Matinių, ryškių atspalvių keramika spalvų harmonija vonios interjere | Sanilux

Matinių, ryškių atspalvių keramika spalvų harmonija vonios interjere

Matinių, ryškių atspalvių keramika spalvų harmonija vonios interjere

Matinių, ryškių atspalvių keramika spalvų harmonija vonios interjere

Naujausia „Ceramica Cielo“ Mare pastatomų praustuvų kolekcija ir spalvų harmonija vonios kambaryje.

 Ceramica cielo vonios kambario baldai, praustuvai

Tobulas dizainas ir funkcionalumo derinys tai moderni Ceramica Cielo“ vonios kambario pastatomų praustuvų kolekcija, kurio dizainą sukūrė Matteo Thun ir Antonio Rodriguez dizaineriai.

„Ceramica Cielo“ gamintojo išskirtinio dizaino vonios praustuvų Mare kolekciją sudaro:

  • trys ovalūs sieniniai praustuvai;
  • trys skirtingų formų praustuvai.

Neįprastas gamintojo gebėjimas išlieti vonios keramiką, kuriai būdingi išskirtiniai išmatavimai, paviršiai ir spalvos. Įmonės tikslas pateikti laisvai pastatomų praustuvų kolekciją, kuri suteiks grožio vonios interjerui bei sukurs individualų dizainą.

Ceramica cielo vonios kambario baldai, praustuvai

Kad sukurti tikrai išskirtinį vonios kambario dizainą, “Ceramica Cielo” gamintojas įprastą baltą keramiką siūlo keisti į modernių „Terre“ ir „Acque di Cielo“ spalvotos santechnikos paletę. „Terre“ paletę sudaro 16 matinio efekto spalvosTalco, Pomice, Brina, Arenaria, Basalto, Cacao, Muschio, Agave, Lino, Avena, Cemento, Fango, Lavagna, Canapa, Cipria ir Polvere.

 Ceramica Cielo Terre praustuvų spalvų paletė

„Acque di Cielo“ paletę sudaro 6 ryškios blizgių tonų, kurios suteikia vonios kambario interjerui daug emocijų ir gyvybingų pojūčių: Oltremare, Smeraldo, Alga, Corallo, Ninfea ir Anemone.

Ceramica Cielo Acque di Cielo praustuvų spalvų paletė

Architektai ir interjero dizaineriai kuriantys namų interjerą galės sukurti žaismingus bei netikėtų atspalvių vonios kambario dizainus.  „Mare“ kolekcija – švelnios bei modernios praustuvo formos suteikia harmonijos interjere, bei idealiai prisitaikys prie bet kokios erdvės ar tai gyvenamieji, komercinio ar visuomeninio stiliaus pastatai.

Ceramica cielo vonios kambario baldai, praustuvai

 „Ceramica Cielo“ gamintojas siūlo daugybę įvairių laisvai pastatomų praustuvų, kad sukurtumėte gražų, individualų vonios kambarį, atspindintį Jūsų asmenybę, stilių, skonį ir poreikius. Susisiekite su mumis jau šiandien ir mes padėsime išrinkti tinkamiausią vonios kambario praustuvą.

Plačiau apie Ceramica Cielo

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: