Sommerhuber | SPA keramika garinėms pirtims | Sanilux

Sommerhuber

Sommerhuber

Sommerhuber

sommerhuberAustrija

Sommerhuber įmonė  gamina keramikinius koklius ir keraminę apdailą namams ir SPA centrams. Sommerhuber įmonė įkurta 1491 metais, Steyr miestelyje, Austrijoje. Šis miestas yra žinomas dėl kokybiškos krosnių gamybos. 

Įmonės pavadinimas kilo nuo įkūrėjo pavardės – Josefas Sommerhuber. Nuo tada įmonė tapo žinoma visoje Europoje. Jo sūnus, Rudolfas Sommerhuber I, parėmė įmonę ir pradėjo skleisti dar labiau įmonės žinomumą keliaudamas į įvairias šalis. Dėka Rudolfo I pastangomis ir pasiekimais, išaugo įmonės paklausa ir turėjo galimybę atidaryti naują gamyklą, deja po atidarymo ji buvo sudeginta. Po kiek laiko įmonė išsiplėtė dar labiau ir atidarė 4 gamyklas.  Įmonės atlikti darbai augo, ir Rudolfas I, pastebėjo, kad išskyrus kaimiškų paprastų plytelių atsirado nauja paklausa šiuolaikiškai apdailai. Taip pat Rudolfas I turėjo galimybę gaminti krosnies apdailą karališkoms šeimoms. Todėl jis gamino apdailą įvairiais stiliais – Gotikos, Renesanso, Rokoko ir kt.. Sūnūs Rudolfas II ir Josefas parėmė įmonės pareigas ir išgyveno sunkius įmonės metus. Antrojo pasaulio pabaigoje Sommerhuber įmonės gamyba buvo apribota, krosnis buvo galima įsigyti tik su specialiu kuponu, dėl to įmonė buvo uždaryta keliems mėnesiams. Kai Rudolfas II mirė, jo sūnus Rodolfas III tapo Josefo partneriu. Rudolfas III buvo talentingas ir kūrybingas ir sukūrė naujas krosnių formas, modelius ir glazūras ir pristatė naują liejimo procesą. Taip pat, Rudolfas III turėjo puikius komunikacijos savybes ir sukūrė lojalių klientų ir kolegų bazę. Jis ir toliau investavo į modernią ofiso įrangą, didesnes mašinas ir daugelį kitų dalykų. Žmonės pradėjo gyventi jaukioje aplinkoje, net ir 1973 ir 1978-1979 metais, kai buvo naftos krizė, dėl to ir buvo didelė krosnių apdailos paklausa. O 1980 metais Sommerhuber įmonė išsiplėtė Resthofstrasse mieste. 1993 metais valdymas buvo perimtas ir šiuo metu įmonei vadovauja Josefas IV Sommerhuber.

Šiandien, Sommerhuber įmonė gamina SPA keramikos produkciją, kuri siūlo šildomus gultus ir suolus, hamam – turkiškas pirtis, Pure Art šildomus radiatorius, išskirtinio dizaino radiatorius, pėdų voneles, gydomojo molio SPA sėdines, apdailą krosnims ir židiniams ir kitus keramikinius aksesuarus.

Plačiau gamintojo tinklalapyje: www.sommerhuber.com

Sommerhuber gamintojo kolekcijos: