Passion SPAS

Passion SPAS

Passion SPAS

passion-spas-logoOlandija

Passion Spas yra aukščiausios klasės SPA įrangos lyderė. Beveik trisdešimt metų, Passions Spas masažinių baseinų gamintojas yra žinomas dėl išskirtinių naujovių ir puikaus dizaino gaminių.

Passion Spas supranta, kad kiekvienas vartotojas iš savo namų SPA tikisi patikimumo, lengvos priežiūros, kokybės ir funkcionalumo. 

Todėl “Passion SPAS” hidromasažinių SPA baseinų kolekcija sukurs idealias sąlygas atsipalaidavimui, o malonus hidromasažinių purkštukų srovės masažas suteiks raminantį pojūtį. “Passion SPAS” filtravimo sistema automatiškai filtruoja SPA baseino vandenį iki švaraus, skaidraus vandens. 

Įmonė sukūrė “AquaPure Water Management System”  sistemą savaiminiam vandens išsivalymui, kuri padeda sukurti natūraliu būdu dezinfekcinę priemonę masažiniuose baseinuose.

Kvapą gniaužiantys spa dizainai su išskirtiniu patogumu

Passion Spas kuria puikius SPA centrus – tai yra įmonės specialybė ir aistra. Passion Spas įmonė užtikrina, kad kiekviena SPA detalė, kuri prisidės prie Jūsų komforto ir atsipalaidavimo. Malonios SPA vonių linijos yra patrauklios ir funkcionalios, juose yra apšvietimas, purkštukai ir patogios vietos atsisėdimui. Gražūs kriokliai LED apšvietimas ir aromaterapija yra tik kelios funkcijos, kurias įmonė įtraukė į SPA masažines vonias, kad pagerintų Jūsų SPA patirtį. Passion Spas tai yra meno kūrinys, sukurtas suteikti funkcinį grožį Jūsų namuose ar kieme. 

Plačiau gamintojo tinklalapyje: www.passionspas.com

Passion Spas gamintojo kolekcijos

Plačiau apie Passion Spas

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]