Premjera! KLAFS Sauna S1! | Sanilux

Premjera! KLAFS SAUNA S1!

Premjera! KLAFS SAUNA S1!

Premjera! KLAFS SAUNA S1!

ATRASKITE ATEITIES SAUNĄ. ATRASKITE KLAFS SAUNĄ S1.

TINKA TIESIOG VISUR

SAUNA – BŪTINAS SVEIKOS GYVENSENOS ELEMENTAS. DAUGELIUI ŽMONIŲ TAI PUIKI GALIMYBĖ ATSIPALAIDUOTI, PAILSĖTI BEI ATNAUJINTI JĖGAS. TAČIAU SAUNA REIKALAUJA PAPILDOMOS VIETOS.

O jos, kaip taisyklė, visados neužtenka. Būtent dėl šios priežasties įmonė KLAFS sukūrė mažų gabaritų sauną S1. Su inovatyvia konstrukcija, kuri puikiai tinka šiuolaikiškoje gyvenamoje aplinkoje, ar tai būtų nuosavas namas, butas senos statybos name, studijos tipo butas ar tiesiog prabangūs apartamentai, skirti atostogoms. Ir dėl savo apgalvotos kompaktiškos konstrukcijos, ji leis jums puikiai atsipalaiduoti.

NAUJA SAUNA S1 – VIENINTELĖ SAUNA PASAULYJE, KURIĄ GALIMA SUMAŽINTI VIENU MYGTUKO PASPAUDIMU. Sustumtos saunos S1 gylis tėra 60 cm, t.y. ne daugiau kaip sieninės spintos. Išskleistos saunos gylis padidėja iki 1,60 m, suteikdamas pakankamai vietos poilsiui.

MAŽŲ GABARITŲ STEBUKLAS: Vienas mygtuko paspaudimas ant valdymo pultelio, kuris yra ant priekinės kabinos sienelės – ir nauja sauna S1 vos per 20 sekundžių iš sustumtos būsenos transformuojasi į visavertę sauną.

ŠĮ NEĮPRASTA SAUNA VEIKIA NAUDOJANT NAUJOVIŠKĄ TECHNOLOGIJĄ eMOVE. Tai speciali programa, suteikianti galimybę mygtuko paspaudimu sauną S1 per 20 sekundžių transformuoti iš spintos dydžio kabinos į visavertę sauną. Technologija eMove užtikrina sinchronišką, begarsį kabinos išsiskleidimą. Mechanizmas, kuris veikia labai sklandžiai, automatiškai sustoja, jeigu aptinkama kliūtis. Mechanizmas nereikalauja techninės priežiūros, kas leis daugelį metų mėgautis sauna be papildomų išlaidų.

eMOVE TECHNOLOGY: novatoriškas judėjimo mechanizmas praėjo išsamius bandymus ilgaamžiškumui.

NAUJAS ETAPAS SAUNŲ STATYBOJE: FRAME STABILITY CONSTRUCTION. MAŽŲ GABARITŲ (IŠMATAVIMŲ) SAUNOS KONCEPCIJA IŠKELIA NAUJUS REIKALAVIMUS KONSTRUKTYVIAM ATLIKIMUI BEI MEDŽIAGOMS.

Mūsų sprendimas: FRAME STABILITY CONSTRUCTION. Šis sprendimas remiasi labai stabilia, plona ir atsparia deformacijai daugiasluoksne konstrukcija su užpildu, kuri leidžia 40 procentų sumažinti pirties svorį, palyginus su įprasta analogiškų matmenų sauna. Šiam kūriniui atsirasti padėjo nuodugnūs Drezdeno technologijų instituto tyrimai,  patvirtinantys aukštą šios medžiagos tinkamumą saunų statyboje ir jos gydomą poveikį žmogaus sveikatai.

FRAME STABILITY CONSTRUCTION: visiškai nauja padidinto stabilumo konstrukcija, užtikrinanti viduje šios kompaktiškos saunos klimatą, panašų su tradicine sauna.

NAUJOJI SAUNA S1 SUTEIKS JUMS GRAŽIŲ AKIMIRKŲ. IR PATI TAPS NUOSTABIA JŪSŲ INTERJERO DALIMI.

SAUNA S1 TURI DAUGYBĘ SKIRTINGŲ PAVIDALŲ. Sauna S1 gaminama trijų dydžių, galimi 5 išorinių sienų ir 4 priekinės dalies apdailos variantai. Sienos, priekinė dalis ir lubos yra vienodos apdailos, o norint gali būti įrengti šoniniai langai. Tai ledižia sauną S1 harmoningai priderinti bet kokioje patalpoje. Jums belieka tik nuspręsti, kuris variantas geriausiai tiks prie jūsų esamo interjero.

KURIS MODELIS TINKA JUMS?

NAUJOJI SAUNA S1 – TAI PIRMOJI IR VIENINTELĖ MAŽŲ GABARITŲ (IŠMATAVIMŲ) SAUNA, KURI TINKA BET KURIAME GYVENAMAJAME PLOTE. Net ir pati kompaktiškiausia modifikacija turi gultą, kurio plotis siekia net 150 cm, kas leidžia patogiai ir komfortiškai įsitaisyti dviems žmonėms. Sauna S1 gaminama trijų dydžių:

MAŽOJI

 • Išmatavimai (PхGхA):
 • 172 x 160 x 211 cm
 • Gulto plotis: 150 cm
 • Sustumtoje būsenoje: 60 cm
 • Galingumas: 230 V, 3,3 kW
 • pajungimas į rozete.

VIDUTINĖ

 • Išmatvimai (PхGхA):
 • 202 x 160 x 211 cm
 • Gulto plotis: 180 cm
 • Sustumtoje būsenoje: 60 cm
 • Galingumas: 400 V, 6 kW
 • aukštos įtampos pajungimas.

DIDŽIOJI

 • Išmatavimai (PхGхA):
 • 232 x 160 x 211 cm
 • Gulto plotis: 210 cm
 • Sustumtoje būsenoje: 60 cm
 • Galingumas: 400 V, 6 kW
 • aukštos įtampos pajungimas.

IŠORINĖ APDAILA:

Baltos spalvos sienelė

Balta satino spalvos sienelė

Trys dydžiai, keletas dizaino variantų, daugybė integravimo į gyvenamojo ploto interjerą variantų. Sauna S1 – stilingas ir tuo pačiu racionalus šiuolaikiško žmogaus gyvenimo elementas.

Europietiškas kedras (pušis)

Ąžuolas

Riešutmedis

PRIEKINĖ SIENELĖ:

 

1. Skaidrus stiklas

2. Bronzinis stiklas

 • 1. pilnai įstiklintas saugus skaidrus stiklas.
 • 2. saugus bronzinis stiklas.

3. Veidrodinis stiklas

4. Uždara, su vienu šoniniu langu

 • 3. Veidrodinis stiklas.
 • 4. Uždara, su vienu šoniniu langu standartiniame komplekte.

LANGAI:

Esant pilnai įstiklintai priekinei sienelei, papildomai gali būti įrengta vienas arba du šoniniai langai.

Esant uždarai priekinei sienelei, standartiniame komplekte vienas šoninis langas jau yra numatytas. Jeigu naudojantis sauna Jūs norite mėgautis vaizdu iš dviejų pusių, pagal individualų užsakymą mes galime įrengti papildomai antrą langą.

NUOSTABI APDAILA PILNAVERTIŠKAM POILSIUI KŪNUI IR SIELAI.

NE MAŽIAU ATSAKINGAI IŠSPRĘSTA IR VIDINĖ APDAILA. Jai naudojama tik natūraliai augusios kanadinės cūgos mediena (hemlock) be šakelių. Ši medienos rūšis geriausiai tinka saunai, nes jai būdingas ypač tolygus temperatūros atidavimas.

Jei pageidaujama, interjerui gali būti naudojamas vaškuotas riešutmedis arba europinis kedras. Pastorojo mediena turi gydomąjį poveikį širdies ir kraujagyslių sistemai, gerina bendrą savijautą ir prisideda prie sveiko miego. Taigi – naudokitės į sveikatą! Ir mėgaukitės komfortu!

RAKTAS Į KOMFORTĄ: išlankstomas gultas, išsilanksto patraukus odinę kilpą.

Saunos S1 gultai pagaminti iš abači arba riešutmedžio medienos. Patogus mechanizmas padeda ištraukti gultą 10 cm į priekį, kas leidžia padaryti daugiau vietos komfortiškam poilsiui. Du galvos atlošai lengvai transformuojasi į ergonomiškai patogias nugaros atramas. Pageidaujant, sauna S1 gali būti įrengta su išlankstomu gultu, ant kurio patogiai gali įsitaisyti du žmonės. Patraukus už odinės kilpos, gultą galima išskleisti, dvigubai padidinus jo plotą, kas suteikia daugiau komfortiškumo dviems žmonėms saunoje. Gultai, suoliukai ir nugaros atramos, gaminami iš abači arba, pageidaujant, iš riešutmedžio medienos.

RAKTAS Į KOMFORTĄ: išlankstomas gultas, išsilanksto patraukus odinę kilpą.

KOKYBIŠKA IR APGALVOTA. NET IKI MAŽIAUSIŲ DETALIŲ.

DIDELĖ REIKŠMĖ SAUNOS S1 KONSTRUKCIJOJE SKIRTA AUKŠTOS KOKYBĖS PRIEDAMS. Sudedamas suoliukas optimaliai tinka kompaktiškai konstrukcijai – sustumiant sauną, suoliukas tiesiog palenda po gultu.

Dar viena estetiškai patraukli detalė: šviestuvas CUBO, sukuriantis atsipalaidavimo atmosferą saunoje. O kaip gi išsiversti be gydomųjų tirpalų. Specialiai jiems yra skirtas kibirėlis su samčiu. Taigi – perkitės į sveikatą!

PUIKIAI NUOTAIKAI: šviestuvas CUBO sukuria šiltą, atpalaiduojančią šviesą. IŠ TOS PAČIOS SERIJOS: smėlio laikrodis DELUXE ir saunos termometras. Bet pats pagrindinis rodiklis – jūsų pojūčiai. Jeigu jūs jaučiatės gerai, reiškia viskas puiku!

GYDOMIESIEMS TIRPALAMS: kibirai ir samčiai saunai S1 užsakomi atskirai.

SUOLIUKAS SAUNOJE S1: kompaktiškai palenda po gultu.

SAUNOS ŠIRDIS: KROSNELĖ VARIUS SU DRIVE HOME SYSTEM ĮRANGA.

KAIP JAU ŽINOMA, KROSNELĖ – SAUNOS ŠIRDIS. Dėl to saunoje S1 krosnelei skirta svarbiausia vieta. Kai sauna yra išskleidžiama, naudojant specialią išplėtotą sistemą Drive Home System, krosnelė automatiškai išvažiuoja iš savo “garažo”. Ji išsiskiria išskirtiniu šiuolaikišku dizainu, aukštos kokybės medžiagomis ir novatoriška saugos sistema. Dėl elegantiškos flokavimo (ang. flocking) technologijos, krosnelei nėra reikalingos apsauginės grotelės. Didelis kiekis aukštos kokybės olivino akmenų užtikrina intesyvų gydomųjų tirpalų garavimą. O lengvesnio temperatūrinio rėžimo gerbėjams siūlomas puikus sprendimas – SANARIUM® VARIUS S krosnelė, kuri siūlo iš karto penkis klimatinius rėžimus: klasikinę sauną, šiltą pirtį, tropinę pirtį, kvapų sauną ir garinę su minkštu garu.

 

ŠVARUS SPRENDIMAS: visi krosnelės VARIUS pajungimo kabeliai paslėpti nuo akių daugia-funkciniame lovyje.

SANARIUM® VARIUS S: kai sauna yra išskleidžiama, Drive Home System automatiškai ištraukia VARIUS krosnelę iš jos “garažo”.

ĮSIKLAUSYKITE Į SAVO KŪNO SIGNALUS IR POREIKIUS: KLAFS SISTEMA SANARIUM®.

KIEKVIENAS ŽMOGUS YRA INDIVIDUALUS IR REIKALAUJA INDIVIDUALAUS BŪDO ATSIPALAIDUOTI BEI ATGAUTI JĖGAS. Įsiklausykite į savo kūno signalus ir poreikius, tada buvimas saunoje bus jums į naudą. KLAFS SANARIUM® intelektuali programinė įrangą saunoje S1 gali dirbti penkiuose temperatūriniuose režimuose: klasikinė sauna, šilta pirtis, tropinė pirtis, kvapų sauna ir garinė su minkštu garu.

Sistema SANARIUM® sukurta individualiems skirtingų žmonių organizmų poreikiams. Ji užtikrina ne tik malonų, bet ir naudingą sveikatai buvimą saunoje. Žinomos Berlyno klinikos Charite tyrimai patvirtino, jog minkšto garo ir saugančio temperatūrinio režimo SANARIUM sistemos poveikis skatina kraujospūdžio mažėjimą ir pagerina kraujotaką. Bet tai dar ne viskas: reguliarus saunos su SANARIUM® lankymas stiprina širdies kraujagyslių sistemą ir sumažiną peršalimo tikimybę. Taip pat patvirtinta, jog SANARIUM® sistema suteikia bendrą naudingą poveikį imuninei sistemai. Be to, buvimas tokioje saunoje yra labai naudingas odai: ji išsivalo ir tuo pačiu yra aprūpinama maistinėmis ir mineralinėmis medžiagomis.

GERAS ORAS – GERA NUOTAIKA: VĖDINIMO SISTEMA SAUNOJE S1.

KAD SAUNOJE S1 NIEKAM NUO ĮSPŪDŽIŲ NEPRITRŪKTŲ ORO: STANDARTIŠKAI GALINĖJE SIENELĖJE ĮRENGIAMI VENTILIACIJOS KANALAI, KURIE UŽTIKRINA OPTIMALŲ ŠILUMOS CIRKULIAVIMĄ IR SVEIKĄ KLIMATĄ SAUNOJE.

OPTIMALUS CIKLAS: šilumos cirkuliacijos sistema made by KLAFS.

PROTINGAS DAUGIAFUNKCINIS TALENTAS: IŠTRAUKIMO MODULIS SCC PAGAL UŽSAKYMĄ.

PAPILDOMAI SAUNOJE S1 GALI BŪTI ĮRENGTAS SPECIALIAI JAI SUKURTAS IŠTRAUKIMO MODULIS (REKUPERATORIUS) SCC. DĖL GERAI APGALVOTOS ORO CIRKULIAVIMO SISTEMOS, JIS UŽTIKRINA EFEKTYVŲ IŠMETAMO AUKŠTOS TEMPERATŪROS ORO PANAUDOJIMĄ IR ŽYMIAI GREITESNĮ SAUNOS PAŠILDYMĄ. Ištraukimo modulis (rekuperatorius) SCC per filtrą su aktyviąją anglimi iš kabinos išmeta panaudotą drėgną orą ir kvapus. Tuo pat metu šis įrenginys įsiurbia iš lauko šviežią orą, kuris, eidamas per sistemą, yra pašildomas karštu panaudotu oru ir nukreipiamas į kabiną. Oro srautas keliauja per anglies filtrą su kokosų anglimi, kur yra reguliuojama oro drėgmė, žiedadulkių kiekis, dulkės, ozonas, teršalai ir kvapai. Ištraukimo modulis SCC svariai prisideda prie aplinkos apsaugos, nes leidžia sumažinti energijos kiekį, reikalingą saunos prikaitinimui ir šviežio oro pašildymui. Taip sutaupoma iki 30 procentų šiluminės galios.

ŠVARUS MALONUMAS: gaivus oras praeina pro dulkių filtrą, kuris išsivalo nuo kenksmingų medžiagų, ir tik tada patenka į sauną.

EKOLOGIŠKA APYKAITA: ištraukimo SCC modulis iš kabinos išmeta panaudotą orą ir tuo pačiu metu pašildo įsiurbiamą iš lauko šviežią orą. Taip sutaupoma iki 30 procentų šiluminės energijos.

ENERGIJOS TAUPYMAS

Šiluminės galios taupymas. Iki 30 procentų šiluminės energijos sutaupoma dėl šilumos rekuperacijos.

ŠVIEŽIO ORO IŠVALYMAS

Dulkių filtras išvalo orą nuo žiedadulkių, dulkių, ozono ir teršalų, sudarydamas sąlygas sukurti komfortišką klimatą saunoje (kas ypač svarbu alergiškiems žmonėms).

ORO DŽIOVINIMAS

Modulis sugeria kondensatą, dėl to patalpoje aplink sauną nesikaupia drėgmė. Sudėtingose sąlygose rekomenduojama įrengti SANARIUM® sistemą.

PANAUDOTO ORO IŠVALYMAS

Filtras su aktyvinta anglimi sugeria ne tik dulkes, bet ir kvapus (kvapiosios medžiagos, prakaitas) ir neišleidžia viso to į patalpą aplink sauną.

RACIONALŪS PAPILDYMAI. DAR DIDESNIAM MALONUMUI.

JAU SENIAI YRA ŽINOMA, JOG ŠVIESA TURI TAM TIKRŲ MAGIŠKŲ JĖGŲ: SKIRTINGOS SPALVOS GALI SUKELTI ŽMOGUI SKIRTINGAS NUOTAIKAS. Įvairiaspalvis apšvietimas BELLASENSA leidžia pasinerti į mėgstamiausios spalvos atmosferą. Jūs galite išsirinkti raudoną, geltoną, mėlyną, žalią, oranžinį ar violetinį apšvietimą arba, priklausomai nuo jūsų nuotaikos, įjungti tikrų tikriausią šviesos šou iš gamtos pasaulio. Norint tai padaryti, reikia išsirinkti vieną iš keturių iš anksto užprogramuotų funkcijų: saulėtekis, saulėlydis, šiaurės pašvaistė, ugnies šou, spalvų žaismas ir pasivaikščiojimas mišku. Ir dar, jūs taip pat galite tapti režisieriumi, reguliuodami pagrindinių keturių spalvų intensyvumą. Šviesos sistema BELLASENSA integruota į saunos S1 lubas naudojant aukštos kokybės aliuminio profilį. Tai tikras džiaugsmas tiesiogine to žodžio prasme. Norite gauti dar daugiau malonumo? Integruotos garso sistemos RelaxAudio Sytem dėka, galinė saunos sienelė tampa garsiakalbio membrana ir suteikia neįtikėtiną garsą. Ši garso sistema yra pajėgi patenkinti net išrankiausius muzikos mėgėjus: visų pirma, savo turtingu skambesiu, visų antra, kad ji labai paprastai prijungiama prie išmanaus telefono arba naudojant Bluetooth. 

ŠVIESOS ŠOU, ĮKVĖPTAS GAMTOS: su šviesos sistema BELLASENSA jūs galėsite mėgautis saulėlydžiu ar saulėtekiu, šiaurės pašvaiste, liepsnos liežuviais ir kitais šviesos šou.

UŽMERKIAM AKIS IR KLAUSOMĖS: integruota į sieną RelaxAudio System labai paprastai pasijungia prie išmanaus telefono arba per Bluetooth.

GERĄ SAVIJAUTĄ GALIMA VALDYTI. INTUITYVIAI IR BE GARSO.

KAIP IR VISOS KLAFS VALDYMO SISTEMOS, DU NAUJI VALDYMO BLOKAI, SKIRTI SAUNAI S1, APRŪPINTI VISA EILE PROTINGŲ TECHNOLOGIJŲ, UŽTIKRINANČIŲ MAKSIMALŲ KOMFORTĄ, ILGAAMŽIŠKUMĄ IR SAUGUMĄ. Abu modeliai pirmą kartą naudojami kompaktiškoje saunoje su Triac sistema. Jų pagrindinis bruožas – ne tik ypatingas ilgaamžiškumas, bet ir begarsis veikimas, kad joks garsas netrukdytų pilnavertiškam poilsiui S1 saunoje. Inovatyvi valdymo koncepcija pateikiama dviem variantais: ML 028 su spalvotu ekranu ir 5-iais mygtukais iš soft-touch medžiagos arba ML 033 su spalvotu lietimui jautriu ekranu, intuityviu meniu ir pasirinktinai maršrutizatoriumi WLAN. ML 028 modelis turi įdiegtą išankstinio programavimo funkciją ateinančioms 24 valandoms, kurios pagalba galima užprogramuoti išankstinį saunos pašildymą, pavyzdžiui, tam laikui kai jūs atvyksite iš darbo. ML 033 modelis suteiks dar daugiau komforto ir poilsio. Specialios aplikacijos Sauna App (Apple iOS arba Android) pagalba, jūs galėsite sauną S1 valdyti per WLAN ir išmanųjį telefoną (kas leidžia, pavyzdžiui, įjungti sauną prieš atvykstant į namus). Ši funkcija galima dėl gerai suprojektuotos programinės įrangos apsaugos sistemos ASC (App Security Concept), kuri užtikrins veiklos patikimumą. ML033 pultu labai paprastai ir patogiai reguliuojama papildoma įranga, pavyzdžiui, garso sistema RelaxAudio System ir spalvotas apšvietimas BELLASENSA, kas dar daugiau padidina komfortą saunoje.

ML 028

ML 033

NAUJA SAUGUMO KONCEPCIJA. SPECIALIAI SUKURTA SAUNAI S1.

BE RAMYBĖS IR GERO GARO, SAUNA TURI UŽTIKRINTI AUKŠTĄ SAUGUMO LYGĮ. Specialiai saunai S1 įmonė KLAFS sukūrė visiškai naują apsaugos sistemą: eMove Safety Control (MSC). Šiuolaikiška sensorinė technologija automatiškai sustabdo saunos išskleidimą ar sustūmimą atsiradus kliūčiai. Temperatūros jutiklis ant krosnelės neleidžia saunos suskleisti nepakankamai jai atvėsus. O kas atsitiks, jeigu jūs tiek atsipalaiduosite, jog pamiršite sauną išjungti? Jokių problemų: po keturių valandų įrenginys išsijungs automatiškai. Saunos pašildymo ir naudojimosi procesas dabar tapo dar saugesnis: krosnelė įsijungia tik tada, kai sauna visiškai išskleista. Flokiruotas (ang. flocking) krosnelės VARIUS paviršius atlieka apsauginių grotelių funkciją, apsaugodamas nuo nudegimų. O norint neleisti sauna naudotis nepageidaujamiems žmonėms, valdymo bloke galima nustatyti slaptažodį.

VISIŠKAS KABINOS IŠSKLEIDIMO IR SUSTŪMIMO PROCESO VALDYMAS: sauna juda tik nepertraukiamai spaudžiant mygtuką.

Plačiau KLAFS gamintojo tinklalapyje

https://www.klafs.com

Gamintojo el. katalogą anglų k. galite pasižiūrėti čia.

Gamintojo el. katalogą rusų k. galite pasižiūrėti čia.

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti KLAFS sauną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba

tel. +370 699 18403

tel. +370 685 12284