Top 8 Oasis Italy vonios kambario baldai ir aksesuarai! | Sanilux

Top 8 interjero elementai – Oasis Italy vonios kambario baldai ir aksesuarai

Top 8 interjero elementai – Oasis Italy vonios kambario baldai ir aksesuarai

Top 8 interjero elementai – Oasis Italy vonios kambario baldai ir aksesuarai

Oasis Group Luxury Collection prabangi išskirtinės kompozicijos vonios kambario kolekcija, primenanti 20-ųjų metų “Art Déco”emocijas, iki šiol sukuria unikalų, bet pažįstamą stilių. Pažadina mados ikonas, kaip Elsa Schiaparelli, Luxury Collection medžiagos derinasi viena prie kitos ir sukuria unikalią atmosferą. Drąsios spalvos su stipriais bruožais, rankų darbo detalės, unikali “deimantinės formos” lakavimo apdaila, priderinti prie aukso ir marmuro, skirta prabangiam vonios kambariui – daugiau negu paprastas vonios kambarys. Oasis Italy siūlo visą vonios kolekcijos spektrą: vonios aksesuarai, vonios konsolės ir spintelės, šviestuvai, priderinti vonios kambario foteliai. Visos detalės – rafinuotos ir sudėtingos, elegantiškai ir moderniai interjero scenografijai.

oasis-italy-bathroom-luxury-collection-2018

  1. Academy vonios kambario baldai ir aksesuarai

Oasis Group Academy vonios baldai padengti specialiu laku, auksinė ir marmurinė apdaila, tai yra nauja Luxury Bathroom kolekcija, skirta elegantiškai aplinkai. Kolekciją išreiškia itališką tradiciją, su briaunomis ar panašiu į deimantinį dekoruotu laku, stiklo ir marmuro apdaila. Kolekcija skirta įrengti išskirtinę vonios kambario erdvę, kad galėtumėte atsipalaiduoti, pasirūpinti savimi, praleisti rafinuotą ir raminančią akimirką.

Suprojektuotas vienetinis dizainas su aksesuarais ir kitais priedais: elegantiškas pufas ir suoliukas, bronzos ir rūkytos spalvos sieninis veidrodis, šviestuvai, spintelės ir rankšluosčių laikikliai. Galite priderinti apdailas ir spalvas, tiks net ir labiausiai reikliam interjero dizaineriui.

oasis-italy-academy-bathroom

  1. Lutetia vonios kambario baldai

Lutetia – taip senovės romėnai vadino Paryžių. Absoliuti “Art Déco” stiliaus sostinė, pagal kuria šis vonios kambario baldų dizainas yra įkvėptas. Akivaizdūs “Art Déco” stiliaus elementai atvaizduojami rankenėlių detalėse, kojelių galuose ir baldų kvadratinėse linijose. Veidrodžiai ir šviestuvai priderinti prie vonios konsolės, su įmontuotu praustuvu. Šis modelis išreiškia tipišką 20-ųjų metų atmosferą.

oasis-italy-lutetia-bathroom

  1. Riviere vonios kambario baldai

Riviere yra vienas iš išskirtiniausių vonios kambario baldų, dėl to pavadintas Oasis Luxury kolekcija. Šią kolekciją sudaro konsolės ir įvairių medžiagų ir apdailų vonios spintelės, kurios yra priderintos prie konsolės praustuvo. Riviere kolekcija pasižymi “Art Déco” stiliaus įkvėptą geometriją su subalansuotomis linijomis ir stalčiais, didelis dėmesys skirtas rankenėlių dizainui. Priekinės ir šoninės pusės galimos iš lakuoto, veidrodinio stiklo, dūmo ir bronzos ar dekoratyvinio stiklo apdailos, leidžianti kolekcijai perduoti ir šiuolaikišką ir klasikinį stilių. Vonios kambario baldų rankenėles ir kojelės galimos iš chromo arba aukso, padeda apibrėžti ir sustiprinti bendrą vaizdą.

oasis-italy-riviere-bathroom

  1. Veidrodis Valentino

Valentino veidrodis su paprastu, bet tvirtu rėmeliu, įkvėptas “Art Déco” geometrijos stiliumi. Valentino veidrodis turi dvigubą metalinį rėmą su dekoratyvinėmis 10x10mm storio rankenėlėmis. Galimi du apdailos variantai – aukso arba chromo. Puikiai tinka namams arba vonios kambariui.

oasis--italy-valentino-mirror

  1. Daphne vonios kambario baldai

Labai elegantiški vonios kambario baldai Daphne. Tai yra pagrindinias kolekcijos ypatumas. Daphne Oasis Group kolekciją galite įsigyti dviejų tipų: pastatomą arba pakabinamą ant sienos. Dizainas praturtintas apdaila ir rankenėlėmis, būdingomis rafinuotam dizainui, kuris garantuos visišką elegancijos ir linijų efektą.

oasis-italy-daphne-bathrom

  1. Šviestuvai Flower

Klasikinio dizaino Flower šviestuvas yra moderni “Art Déco” versija. Modifikuotas dizainas naudojant medvilnę arba aksominį audinį, su paprasta ir struktūrizuota tekstūra yra puikiai suderintas, siekiant sukurti “daugiafunkcinį” efektą. Šviesos filtrai, šviečiantys per sluoksniuotas medžiagas, sukuria viliojančią ir žavingą atmosferą. Puikiai tinka valgomajam ar išskirtiniams kambariams, šviestuvas Flower yra universalus. Galite įsigyti stalinį šviestuvą, pastatomą ant grindų ar kaip sieninį šviestuvą.

oasis-italy-flower-tablelamp

  1. Plissé praustuvas

Plissé prabangus ir elegantiškas. Subtilaus meistriškumo dėka, praustuvo Plissé dizainas gautas lankstymu, kuris leido išgauti unikalią formą. Taigi praustuvo Plissé formos yra labai svarbios, primenanti klasikinę Graikijos architektūros skulptūrą. Praustuvas Plissé pagamintas iš baltos keramikos, dekoruotas auksinės arba chromo spalvos metaliniu žiedu, pabrėžiančiu  juosmenį – kaip aukštos mados suknelėje. Oasis Group – itališka įmonė, gaminanti platų spektrą šiuolaikinių vonios kambario baldų kolekcijų, visada atkreipia dėmesį į stiliaus evoliuciją, tai ką mes ir matome Plissé dizaine. Dėl savo paprastos ir vertingos elegancijos Plissé puikiai tinka prabangioje aplinkoje, kuriai būdingas griežtas dizainas, ypatingą dėmesį skiriant interjero architektūros detalėms.

oasis-italy-plissè-bathroom

  1. Pentagono

Tiesios ir išlenktos linijos “Art Déco” stilius. Tai pagrindinis šios paprastos ir elegantiškos pakabinamos lempos, sukurtas atitikti labiausiai ištobulintą aplinką įkvėpimo pagrindas. Smėlio spalvos medvilninis abžūras, turtinga apdaila, prabangus aksomas. Pentagono lempa išlaiko švelnią, jaukią šviesą, kuri suteikia nedelsiant atpalaiduojantį efektą.

oasis-italy-pentagono-Collection-ambient

Oasis Italy vonios kambario baldus ir aksesuarus galite įsigyti mūsų Sanilux salone Vilniuje.

Plačiau Oasis Italy gamintojo tinklalapyje

https://www.oasisgroup.it

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambariu, padės parinkti vonios kambario baldus ir aksesuarus.

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba tel. +370 699 18403