Namų SPA erdvės, saunos ir mini baseino įrengimas

Namų SPA erdvės, saunos ir mini baseino įrengimas

Namų SPA erdvės, saunos ir mini baseino įrengimas

Vis dažniau praleidžiame laiką namuose. Namai buvo mūsų poilsio vieta, tačiau šiandien tai mūsų ofisas, sporto salė, kulinarijos vieta, o poilsis dažnai pamirštamas. Taip pat, dėl įvairių priežasčių tenka rečiau apsilankyti sporto salėse ar SPA centruose.

saunos vidinė apdaila, saunos mediena ir apšvietimas

Gal net pradėjote sportuoti namie ar lauke, bet po geros treniruotės pasiilgstate atsipalaidavimo saunoje ar garinėje pirtyje? Atsiranda noras susikurti patogius, jaukius bei atpalaiduojančius namus visai šeimai. Gal tai yra puiki galimybė įsirengti SPA erdvę namuose?

Norime pasidalinti namų SPA erdvės idėjomis bei mūsų jau atliktais saunų ir garinių pirčių projektais.

  1. Garinės pirties įrengimas.

Jeigu namuose yra vietos, galima įrengti vonios kambaryje arba šalia saunos – garinę. Garines temperatūra yra 40-45 laipsniai. Tokia temperatūra patiks Jūsų vaikams arba tiems kas nelabai mėgsta aukštas saunos temperatūras.

2. Garinė pirtis ir dušas.

Garinė pirtis jau dažnai integruojama vonios kambaryje. Dabar nesunku transformuoti dušą į garinę pirtį kartu su dušu. Garo generatorius dabar gali būti sumontuotas tiesiog dušo sienoje. Nedidelis garo generatorius gali būti sumontuotas šalia spintelėje arba pakalbinėja patalpoje. Tad bet kada galite naudotis tokia kombinacija kaip ir klasikinių dušų, o savaitgaliais galėsite mėgautis klasikine garine.

3. Nestandartinių pirčių įrengimas.

Kambarys saunos įrengimui gali būti mažas ar siauras, rūsyje ar palėpėje, ar net su nuožulniomis sienomis. Apsižvalgykite gal tikrai atrasite laisvą vietą saunai, garinei pirčiai ar net mini SPA erdvei.

KLAFS Aura nestandartinių kampų sauna. Kompaktiška dviejų vietų sauna.

4. Graži mini SPA erdvės kombinacija

Po geros treniruotės galite pasimėgauti sauna, šalia įrengtas dušas su šalto vandens kubilu. Po pirties procedūrų, atsigulti pailsėti su arbata bei pasimėgauti vaizdais pro langą į gamtą.

poilsio kambarys su dviraciu ir sauna

Įrengta KLAFS Premium sauna

5. Poilsio zona su mini baseinu ir sauna

Šiame projekte įrengtas SPA masažinis baseinas, įleistas į grindis. 6-vietų masažinis baseinas bei KLAFS Premium sauna.

poilsio kambarys su mini dziakuzi baseinu ir sauna

6. SPA erdvė ne tik namuose bet ir ofise!

Į lubas įmontuotas soliariumas natūraliam įdegiui be kenksmingų spindulių bei stimuliuoja vitamino D gamybą. Ilsėkitės ne tik namuose, bet ir darbo pertraukos metu.

7. SPA baseinas terasoje

Turite laisvą vietą terasoje? Įsirenkite SPA hidromasažinį baseiną! Džiakuzi galima pastatyti ant terasos ar integruoti į terasą. Šiuo atveju įrengėme privačiame bute. SPA baseinas terasoje su vaizdu į miestą.

Baseinas balkoner su vaizdu į miestą

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną, pirtį ar sauną, garinę sauną, džiakuzi, spa baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: