Ospa Schwimmbadtechnik | Premium klasės baseinų įranga | Sanilux

Ospa Schwimmbadtechnik

Ospa Schwimmbadtechnik

Ospa Schwimmbadtechnik

ospa-logo-poolspecialists Vokietija

Premium klasės profesionali baseino filtravimo įranga, chemijos dozavimo įrenginiai bei vandens atrakcionai skirti visuomeniniams ir privatiems baseinams.

Jau daugiau nei 60 metų OSPA įmonės pavadinimas yra neatsiejamai susijęs su aukščiausia plaukimo baseino vandens kokybe. Tai ypač svarbu visuomeniniams baseinams.

Dėl novatoriškų techninių sprendimų OSPA įmonė pirmauja baseinų įrangos rinkoje. Baseinas viešbutyje, sveikatingumo komplekse ar medicinos įstaigoje – OSPA įranga pilnai atitinka galiojančias normas ir standartus. Nes pagrindinis OSPA įmonės principas yra nuolat tobulinti ir supaprastinti bet kokio plaukimo ir masažinio baseino projektavimą, statybą ir eksploatavimą.

Svajonių baseinai yra OSPA įmonės aistra. Nesvarbu, ar architektūriškai unikalūs, sportiškai tvirti ar tai SPA baseinai – sukurk savo asmeninį baseiną!

Malonumas plaukyti baseine ir Jūsų sveikata yra OSPA įmonės tikslas ir dėmesys. Atsipalaiduokite nuosavame baseine ir pasimėgaukite išskirtinės kokybės vandeniu – švelnus akims ir odai, skaidrus ir pilnas deguonies vanduo. 

Jūsų oda jautriai reaguoja į baseino vandenį? OSPA baseinų vanduo yra švelnus odai ir akims, neturi nemalonaus vandens kvapo, kuris suteikia unikalus vandens valymas su OSPA įmonės baseino technologija. Natūrali druska ir labai efektyvi aktyvioji anglis yra raktas tobulinti vandens kokybę, kuris atitinka aukščiausius standartus. 

Plačiau gamintojo tinklalapyje: www.ospa-schwimmbadtechnik.de/

Ospa gamintojo kolekcijos:

Plačiau apie Ospa

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: