Scirocco

Scirocco

Scirocco

logo_sciroccoItalija

Scirocco projektuoja ir gamina vonios rankšluosčių džiovinimo šildytuvus ir radiatorius namams, pateikdami unikalų dizainą ir aukštą meistriškumo lygį, kuris reikalauja griežtų techninių standartų. Scirocco veiksmingai reaguoja į modernias ir naujas namų gyvenimo savybes. Bendrovė pradėjo veiklą 1989 metais Modenos provincijoje, o vėliau perkėlė savo veiklą į Gattico miestą. 2013 metais įmonė sugrįžo į šeimos rankas dėka įkūrėjo sūnaus – inžinierius Fillippo Arbella, kuris vadovavo įmonei ir suteikė naują kryptį kartu su nauju partneriu Sabrina Mora.

Scirocco yra jauna ir dinamiška įmonė ir yra pirmoji Italijoje gaminanti rankšluosčių džiovintuvus, jų pagrindinis dėmesys yra vonios kambarys. Scirocco sukurti produktai atspindi jų stilių ir aistrą, radiatoriai tampa ne tik kaip paprasti radiatoriai, bet kaip tikri dizaino akcentai. Aukšta kokybė – yra pagrindinis tikslas, naudojant įvairias spalvas ir medžiagas radiatoriams suteikia unikalumą. Grūdintas stiklas, geležis, nerūdijantis plienas, ketus, žalvaris ir aliuminis radiatorius yra derinamas su aukšta technologija, siekiant pagerinti šilumos ir atsipalaidavimo koncepciją per įdomias formas ir įspūdingus radiatorių dizainus.

Be to, mūsų draugiškas ir nuolatinis bendradarbiavimas su italų dizaineriais atspindi Scirocco įmonės gaminiuose. Jie ne tik kuria paprastus radiatorius, bet ir tikras baldų detales. Šie radiatoriai turi išskirtinias ir originalias technines funkcijas, bei estetines savybes, kurie yra kruopščiai suprojektuoti ir pagaminti tam, kad tiktų bet kurioje gyvenamojoje aplinkoje.

Plačiau gamintojo tinklalapyje: www.sciroccoh.it

Scirocco gamintojo kolekcijos:

Design Collection

The design redraws the heat. A collection of radiators that does not leave indifferent. Combine thermal efficiency in a design that makes unique the character of every room.

scirocco-h-snake-one

Style & Soul Collection

Style&Soul is the new sublime collection of heated towel racks inspired by the Art Nouveau artistic and philosophical movement in which craftsmanship combined with the “artisan-artist”free creation become indispensable for the production of products with high aesthetic value and quality, which have always been fundamental concepts for Scirocco H.

scirocco-style-and-soul-collection

Radiator

Do not call them radiators. The simplicity of clean lines and reassuring for a collection of essential products, that fit the style of every room.

scirocco-h-mistral-radiator

Towel Heater

The evolution of the bathroom radiator from simple heating body hidden behind the door turns into beautiful and functional furnishing element.

scirocco-h-laguna-towel-heater