Naudojimasis SPA procedūromis

Naudojimasis SPA procedūromis

Naudojimasis SPA procedūromis

Garinė pirtis:

Garinė pirtis – tai pirtis su 100%-ne drėgme ir sąlyginiai žema temperatūra (apie 45-50°C). Tokia pirtis mažina nervinę įtampą ir atpalaiduoja kūną. Odos poros atsiveria, ir tai padeda odos išsivalymui bei šlakų pašalinimui iš organizmo.

Garinė dušo kabina:

Garinė dušo kabina sudaryta iš 3 komponentų: dušo kabinos lubose įrengtas “įspūdžių/tropinis dušas”, garo generatorius – gaminantis garą, kuris paduodamas į kabiną per garo purkštukus bei hidromasažinių purkštukų. Kaip ir garinėje pirtyje, garinėje dušo kabinoje Jūsų kūnas ilsisi, o oda valosi.

Biosauna:

Biosauna – „minkštesnis“ tradicinės suomiškos saunos variantas. Saunos temperatūra apie 60°C, o santykinė drėgmė 50-60%. Biosauna ypač naudinga sveikatai. Ji skatina kraujotaką ir giluminį odos išsivalymą.

Egiptietiška (purvo) pirtis „Rasul“:

Šios pirties temperatūra 40-50°C santykinė drėgmė beveik 80%. Po dušo kūnas ištepamas ypatingu moliu, kuris išdžiūsta ant odos. Po to į kabiną paduodamas specialiai atrinktų vaistažolių aromatas ir didinama drėgmė. Molis vėl tampa drėgnas ir lengvai masažuojant įtrinamas į odą. Tuo pačiu metu garas su ištirpusiu jame vaistažolių ekstraktu sukuria aromaterapijos efektą. Purvo pirtis stimuliuoja kraujo cirkuliaciją ir stiprina imuninę sistemą.

Hamamas:

Hamamas, dar žinomas kaip turkiška pirtis, sudarytas iš 4 paeiliui išdėstytų kambarių. Einant iš vieno kambario į kitą, temperatūra kyla nuo 25° iki 45°C (esant 80-95% drėgmei) Garo ir vandens kombinacija pašalina negyvą odą. Hamame lankytojas gulasi ant masažinio suolo, ant kurio pirtininkas energingai masažuoja kūną. O kontrastinių dušų sistema gerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą.

Kaldariumas:

Kaldariumas – tai santykinai minkšta pirtis. Esant labai aukštai drėgmei, temperatūra joje apie 47°C. Seansas kaldariume gerina kraujotaką, stiprina imuninę sistemą ir turi ypač teigiamą efektą organizmui.

Hot Yoga:

Hot Yoga – tai viena iš fitneso rūšių. Kursas vyksta įkaitintoje iki maždaug 40°C patalpoje ir esant didelei oro drėgmei. Tai palaiko sveikatą ir padeda mažinti svorį. Garo generatorius, sujungtas su oro skirstytuvu, aprūpina patalpą reikiama drėgme it tuo būdu pasiekiamos idealios sąlygos Hot Yogai (iki 90% Rh).

„Sanilux“ įmonė padės Jums nuo idėjos iki įrangos įrengimo… Susisiekite su mumis!

Plačiau KLAFS gamintojo tinklalapyje

https://www.klafs.com

Gamintojo el. katalogą anglų k. galite pasižiūrėti čia.

Gamintojo el. katalogą rusų k. galite pasižiūrėti čia.

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti KLAFS sauną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba

tel. +370 699 18403

tel. +370 685 12284