Statybų TV laida. Sauna KLAFS S1 | Sanilux

Statybų TV laida. Sauna KLAFS S1

Statybų TV laida. Sauna KLAFS S1

Statybų TV laida. Sauna KLAFS S1

Įvairios pirtys ar saunos – tai ne tik puikus būdas atsipalaiduoti ar susišildyti, bet ir sveikiau jaustis. Todėl vis daugiau žmonių nori savo namuose turėti po tokią ramybės erdvę. Bet ką daryti, jeigu savo namuose neturite vietos papildomam saunos kambariui?

Atsakymas: šiais metais rinkoje pasirodžiusi sauna – spinta. Išskirtinė „Klafs“ įmonės produkcija –„Sauna S1“. Vienintelė sauna pasaulyje, kuri per keletą sekundžių gali išsiskleisti iš spintos ir pasidaryti į tikrą sauną namuose.

Išskirtinės bei kompaktiškos šios saunos savybės leidžia ją sumontuoti ne tik individualiuose namuose, bet netgi butuose. Be to, ši sauna gali būti pastatyta bet kuriame kambaryje. O vietos ji užims ne daugiau nei įprasta spinta. „Saunai S1“ nereikalinga išskirtinė priežiūra ar kažkokie ypatingi tvarkymo metodai ją pasinaudojus. Viskas yra automatizuota ir lengvai valdoma pulteliu. Tokio tipo sauną galima pasirinkti iš kelių skirtingų dydžių, priklausomai nuo to, koks kiekis žmonių ja naudosis.

Plačiau apie sauną žiūrėkite siužete bei apsilankykite “RESTA 2016″ parodoje, Vilniuje balandžio 27-30 d. “LITEXPO”, kur galėsite šią sauną  KLAFS S1 pamatyti gyvai!

Parengta pagal www.statybutv.lt reportažą.

Plačiau KLAFS gamintojo tinklalapyje

https://www.klafs.com

Gamintojo el. katalogą anglų k. galite pasižiūrėti čia.

Gamintojo el. katalogą rusų k. galite pasižiūrėti čia.

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti Klafs individualią sauną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, krosnelės įrangą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba

tel. +370 699 18403

tel. +370 685 12284