Baseino chlorozono įrenginiai – tobulumas visais atžvilgiais! | Sanilux

„OSPA Schwimmbadtechnik“ baseino chlorozono įrenginiai – tobulumas visais atžvilgiais!

„OSPA Schwimmbadtechnik“ baseino chlorozono įrenginiai – tobulumas visais atžvilgiais!

„OSPA Schwimmbadtechnik“ baseino chlorozono įrenginiai – tobulumas visais atžvilgiais!

Plaukimo baseinas ir sūkurinė vonia (SPA) turi ilgam garantuoti Jums sveikatą, teikti džiaugsmą ir atsipalaidavimą. Baseine būtina jaustis puikiai ir visiškai saugiai. O tam būtina nepriekaištiga higieninė baseino vandens būklė.

Vandens dezinfekavimo kokybė plaukimo baseine labiausiai priklauso nuo šių dalykų:

  1. Būtina užtikrint nuolatinę dezinfekciją plaukimo baseine.
  2. Būtina užtirint dezinfekcijos kontrolę baseine. Matavimai turi būti nesudėtingi ir atliekami patikimu matavimo būdu.
  3. Organiniai teršalai, kurių negali sugauti fitravimo įrenginiai, turi būti šalinami vykstant oksidacijai.

OSPA įmonės chlorozono įrenginiai idealiai atitinka šiuos reikalavimus.

Galima apdoroti ir geriamąjį vandenį

Kadangi besimaudant baseine visada yra tiimybė, kad vanduo pateks į organizmą, tad ir vandens dezinfekavimui keliami labai dideli reikalavimai. Todėl naudojanti chlorozono
įrenginiais į vandenį patenka tik tos medžiagos, kurias leistina naudot apdorojant geriamąjį vandenį.

Nėra chloro kvapo ir apskritai kvapo, būdingo plaukimo baseinams

Chlorozono įrenginiai garantuoja, kad baseino vanduo bus idealios kokybės, atitiks higieninius reikalavimus bei bus prisotintas deguonies. Taip pat užtikrina, kad vandenyje nebus perteklinio chloro, jis neturės nemalonaus kvapo, kuris įprastai būna.

Nebereikia jokių dezinfekcijai naudojamų reaktyvų ir priemonių, slopinančių gyvybinę vandens augalų veiklą

Jums reikės tik valgomosios druskos – pigios, nesudarančios jokių problemų ir visur parduodamos regeneruojamosios druskos. Dezinfekuojamasis poveikis pagrįstas tik švarių, aukštos kokybės chloro ir deguonies junginių veikimu. Chlorozono įrenginiai veikia visiškai kitaip, jie iš esmės skiriasi nuo elektrolizerių, generuojančių balinamąjį chloro tipalą, kuriuose naudojamas natrio chlorido tipalas.

Visiškai nėra galimybės prisotit vandenio valgomąja druska

Dėl specialios įrenginio konstrukcijos šalutiiai ir liekamieji produktai, susidarantys vykstant natrio chlorido tirpalo elektrolizei, nepatenka į baseino vandenį. Taip pat vanduo neprisotinamas valgomosios druskos.

Chlorozono įrenginio privalumai garantuoja džiugią nuotaiką ilgam laikui!

  1. Patikima dezinfekcija su biologiškai aktyviomis medžiagomis, leistinomis apdorojant geriamąjį vandenį ir lengvai kontroliuojamomis baseino vandenyje.
  2. Švarus vanduo baseine, be bakterijų ir vandens augalų. Gyvybinė bakterijų ir vandens augalų veikla ne tik slopinama, tačiau jie net sunaikinami dėl gero oksiduojamojo poveikio. Tai neleidžia susidaryt slidžioms apnašoms ant baseino sienelių, dugno bei fitravimo įrenginyje.
  3. Šviežias, švarus ir bekvapis vanduo baseine. Chlorozono įrenginys į baseiną tiekia deguonį, todėl vanduo tampa švarus bei gyvybingas.
  4. Baseino vanduo be balastinių medžiagų. Į vandenį nepilama jokių medžiagų, teikiančių chlorą, kietų ar skystų chloro preparatų ir šalutinių elektrolizės produktų.
  5. Kur kas didesnis komfortas. Naudojant chlorozono įrenginį, nebereikia atlikti darbų su dezinfekuojamaisiais reaktyvais ir baktericidiniais preparatais, taip pat nebereikia rūpinti jų laikymu. Chlorozono įrenginys veikia automatiniu režimu, jis patikimas eksploatuojant. Be to, labai ekonomiškas.

Straipsnis išspausdintas žurnale “CENTRAS” 2015 m. Vasaros leidinyje.

 Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus, baseino formą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba

tel. +370 699 18403

tel. +370 685 12284