Scarabeo Ceramiche

Scarabeo Ceramiche

Scarabeo Ceramiche

Scarabeo Ceramiche Logo

Italija

„Scarabeo Ceramiche“ – vonios kambario santechnika, vonios kambario praustuvai, pastatomi praustuvai, pakabinami, įmontuojami ir įleidžiami praustuvai, bide, WC, tualetai ir klozetai, dušo kabinos padėklai ir vonios.

„Scarabeo Ceramiche“ yra Italijos įmonė, įkurta 1974 metais Civita Castellana mieste, kuri gamina elegantišks ir funkcionalius praustuvus. Savo sėkmę įmonė užtikrino beveik nedelsiant, pasirašiusi strateginius susitarimus su kitomis šio sektoriaus įmonėmis tiek Italijoje, tiek užsienyje. Nuo 1981 metų „Scarabeo Ceramiche“ savininko dizaino aistra padėjo tapti Europos lyderiu kuriant keramikos vonios kambario aksesuarus. Šiuo metu įmonė garsėja išskirtiniais vonios kambario praustuvų modeliais, kurie turi plonus kraštus ir kvadratinį dizainą. „Scarabeo Ceramiche“ gamyklą Civita Castellana mieste plėtojo kelis sėkmingus metus, o 2004 metais atidarė Fabrica di Roma gamyklą.

Scarabeo Ceramiche Dušo padėklai

Gamintojo meistro keramiko Giovanni Calisti kūrybiškumas, susijungė su tarptautinio dizainerio bendradarbiavimu, davė pradžią pirmajai organinei „Moai kolekcijai 2010 metais, o 2012 metais „Cersaie“ keramikos parodoje Bolonijoje buvo pristatyta „Bucket“ praustuvų kolekcija, kuri pasižymi neįprasta kibiro formos dizainu ir už kurią buvo apdovanota „Frankfurt Design Plus“ premija. Naujausios „Scarabeo Ceramiche“ kolekcijos, tokiomis kaip „Glam ir „Teorema 2.0išsiskiria savo originalumu ir stiliaus kokybe, o 2018 metais buvo apdovanotos „Iconic Design Awards“ – „Innovative Architecture“ kartu su „Up“ ir „Frame“ kolekcijomis.

Meistriškumas ir tvarumas

Čia “Scarabeo Ceramiche” gamina keramikos gaminius, naudodami senovinius keramikos apdorojimo metodus, siekiančius atskleisti dar iki Romos laikų, tačiau su moderniausia įranga. Šis požiūris leidžia sukurti autentiškus ir labai originalius meninius kūrinius, kurie ne tik atlieka funkcionalius tikslus, bet ir turi ypatingą estetinį poveikį. Gamintojas taip pat rūpinasi aplinka ir savo darbuotojų sveikata, jau daugelį metų taikydamas etiškas praktikas ir įrangą, siekdamas kurti tvarią ir draugišką aplinką įmonėje. Be to, jie taiko “Zero-impact” gamybos principus, naudodami saulės energijos sistemą gamyklose, mažinant energijos švaistymą ir perdirbdami atliekas. Darbuotojams taip pat yra suteikiamos darbo valandos, kurios atitinka jų biologinę valandą, siekiant užtikrinti sveiką darbo ir poilsio pusiausvyrą.

Scarabeop Ceramiche Vonios santechnika, vonios kambario praustuvai

Scarabeop Ceramiche Vonios santechnika, bide ir klozetai

Vonios kambario kolekcijos „Glam“ ir „Teorema 2.0“

Gamintojo naujausia kolekcija – “Glam” – ta elegantiškąa, išskirtinių praustuvų kolekcija, sukurtą “Emo Design Scarabeo”. Šis kolekcijos rinkinys yra prieinamas įvairių dydžių ir formų, kurios pasižymi minkštais ir rafinuotais kontūrais. Aukštos kokybės porceliano praustuvai “Glam” kolekcijoje turi ploną, tačiau labai atsparų kraštą, kuris yra įmonės techninių žinių ir nuolatinių investicijų į inovatyvius ir vizualiai stulbinančius baldų sprendimus rezultatas. Ši kolekcija taip pat turi švarų ir išsamų dizainą, kuris gali būti integruotas į įvairius dizaino interjerus. Be to, santechnikos gaminiai “Teorema 2.0” kolekcijoje rasite pakabinamus ir pastatomus vonios kambario praustuvus, įvairių formų bides, WC, unitazus ir tualetus, ir yra sukurta atsižvelgiant į šiuolaikinio gyvenimo būdo baldų poreikius, siekiant derinti stilių ir funkcionalumą.

„Scarabeo Ceramiche“ yra žinoma dėl savo minkštų ir elegantiškų linijų, didelių išmatavimų, kuris derina originalumą ir praktiškumą. Įsikūrusi Viterbo mieste, Italija, įmonė jau nuo 1974 metų naudoja tradicines technologijas, kad iš molio sukurtų unikalius, rafinuotus ir funkcionalius praustuvus, santechniką, vonias, dušo kabinos padėklus ir aksesuarus, pridedant ypatingo skonio kiekvienam vonios kambariui.

Per savo 45 metų egzistavimą, „Scarabeo Ceramiche“ užkariavo tiek nacionalines, tiek tarptautines rinkas, kurdama atsargiai sukurtas, elegantiškas ir funkcionalias rankų darbo keramikos prekes. Kiekviena prekė yra unikali ir rafinuota, nepakartojama. Įmonė naudoja tradicines technologijas, paremtas mokslo ir pramonės pažanga, kurios padėjo Civita Castellana miestui tapti žinomu dar prieš Romos imperijos laikus, o dabar užtikrina kokybišką, higienišką ir ilgaamžišką produktą. „Scarabeo Ceramiche“ darbai yra tobula amatininkų meistriškumas – pavyzdžiui, apdaila atliekama rankomis, kai darbai dar yra drėgni ir nerafinuoti.

Praustuvai, santechnika, dušo kabinos padėklai, vonios aksesuarai tampa nepakartojamais, unikaliais ir ypatingais santechnikos gaminiais.

Scarabeop Ceramiche Vonios santechnika, vonios kambario praustuvai

Scarabeo Ceramiche Vonios santechnika, vonia

„Scarabeo Ceramiche“ vonios kambario santechnikos kolekcija yra unikali.

Per metus buvo sukurta daugybė dizaino santecchnikos gaminių, kurie, nors ir panašūs, tačiau niekada nebuvo identiški. Kiekviena kolekcija, tokia kaip „Glam“, „Fuji“, „Butterfly“, „Castellana“ ir „Arco“, puikiai derinam prie bet kokio vonios kambario interjero ir suteikia jaukią, švelnią ir išskirtinę atmosferą. Santechnikos kolekcijos yra idealios moderniam ir šiuolaikiniam vonios kambariui, kuriame dominuoja paprastas stilius. Santechnikos gaminiai, kuriuos galima pakabinti ar pastatyti, su kraštais ar be jų, padeda išskirti bei padidinti vonios kambario erdvę.

Kvadratinės ir tiesių linijų keramikos kolekcijos, tokios kaip „Etra“, „Cube“, „Matty“, „Moon“, „Teorema“, „Up“ ir „Zefiro“, yra puikus pasirinkimas rafinuotam ir elegantiškam vonios kambariui, kuris puikiai derina komfortą ir praktiškumą. Mini kriauklės, skirtos mažesniems miesto vonios kambariams, yra daugiafunkcinės ir pritaikomos įvairiems interjero stiliams. Jos turi daugybę smulkių detalių, palengvinančių kasdieninę asmeninę higieną.

„Bucket“ kolekcija yra kūrybinga, moderni ir žaisminga.

Jos elementai, tokių kaip vonios kambario praustuvas ar kriauklė, primena kibirą ir siūlo įvairias spalvų ir išmatavimų. Kibiro formos praustuvas yra ne tik žaisminga ir paprasta, bet ir labai funkcionali, išskirianti vonios kambario interjerą. Kibiro rankena patogi ir yra praktiškas rankšluosčio laikyklis, šį praustuvo dizainą galima įrengti kaip laisvai pastatomą praustuvą arba įmontuoti į sieną. Visi kolekcijos elementai yra rankomis pagaminti. Kiekvienas produktas pereina per kokybės kontrolės ir testavimo procesus. Tai būtų užtikrinta jų funkcionalumą. Santechnika, kriauklių ir vonios kambario priedų pasirinkimas atliekamas kruopščiai, o bet kokios defektuotos dalys, kurios nepraeina testų, yra atmestos ir perdirbamos nedelsiant.

Scarabeo Ceramiche Vonios santechnika, vonios kambario praustuvai

„Scarabeo Ceramiche“ naudoja autentiškas, skaidrias ir tvarias medžiagas, kurios perduodamos ateities kartoms ir yra pasaulio sinonimas kokybei. Įmonė iš Viterbo miesto projektuoja ir gamina vonios kambario santechniką, kriaukles, dušų kabinos padėklus ir vonias iš natūralių žaliavų, tokių kaip molis, kaolinas, feldšpatas ir kvarcas, kurios apdorojamos vandeniu. Puikios kokybės medžiagos užtikrina, kad produktai yra atsparūs, ilgaamžiai ir ekologiškai tvarūs. Meistrų darbas apjungia tradiciją su nuolat kintančiais funkcionalumo ir dizaino poreikiais, kad būtų sukurtas vonios kambario interjeras, kuris taptų absoliučiai svarbiausia namų detalė.

Daugiau informacijos apie „Scarabeo Ceramiche“ galite rasti jų tinklalapyje https://www.scarabeoceramica.com

Plačiau apie Scarabeo Ceramiche

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, spalvas, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]