Margaroli | Vonios gyvatukai iš plieno ir žalvario | Sanilux

Margaroli Srl

Margaroli Srl

Margaroli Srl

Margaroli LogoItalija

Vonios gyvatukai, radiatoriai su aromaterapija, rankšluosčių džiovintuvai, itališko dizaino radiatoriai pagaminti iš plieno ir žalvario.

Egidio Margaroli įkūrė „Margaroli“ įmonę, kuri tapo žinoma dėl gamybos procesų, produktų kontrolės ir aplinkosaugos suvokimo. Įmonė, kilusi iš žalvario ir vario apdirbimo, dabar gamina žalvario vamzdžių gaminius sanitarinei įrangai ir yra įsitvirtinusi kaip geriausia įmonė Italijoje.

Universali gamyba ir kokybės užtikrinimas  

„Margaroli“ išsiskiria gebėjimu teikti didelio masto produkciją, tenkinant specifinius klientų poreikius, išlaikant išskirtinę produktų ir paslaugų kokybę. Įmonė yra gavusi reikšmingus sertifikatus, įskaitant „100% MADE IN ITALY“ sertifikatą, tarptautinius gaminių sertifikatus ir UNI EN ISO 9001 kokybės vadybos sertifikatus.

       Margaroli radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai

Kruopštus radiatorių gamybos procesas  

„Margaroli“ gamybos procesai, kurių specializacija yra šilumos sistemos, rankšluosčių džiovintuvai, radiatoriai ir vonios reikmenys, prasideda nuo kruopštaus medžiagų parinkimo. Griežtas vizualinis ir matmenų patikrinimas vykdomas nuo žaliavų iki gatavų gaminių. Galutiniams produktams atliekami išsamūs bandymai, įskaitant slėgio, temperatūros ir sandarumo vertinimus.

Rankšluosčių džiovintuvai ir radiatoriai pasižymi puikia konstrukcijos kokybe, estetiniu paprastumu, spalvų ir apdailos įvairove, užtikrinančia sklandų integravimą į įvairius interjero dekoro stilius.

Rankšluosčių džiovintuvai iš žalvarinių vamzdžių

Naudojant žalvario vamzdžius, rankšluosčių džiovintuvai formuojami, surenkami, suvirinami. Atliekami hidropneumatiniai bandymai, o tai rodo kruopštų gamybos procesą.

Margaroli radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai

Aliuminio radiatoriai su anoduota apdaila

“Margaroli Home“ ir „Heataly“ radiatoriai yra pagaminti iš ekstruzinio aliuminio ir anoduojami naudojant pažangiausias technologijas. Nepaisant didesnių žaliavų sąnaudų, žalvario naudojimas turi pranašumų, įskaitant atsparumą korozijai, puikų šiluminį laidumą ir patogų perdirbimą.

Dizaino ir technologijų integravimas

„Margaroli“ naudoja modernius kompiuterinius įrankius ir techninį skyrių, kurį sudaro aukštos kvalifikacijos specialistai, kad būtų galima numatyti ir išspręsti statybos iššūkius projektavimo etape. Komanda užtikrina, kad funkcinės ir technologinės savybės būtų suderintos su aukštais dizaino ir estetikos standartais.

Margaroli radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai

Į klientą orientuotas požiūris ir bendradarbiavimas

Architektai ir dizaineriai bendradarbiauja siekdami suderinti naujoves, technologijas ir gerą dizainą, pirmenybę teikdami kūrybiškiems ir konstruktyviems sprendimams, atitinkantiems net sudėtingiausius klientų poreikius.

Pritaikytos paslaugos „Margaroli“ šildomi rankšluosčių džiovintuvai ir radiatoriai, sukurti jų techninio skyriaus ir kartu su žinomais sektoriaus dizaineriais, kurie atitinka griežtus Europos standartus. Platus matmenų ir spalvų pasirinkimas patenkina individualius klientų pageidavimus, o įmonė gamina išskirtinius gaminius pagal konkrečius užsakymus.

Margaroli radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai

„Margaroli“ produktų asortimentas apima:

  1. Šildomi rankšluosčių laikikliai, vonios gyvatukai, kopetėlės – vandeniniai rankšluosčių džiovintuvai ir elektriniai džiovintuvai.
  2. Radiatoriai, radiatoriai su aromaterapija.
  3. Vonios kambario aksesuarai.

„Margaroli“, įkurta 1949 m., gali pasigirti įvairių gaminių asortimentu – nuo ​ rankšluosčių džiovintuvų iki radiatorių ir vonios kambario aksesuarų – visi jie gaminami tiksliai, technologiškai ir atidžiai žiūrint į dizainą. Bendrovės įsipareigojimas patenkinti klientus ir gebėjimas sklandžiai derinti technologijas ir meistriškumą sustiprina jos, kaip Italijos pramonės lyderės, reputaciją.

Daugiau informacijos apie „Margaroli“ gamintoją galite rasti jų tinklalapyje

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau apie Margaroli

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti radiatorius ar šildymo įrenginius nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų projektu ir parinks daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: