Technics and Applications

Technics and Applications

Technics and Applications

T&A group logoBelgija

Baseinų uždangos, automatinis baseinų uždengimas, baseino pakeliamas dugnas

„Technics & Applications“ baseinų uždangos yra saugus pasirinkimas nepriklausomai nuo to, ar tai rankinis, ar automatinis baseino uždengimas. „T&A“ gamintojo produktai atitinka visas Europos Sąjungos normas.

Technics & Applicationsbaseinų uždangų modeliai:

  • Aquatop – turi labai platų žaliuzių baseinų uždangų asortimentą;
  • Aquaguard – puiki saugumo ir automatinio baseino uždengimo kombinacija;
  • Spaflex – automatinis baseinų uždengimas swim spa baseinams, hidromasažiniems baseinams su plaukimu;
  • Aquafloor – baseino pakeliamas dugnas ar baseino dugno liftas kuris paverčia baseiną į terasą.

Energijos taupymas

Baseinų uždangos izoliacinis efektas turės didelę įtaką išlaikant pastovią baseino temperatūrą. Dėl puikios PVC ir polikarbonato lentjuosčių izoliacinės savybės leidžia išvengti vandens garavimo ir sumažinti šilumos nuostolius. Be to, jos sumažina šilumos nuostolius daugiau nei 80%.

Be to, baseino temperatūrą galima padidinti naudojant saulės kolektorius, kurie turi iš dalies permatomą viršutinį sluoksnį ir juodą apatinį sluoksnį, taip išlaikant saulės spindulių šilumą.

„Aquatop“ baseinų uždangos atsparūs smūgiams

Polikarbonato baseino uždengimas su lentjuostėmis yra daug atsparesnis smūgiams nei PVC lentjuostės. Visos „T&A“ baseino lentjuostės yra išbandytos Šveicarijoje. „AquaTop“ polikarbonato baseino uždengimas atitinka HW3 normą, tai reiškia net 100% atsparumą krušos lietui iki 30 mm skersmens. Didesnės „Premium Clean Profile“ baseino uždangos atitinka net HW4 normos mechaninį atsparumą, todėl yra atsparios krušai iki 40 mm skersmens. Baseino žaliuzi uždangos yra ne tik atsparios smūgiams, bet ir saugios bei patvarios.

Tuščiavidurės ar vientisos žaliuzi uždangos baseinui? 

Baseino žaliuzi uždengimo skersiniai yra tuščiaviduriai su sandariomis oro kameromis. Tai lemia didesnį plūdrumą, palyginant su kietais žaliuzi profiliais. Kalbant apie izoliacines savybes, tuščiavidurės ir kietos žaliuzi gali būti išdėstytos tame pačiame lygyje. Renkantis tuščiavidures lentjuostes, galite pasirinkti saulės energijos versiją. Šios versijos negalima įsigyti su kieta žaliuzi baseino uždanga. Visiškai naujos polikarbonato lentjuostės pasižymi dideliu atsparumu smūgiams, krušai, taip pat turi saulės energijos taupymo, dumblių šalinimo ir kondensacijos savybes. Pasirinkę „AquaTop“ baseino uždangą, perkate geriausią technologiją rinkoje!

Baseino žaliuzi uždanga

Visos „T&A“ baseinų žaliuzi uždangos yra užsandarintos dangteliais, kurie yra klijuoti arba suvirinti ultragarsu. Be optimalios kokybės, patikimumo ir ilgaamžiškumo, žaliuzi uždangos su suvirintais dangteliais taip pat užtikrina tvarkingą apdailą ir šiuolaikišką baseino išvaizdą.

„Aquaguard“ automatinės baseinų uždangos

Baseino uždanga, sudaryta iš stiklo pluošto sustiprinto PVC audinio, slystančio per vandenį aliuminio takeliais. Baseinas greitai atidaromas ir uždaromas. Tokią uždangą galima įrengti naujam baseinui, arba jau įrengtam baseinui ir tai yra geriausias produktas dėl savo saugos ir švaros savybių.

„AquaGuard“ yra viena saugiausių baseino uždangų. Dėl vandens plūdrumo ir audinio tvirtumo, vaikai, suaugusieji ir augintiniai galės vaikščioti per baseiną. Evakuacinis siurblys, tiekiamas kartu su „AquaGuard“, išleis lietaus vandens perteklių iš audinio. Ši baseino uždanga užsifiksuos pati, nereikės papildomų manipuliacijų. Atitinka Prancūzišką NF P 90-308 normą.

„SpaFlex“ automatinis swim spa baseinų uždengimas

„SpaFlex“ yra automatinė SWIM SPA baseino uždanga. Ši uždanga pagaminta iš izoliuojančio PE putplasčio, įterpta tarp dviejų sluoksnių PVC sustiprinto audinio. „SpaFlex“ baseino uždengimas neleis vandeniui išgaruoti ir išlaikys jį švarų.

Hidraulinis variklis suaktyvins dangtį. Dangtį galima integruoti į duobę arba suoliuką, su apdaila, kurios medžiagas galima pasirinkti. Evakuacinis siurblys prireikus išleis lietaus vandens perteklių iš audinio.

Daugiau informacijos apie „T&A“ gamintoją galite rasti jų tinklalapyje

„T&A“ baseinų uždangos gamintojo katalogą galite rasti PASPAUDĘ ČIA

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau apie T&A

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste, SPA centre ar viešbutyje?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus, povandeninį apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]