Runtal

Runtal

Runtal

Runtal radiatoriai

Vokietija

Itin ploni bei itin plokšti radiatoriai, vonios gyvatukai, rankšluosčių džiovintuvai

Namai ne tik suteikia prieglaudą, bet ir leidžia išreikšti savo asmeninį stilių. Šiuolaikiniams namams svarbu turėti ne tik efektyvias šildymo sistemas, bet ir patrauklius radiatorius. „Runtal“, žinomas šilumos sistemųgamintojas, siūlo unikalią šilumos sprendimų įvairovę, pritaikytą skirtingiems poreikiams. Karšto vandens radiatoriai, elektriniai radiatoriai ir garo radiatoriai – galima pasirinkti ir šildymo efektyvumą ir architektūrinįdizainą.

Karšto vandens radiatoriai

„Runtal“ karšto vandens radiatorių sistemos ne tik suteikia ilgaamžišką šilumą, bet ir pasižymi lengvai valomomis paviršių plokštėmis. Gerai suprojektuotas dizainas taip pat mažina triukšmą ir spragsėjimą, kurį gali sukelti kitos šilumos sistemos. Nuo žemo profilio iki vertikalių radiatorių ir rankšluosčių radiatorių – „Runtal Hydronic“ serija siūlo sprendimus bet kuriai namų erdvei.

Elektriniai radiatoriai

„Runtal Electric Series“ elektriniai radiatoriai yra pagaminti iš patvaraus suvirinto plieno, kaip ir „hydronic“serijos radiatoriai. Tai yra patvarios elektrinės sieninės šildymo plokštės. Be to, galima įsigyti 120, 240 ir 208 V modelius.

Garo radiatoriai

Jei keičiate senus radiatorius ar kuriate naują šilumos sistemą, „Runtal Steam“ garo radiatoriai gali būti puikus pasirinkimas. „Steamview“ ir „Charleston Pro“ radiatorių serijos siūlo įvairius stiliaus ir montavimo sprendimus, pritaikytus skirtingoms garo sistemoms.

Radiatorių dizainas ir funkcionalumas

„Runtal“ radiatoriai yra ne tik šilumos šaltinis, bet ir dizaino elementas. Įmonė siūlo plieninius radiatorius, kurie atitiks skirtingus interjero stilius. Pasirinkimas yra įspūdingas – nuo žemo profilio iki sieninių ir specialiai pritaikytų formų. Platus spalvų ir matmenų pasirinkimas leidžia rasti tinkamą radiatorių kiekvienam namų kambariui. „Runtal“ šilumos sistemos – tai ne tik funkcionalus šildymas, bet ir dizainerio svajonė. Jų radiatorių kolekcijos derina šilumą su išskirtiniu dizainu, padedant sukurti komfortišką ir stilingą gyvenamąją erdvę.

Runtal šilumos sistemos kolekcijos:

  • Karšto vandens radiatoriai
  • Elektriniai radiatoriai
  • Garo radiatoriai

„Runtal“ šilumos sistemos sujungia funkcionalumą ir dizainą, siekdamos suteikti Jūsų namams ne tik šilumą, bet ir stilių.

Daugiau informacijos apie „Runtal“ gamintoją galite rasti jų tinklalapyje

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau apie Runtal

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti radiatorius ar šildymo įrenginius nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų projektu ir parinks daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]