J Grabner | Saunos mediena, fanera, lūkšto plokštės

J Grabner | Saunos mediena, fanera, lūkšto plokštės

J Grabner | Saunos mediena, fanera, lūkšto plokštės

J Grabner Logo mediena, sienų apdaila, plokštės, faneraJ Grabner siūlo vietinės medienos ir faneros gamybą, dailylenčių ir lūkšto plokščių gamybą saunoms, pirtims, baldams, virtuvės baldams ir namų interjerui.

Josefas Grabneris medienos mėgėjas 2002 metais įkūrė įmonę „J Grabner GmbH“. Šiandien tai įmonė, kurioje dirba apie 30 ištikimų darbuotojų bei dalinasi įkūrėjo entuziazmu natūraliai medžiagai bei jos galimybių kūrybai interjere ir kituose projektuose.

Įmonė siekdama sutaupyti vertingų išteklių, nuo pat pradžių specializavosi į faneros plokštės gaminius ir lentas su viršutiniu plonu medienos lūkšto sluoksniu. Palyginus su tikra mediena, iš to paties medienos medžiagos kiekio galima pagaminti daug daugiau kvadratinių metrų grynos gerovės. Taigi įmonė gamina ir prekiauja vietine mediena, bei ypač aukštos kokybės medieną ir lūkštu, tai „CHARISMA VENEER“ kolekcija. Papildomai įmonė siūlo dailylentes ir lūkšto plokštes pirties bei saunų statybai „SAUNABOARD“ kolekcija ir baldams bei interjero dizainui „PRAEGEBOARD“ ir „ALPINEBOARD“. Nuo 2010 m. gegužės mėn. įmonė yra sertifikuota FSC® (FSC C089477). Be to, nuo 2011 m. sausio mėnesio siūlo PEFC sertifikuotą medieną ir fanerą.

„ALPINEBOARD“ kolekcija

Tai medienos kolekcija, kuri buvo sukurta naudojant nuosavą liejimo formą ir reljefinį antspaudą naudojant kalnuose išlikusių senų namelių medieną. Tai tapo natūralus bei gražus medienos antspaudo raštas. Dabar jie naudodami novatorišką gamybos procesą šį natūralų raštą įspaudžią į įvairius medinius paviršius.

j grabner sienų medienos apdaila

Gautą antspaudo raštą pavadino Diamant 2.0, kurį tai pat naudoja „PRAGEBOARD“ kolekcijoje – medienos gamybai baldams ir interjerui.

Rezultatas – gyva ir natūrali senos medienos struktūra, įkvepia kvapą gniaužiančio Austrijos Alpių kraštovaizdžio, kurį sukūrė „ALPINEBOARD“ kolekciją. Šią išskirtinę sienų apdailos kolekciją sudaro šeši skirtingi medienos tipai:

 • ALTAUSSEE – tamsiai rudas, saulės nudeginta ąžuolo mediena.
 • ATTERSEE – šviesios spalvos ąžuolo mediena su įvairiais atspalviais.
 • MONDSEE – sidabrinio ąžuolo mediena (pilkos spalvos).
 • TRAUNSEE – šviesios spalvos ąžuolo mediena su ąžuolo rašto charakteriu ir nedideliu reljefiniu įtrūkimu.
 • WOLFGANGSEE – garinta, šviesiai ruda ąžuolo mediena.
 • OAK SMOKED – nuo tamsiai rudos iki juodai garintos ąžuolo medienos.

„PRAGEBOARD“ Diamant & Diamant 2.0 kolekcija

Šioje kolekcijoje įmonė sukūrė plokštes su viršutiniu lūkšto sluoksniu, o daugiasluoksnės plokštės šerdis pagaminta iš aukštos kokybės pagrindo. Šios plokštės pasižymi autentišku, matiniu ir 3D paviršiumi be drožlių. Galima pasirinkti iš kelių rūšių medienos ir reljefinių paviršių.

j grabner mediena virtuvės baldams

Įmonė sukūrė antspaudą iš unikalios senos medienos reljefinio paviršiaus. Naudojant novatorišką gamybos procesą. Šią natūralią struktūrą presuoja į įvairius medinius paviršius. DIAMANT antspaudas sukuria ryškų ąžuolo plokštės fanerą su senos medienos reljefinių įtrukimu ant plokštės paviršiaus. Įspaudimo gylis – 1-2mm.

Jei paprastas DIAMANT reljefo antspaudas atrodo per silpnai, galima pabandyti ir DIAMANT 2.0 antspaudą. Kuris taip pat atkartoja tikros senos medienos reljefinį paviršių, bet sukuria ypač ryškų antspaudą – pasiekia 2-3mm reljefo įspaudimo gylį.

Šių plokščių pritaikymo sritis yra baldų gamybai (fasadai, išorės apdaila, fasadų užpildai) ir interjero dizainui (sienų ir lubų dangos, stumdomų durų elementai, vidaus durys, vidaus apdaila).

„SAUNABOARD“ kolekcija

J Grabner saunaboard mediena ir apdaila pirtims ir saunoms

Medienos kolekcija skirta saunos apdailai, saunos interjerui, saunos gultams bei nugaros atramai. Galima išsirinkti iš kelių saunos medienos tipų:

 • BENCHBOARD – lenktiems saunos gultams ir nugaros atramai
 • SONNBOARD – saulės deginta mediena.
 • SAUNABOARD STRUCTURE – sena mediena su reljefiniu paviršiumi.
 • SAUNABOARD ARTE – ypatingi motyvai įspausti į medienos paviršių.
 • SAUNABOARD COLOUR – spalvota mediena, kuri kiekvienai pirčiai ar saunai suteikia unikalių spalvų.
 • SAUNABOARD STONE – paviršiai iš tikro akmens naudojamos saunoms.

„CHARISMA“ plokštės kolekcija

Siekdami taupiai ir tausiai naudoti vertingą medieną, įmonė specializuojasi į plono viršutinio medienos sluoksnio gamybą ir apdirbimą. Taigi, palyginant su masyvo mediena, iš to paties medienos kiekio galima tvariai pagaminti daug daugiau kvadratinių metrų gryno komforto.

J Grabner Charisma mediena baldams ir interjerui

Kiekvienas CHARISMA viršutinis sluoksnis skiriasi grūdėtumu ir paviršiaus struktūra, kuris suteikia stilingą paviršių interjere. Medienos plokščių galimi tipai:

 • ACHENSEE – šviesiai ruda ąžuolo mediena (su šerdies reljefiniu įtrukimu).
 • ATTERSEE– šviesiai ruda kaimiško stiliaus ąžuolo mediena (su įvairiais atspalviais).
 • GRUNDLSEE – šviesiai ruda ąžuolo mediena (be reljefinio antspaudo).
 • MONDSEE – kaimiško stiliaus sidabrinė ąžuolo mediena (pilkas atspalvis).
 • BODENSEE – spalvų mišinys iš ąžuolo medienos su šerdies reljefiniu antspaudu.
 • BODENSEE GRAU – spalvų mišinys iš MONDSEE medienos.
 • SUPERIOR LAKE – kaimiško stiliaus amerikietiško riešutmedžio mediena.
 • WOLFGANGSEE – vidutinio atspalvio sena kaimiška ąžuolo mediena.

„STRUCTURE EDGE BAND“ – plokščių kraštų apdailos kolekcija

J Grabner plokščių kraštų apdaila

Įmonė gamina unikalias plokštes įvairių pločių, išmatavimų, paviršiaus bei medienos tipų. Dėl savo unikalios paviršiaus struktūros „STRUCTURE EDGE BAND“ plokščių kraštų apdaila puikiai tinka reljefiniams gaminiams. Jį galima įsigyti iš „Salzkammergut“ ąžuolo rūšių Altaussee, Attersee, Mondsee, Traunsee ir Wolfgangsee. Pritvirtinus šį kraštą, atrodo, kad sklandžiai pereinama nuo plokštės iki krašto. Galutinis rezultatas – baldas tampa tikrai unikalus ir turi labai ypatingą aurą.

Mūsų Sanilux.lt komanda nori būti Jūsų namų interjero ar saunos įrengimo kūrybos procese, dirbdami kartu galime sukurti ilgaamžišką, funkcionalų bei išskirtinį dizainą! Užsuk į mūsų saloną, kur gali įsigyti saunos įrangą, saunos medieną  vonios kambario baldus, radiatorius, veidrodžius vonios kambariui, santechniką – praustuvus, vonias, dušo galvas, vonios kambario maišytuvus bei kitus vonios kambario aksesuarus.

Kontaktai

Plačiau apie J Grabner

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įrengti pirtį, sauną ir SPA įrangą?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]