Penkiakampė KLAFS Premium Sauna su šaltu baseinu

Penkiakampė KLAFS Premium Sauna su šaltu baseinu

Penkiakampė KLAFS Premium Sauna su šaltu baseinu

Pirties projekto aprašymas:

Integruota penkiakampė KLAFS Premium Sauna 240 x 210 cm su šaltu baseinu šalia pirties, kuris yra intgeruotas į nišą. Išskirtinis šios saunos bruožas, tai kad ši sauna turi SANARIUM funkciją. Į saunos krosnelę integruotas vandens bakas su papildomu garintuvu bei papildomu dubenėliu eteriniams aliejams. Naudojantis šia funkcija, sauna suteiks dar didesnę naudą Jūsų sveikatai.

Vidinė saunos apdaila pagaminta iš vertikalių kanadinės cūgos (angl. Hemlock) dailylenčių. Ant grindų stovinti galinga krosnelė KLAFS MAJUS su Turbo Heat Funkcija. Turbo Heat funkcija leidžia sutrumpinti pirties prikaitinimo laiką iki 30 minučių. Krosnelės galingumas – 7,5 kW, 60 kg. suomiškų Olivino akmenų.

Saunos apšvietimui naudojami išskirtiniai šviestuvai, tokie kaip – OLYMP sieniniai šviestuvai bei apšvietimas iš po nugaros atlošų KLAFS SUNSET. Pirties valdymui naudojamas lietimui jautrus ekranas – valdymo pultas KLAFS Sanarium 18033.

Šalia pirties įrengtas nedidelis šalto vandens baseinas, atsigaivinti po pirties. Šaltas baseinas pagamintas pagal individualų projektą (specialiai šiai nišai) iš pakietinto putų polistirolo (LuxElements). Taip pat baseine įrengti laipteliai ir ergonomiškos sėdynės su nugarėlėmis BA-SIT.

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti pirtį su baseinu nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, apdailą, įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba tel. +370 699 18403

Kiti mūsų įgyvendinti projektai: