OSPA – plaukimo baseinų įranga | Sanilux

OSPA – plaukimo baseinų įranga

OSPA – plaukimo baseinų įranga

OSPA – plaukimo baseinų įranga

ospa-schwimmbadtechnik

Visuomeniniai baseinai – mūsų stichija

Jau daugiau nei 60 metų OSPA įmonės pavadinimas yra neatsiejamai susijęs su aukščiausia plaukimo baseino vandens kokybe. Tai ypač svarbu visuomeniniams baseinams.

Dėl novatoriškų techninių sprendimų OSPA įmonė pirmauja baseinų įrangos rinkoje. Baseinas viešbutyje, sveikatingumo komplekse ar medicinos įstaigoje – OSPA įranga pilnai atitinka galiojančias normas ir standartus. Nes pagrindinis OSPA įmonės principas yra nuolat tobulinti ir supaprastinti bet kokio plaukimo ir masažinio baseino projektavimą, statybą ir eksploatavimą.

energetiškai-efektyvus-OSPA-baseinas

Profesionali plaukimo baseinų įranga

Visi vandens ruošimo OSPA įrangos komponentai puikiai pritaikyti vienas prie kito. Ospa-BlueControl valdymo sistema, daugiasluoksnis OSPA filtras ir dezinfekavimo sistema OspaBlueClear leidžia mėgautis plaukymu baseine ir nesirūpinti dėl savo sveikatos. Su OSPA įranga baseino vanduo tampa tyras ir švarus – tarsi krištolas.

Kodėl Jums reikia pasirinkti daugiasluoksnę filtravimo įrangą Ospa?

Visuomeniniams baseinams reikalinga filtravimo įranga, atitinkanti standartą DIN 19605. OSPA daugiasluoksniai filtrai netgi viršija šio standarto reikalavimus pagal visas išbandytas darbo sąlygas. Tai patvirtina Vokietijos Rūro higienos institutas.

Kokie filtravimo įrangos OSPA privalumai?

Privalumas nr.1

Puikus filtravimas. Tuos organinius teršalus, kuriuos galima pašalinti mechaniškai, jau nebereikia šalinti cheminiu būdu. Aukščiausios kokybės filtravimo medžiaga hidroantracitas ir OSPA difuzorinė įranga užtikrina optimalų filtravimo ir atgalinio plovimo rezultatą. Tai reiškia, kad vandens valymui reikia naudoti mažiau dezinfekcinių medžiagų, išsaugant natūralaus vandens kokybę.

 Privalumas nr. 2

Vidinė hidraulinė įranga yra patobulinta naudojant OSPA difuzorinę įrangą. Specialūs, itin tikslūs hidrauliniai skirstytuvai, pritaikyti atitinkamam filtro korpusui, leidžia užpilti filtro paviršių be sūkurių. Filtro atgalinis plovimas tampa kruopštesnis ir net praplovimo greičiui siekiant 50 m/val., filtravimo medžiaga nėra išplaunama. Filtravimo medžiaga susideda iš adsorbuojančio hidroantracito, filtruojančio kvarcinio smėlio ir trijų atraminių sluoksnių iš filtruojančio kvarcinio smėlio ir žvirgždo.

ospa-schwimmbadtechnik-1

Tausojanti OSPA baseinų dezinfekcija – gyvojo vandens pojūtis

OSPA baseinų dezinfekcija atitinka pačius griežčiausius kokybės reikalavimus. Ospa-BlueClear sistema gamina chloro ir deguonies junginius, turinčius aukštą oksidacijos ir dezinfekcijos lygį. O kartu ir didelį mikrobų aktyvumo slopinamo greitį. Daugiau nebereikia kaupti chloro atsargų ir atkrinta su tuo susijusios prevencinės ir saugumo priemonės. Kaip žaliava reikalinga tik nebrangi natūrali valgomoji druska.

Tuo savo unikalia konstrukcija Ospa-BlueClear dezinfekcijos sistema skiriasi nuo natrio hipochlorito gamybos elektrolizerių. Ospa-BlueClear sistema veikia saugiai, ekonomiškai ir patogiai. Baseino vanduo su OSPA įranga yra nepriekaištingas higienos požiūriu, prisotintas deguonimi, neturi nemalonaus kvapo ir skonio. Įsitikinkite patys!

ospa-schwimmbadtechnik-2

Kur galite įsigyti OSPA baseinų įrangą Vilniuje?

Įmonės OSPA įrangą galite įsigyti Vilniuje, iš oficialaus OSPA atstovo – Sanilux. Mūsų ekspertai lydės Jus nuo Jūsų baseino projekto iki eksploatacijos pradžios. Be to, siūlome ir tolesnę OSPA baseino įrangos priežiūrą ir aptarnavimą po įrengimo.

Plačiau gamintojo tinklalapyje

www.ospa-schwimmbadtechnik.de

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus, baseino formą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba tel. +370 699 18403