Mia Italia

Mia Italia

Mia Italia

Mia_ItaliaMia Italia įkurta 1984 metais pradėjo įgyvendinti svajones ir aistrą, kurdami produktus, kuriuose yra vaizduojama itališka tradicija ir kultūra. Jau 30 metų stiprus noras įgyvendinti šį projektą, derinant aistrą, meistriškumą ir tradiciją, dėka pastovios tendencijos stebėjimo ir priderinant jas prie naujos technologijos, suteikė vonios kambario produktams tapti unikaliais, su itališka tradicija, kultūra ir 100 % “Made in Italy” kokybe.

Mia Italia yra rinkoje tarp lyderių, industrijoje, kuri tampa rekomenduojama tiems, kurie turi aistrą vonios kambario produktams. Įmonė siūlo didžiulę vonios kambario kolekciją. Visa santechnikos įranga yra pagaminta Italijoje, su ekspertų ir meistrų pagalba. Įmonės tikslas yra skirti dėmesį dizaino kokybei ir medžiagai, naujos technologijos naudojimas, kuris suteikia produkcijos lankstumą. Tai yra vieni iš reikalavimų, kuriuos Mia įmonė seka ir, kurie jiems leido tapti populiaria įmone Italijoje ir pasaulyje.

Mia įmonės tikslas išsiskirti Italijos menu ir gamyba, kuris jums papasakos apie istoriją ir tradiciją per gaminio meistriškumą, dizainą ir technologiją. Produkcija remiasi kokybe ir originalumu, ypatingas dėmesys detalėms ir atsakomybė renkantis materialus, siūlant savo klientams ne tik unikalius produktus, bet ir ilgaamžišką naudojimą, ir 100% “Made in Italy” konceptą. Įmonė užtikrina, kad pabaigtas produktas atitinka kokybės standartus ir kliento lūkesčius. Mia skyria ypatingą dėmesį tendencijai, naujiems medžiagai ir technologijai, su misija pagerinti ir sukurti produktus, kuriuos nori klientai.

Mia Italia siūlo vonios kambario baldus ir aksesuarusvonios rankšluosčių džiovinimo šildytuvus.

https://www.miaitaliabath.it 

 

Plačiau apie Mia Italia Bath

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, spalvas, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]