Polyfaser

Polyfaser

Polyfaser

Polyfaser logo

Italija

Baseinų uždangos, stiklo pluošto baseinai, baseinų dezinfekavimas, baseinų įranga ir masžiniai purkštukai, baseinų aksesuarai, skimeriai, baseinų apšvietimas, priešsrovės ir baseino plaukimo įranga, automatiniai baseino valymo robotai

“Polyfaser” – patikimas baseinų gamintojas su daugiau nei 30 įvairių modelių pasirinkimu: nuo pailgų formų iki kvadratinių, apvalių ir netgi Romanų stiliaus baseinų. Įvairių formų ir spalvų baseinai gali būti pritaikomiindividualiai. Taip pat siūlome įvairiapusę baseinų įrangą – nuo masažinių purkštukų iki energiją taupančių šilumos siurblių. Automatiniai valymo ir reguliavimo sprendimai padeda palaikyti baseino švarą ir cheminę pusiausvyrą. “Polyfaser” – kelias į kokybišką ir švarų baseinų pasaulį.

  • “Polyfaser” baseinai – virš 30 įvairių stiklo pluošto baseino modelių, su skirtingais matmenimis, formomis ir spalvomis, pradedant pailgos formos baseinais ir baigiant siaurais kvadratinės formos variantais, taip pat yra apvalių ir netgi Romanų stiliaus baseinų pasirinkimas, be to, galima rasti mini baseinus ir laisvos formos baseinus.
  • Individualių išmatavimų, formų bei spalvų baseinai
  • Baseinų įranga ir aksesuarai apima masažinius purkštukus bei priešpriešinės srovės sistemas. Tačiau tai ne viskas – taip pat svarbu, kad baseinas būtų lengvai prižiūrimas ir ekonomiškas. Tai galima pasiekti naudojant energiją taupančius šilumokaičius arba šilumos siurblius. „Polyfaser“ gamintojas taip pat siūlo įvairias vandens valymo galimybes, įskaitant automatinį pH reguliavimą ir net automatinį chloro bei druskos matavimą bei dozavimą, automatinius baseino robotus.
  • Baseinų uždangos – lauko baseino uždangos, žiemos baseino uždangos, vidutinio aukščio baseino uždangos, aukštos sustumiamos baseino uždangos, aukšti baseino paviljonai, sustumiamos baseino uždangos, individualios baseino uždangos.

Daugiau informacijos apie „Polyfaser“ gamintoją galite rasti jų tinklalapyje

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau apie Polyfaser

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]