Pažvelkite į naujausią Antonio Lupi Atelier Living baldų kolekciją

Pažvelkite į naujausią Antonio Lupi Atelier Living baldų kolekciją

Pažvelkite į naujausią Antonio Lupi Atelier Living baldų kolekciją

Itališki baldai visada garsėjo savo kokybe, meistriškumu ir dizainu. Ne išimtis ir naujausia „Antonio Lupi“ baldų kolekcija – „Atelier Living“. Kolekcija neseniai buvo pristatyta 61-ajame „Salone del Mobile“ leidime Milane, kur sulaukė nepaprastai teigiamo įvertinimo. Pažvelkime į “Antonio Lupi Atelier Living“ kolekciją iš arčiau ir patyrinėkime, kaip ji dera Lietuvos rinkai.

    Antonio Lupi Atelier Living Itališki baldai Ginevra Lova

„Atelier Living“ kolekcijoje yra įvairių baldų – nuo ​​lovų iki fotelių, komodų ir kavos staliukų. Sukurta kai kurių garsiausių italų dizainerių, tokių kaip Carlo Colombo ir Gumdesign, kolekcija demonstruoja tobulą šiuolaikinio ir nesenstančio dizaino derinį.

Antonio Lupi Atelier Living Itališki baldai Sofi Lova

Vienas iš išskirtinių kolekcijos kūrinių yra „Sofi“ lova, kurią sukūrė Carlo Colombo. Lova turi lengvą, ploną plieninį rėmą, kuris pabrėžia kontūrą minkštomis, apgaubiančiomis linijomis, iš kurių išsiskiria minkštas lovos rėmas ir minkštas galvūgalis, kviečiantys atsipalaiduoti ir pailsėti. Ši lova, puikiai tinka tiek namų aplinkai, tiek aukšto lygio viešbučiams, įkūnija nesenstantį Antonio Lupi stilių.

Antonio Lupi Atelier Living Itališki baldai Ginevra Lova

Kitas kolekcijos akcentas – „Ginevra“ lova, kurią taip pat sukūrė Carlo Colombo. Plonas plieninis rėmas sukuria lengvą ir subtilų kontūrą, o minkštas galvūgalis suteikia maksimalų komfortą.

Be lovų, „Atelier Living“ kolekcijoje yra daugybė kitų baldų, kurie tikrai paliks įspūdį. Carlo Colombo sukurta komodos sistema „Fox“ puikiai tiks bet kurioje erdvėje, kur praktiškumas ir elegancija susijungia su nepakartojamu „Antonio Lupi“ stiliumi.

Antonio Lupi Atelier Living Itališki baldai Charlie Lova

„Neverland“ sofos kolekcija iš „Antonio Lupi Atelier living“ kolekcijos, kuri neseniai buvo pristatyta „Milano Salone del Mobile“, yra tikras Carlo Colombo elegantiško ir nesenstančio dizaino įkūnijimas. Dėl šios savybės sofa puikiai tinka įvairiems interjerams – nuo ​​rafinuotų elegantiškų iki modernios, šiuolaikiškos atviros erdvės.

Kitos įspūdingos „Atelier Living“ baldų kolekcijos, į kurias verta atkreipti dėmesį:

  • „Miss Joelle“ fotelis,
  • „Joelle“ fotelis,
  • „Lolla“ fotelis
  • „Sistema TLR“ fotelis,
  • „Sistema TLR“ lova,
  • „James“ stalas,
  • „Paesaggi Sospesi“ pufas,
  • „Paesaggi sispesi“ kavos staliukas,
  • „Teorema“ sofa,
  • „Oliver“ sofa.

Antonio Lupi Atelier Living Itališki baldai Charlie Lova

Taigi, kaip „Atelier Living“ kolekcija įsilieja į Lietuvos rinką? Lietuvos rinka pastaraisiais metais sparčiai auga, yra didelė paklausa kokybiškiems baldams, kuriuose derinamas stilius, patogumas ir ilgaamžiškumas. Itališki baldai Lietuvoje visada buvo populiarūs, ne išimtis ir „Atelier Living“ kolekcija. Nesenstantis kolekcijos dizainas ir aukštos kokybės meistriškumas puikiai papildo bet kokius lietuviškus namus.

Galima pasakyti, kad „Antonio Lupi Atelier Living“ kolekcija yra stulbinanti baldų kolekcija, demonstruojanti tobulą šiuolaikinio ir nesenstančio dizaino derinį. Nuo Ginevra ir Sofi lovų iki Fox indaujos sistemos – kolekcija tikrai paliks įspūdį. O Lietuvos rinkoje augant kokybiškų itališkų baldų paklausai, „Atelier Living“ kolekcija puikiai papildys bet kurį namą ar viešbutį. Tad kodėl gi nepažvelgus atidžiau ir nepažinus, ką gali pasiūlyti „Atelier Living“ kolekcija?

Mūsų Sanilux.lt komanda nori būti Jūsų namų erdvės interjero kūrybos procese, dirbdami kartu galime sukurti ilgaamžišką, funkcionalų bei išskirtinį dizainą! Užsuk į mūsų saloną, kur gali įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei kitus aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą ar SPA įrangą namams, KLAFS sauną.

“Antonio Lupi Atelier Living” katalogą galite pavartyti PASPAUDĘ ČIA https://issuu.com/sanilux/docs/antonio-lupi-atelier-living-italiski-baldai

Plačiau apie Antonio Lupi

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti itališkos gamybos baldus ar vonios kambario įrangą ir baldus nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]