Trautwein GmbH

Trautwein GmbH

Trautwein GmbH

trautwein

Vokietija

“Trautwein GmbH” gamina SPA įrangą ir baldus, hidromasažines vonias, slaugos ir fizioterapijos įrangą bei priemones.

„Trautwein GmbH“ yra Vokietijoje įsikūrusi įmonė, kuri specializuojasi gaminti aukščiausios kokybės SPA įrangą ir baldus, hidromasažines vonias, slaugos ir fizioterapijos įrangą bei priemones. Jau nuo 1928 metų įmonė tobulina savo gaminius ir yra plačiai žinoma dėl savo kokybiškų produktų bei bendradarbiavimo su gydytojais ir terapeutais.

„Trautwein GmbH“ pasižymi dideliu dėmesiu kokybei ir funkcionalumui savo gaminiuose. Tai patvirtina ilgalaikiai partneriai, tokie kaip sveikatingumo ir SPA paslaugų centrai bei VIP privatūs klientai. Taip pat, įmonė yra išsiplėtusi į povandeninio masažo vonių sritį, įtraukdama į savo produktų asortimentą „Hydroxeur®“ vonios masažo įrangą.

„Trautwein GmbH“ gaminius naudoja žinomi viešbučiai ir kruiziniai laivai, įskaitant „Kulm-Hotel“ St. Moritz Šveicarijoje ir „AIDA Cruises“.

„Trautwein GmbH“ gamintojo masažinių vonių kolekcijos

Masažinės vonios “Hydroxeurs”

Masažinės sūkurinės vonios ir „Hydroxeurs“ povandeniai masažai yra vieni populiariausių produktų, kurie leidžia klientams patirti atpalaiduojantį ir terapinį poveikį.

trautwein-wellness

„Wellness Tubs Vis a Vis & SoleMio“

„Wellness Tubs Vis a Vis & SoleMio“ yra aukščiausios kokybės hidromasažinės vonios, kurios suteikia ne tik unikalią ir atsipalaidavusią patirtį, bet ir skirtingų sveikatingumo terapijų derinį. Šios vonios turi integruotas, nemirksinčias ir didelės galios spalvotas LED lemputes, kurios sukuria atgaivinančią ir regeneruojančią chromatinę šviesą. Be to, masažo vonios gali atkurti įvairių muzikos žanrų garsą, kuris perduodamas svečiui per vandenį ir suvokiamas kaip garsas per ausis ir vibracijos per kūną.

„Sole Mio“ viengulė vonia

„Vis a Vis“ vonios siūlo unikalią spalvų šviesos, garso bangų ir aromatų terapijų derinį, kuris suteikia efektyvų ląstelių, organų ir kūno dalių mikromasažą bei teigiamą poveikį psichikai. Vonios gali naudotis vienas ar du žmonės, o „Sole Mio“ yra skirtas individualiam naudojimui. Šie produktai yra sukurti siekiant suteikti ypatingą ir išskirtinę patirtį visiems, kurie nori patirti aukščiausios kokybės hidromasažą, kuriame derinami įvairūs sveikatingumo terapijų elementai.

Sūkurinė vonia dviems

Sūkurinė vonia dviems yra naujausia SPA įranga, skirta poroms, draugams ar motinai su dukra. Tai yra “Yin Yang”dizaino sūkurinė vonia su garso bangų masažu ir aštuoniomis spalvų diodomis, kurias galima valdyti atskirai. Automatinis užpildymas ir atskiri vožtuvai, termostatai, rankiniai dušai, centriniai nutekėjimai ir perpildymai užtikrina patogumą ir higieną. Galima įsigyti kartu su “Hydroxeur®” povandeninio masažo funkciją su 60 masažiniais purkštukais. Kiekvienas asmuo turi atskirą vandenį, temperatūrą, maudymosi priedus ir šviesos spalvą, taigi procedūra yra individualizuota ir relaksuojanti. Jei naudojasi tik vienas asmuo, reikia tik pusės vandens kiekio. Ši sūkurinė vonia yra optimalus sprendimas, norint pasiekti relaksacijos ir terapinio poveikio poroms ir artimiems draugams, o kartu praleisti vertingą laiką.

Šildomas ir atpalaiduojantis gultas

Šildomas ir atpalaiduojantis gultas yra puikus sprendimas norint pasiekti aukščiausio lygio komforto, relaksacijos ir gerovės jausmo. Šis gultas turi ergonomišką dizainą ir minkštas pagalves, kurios užtikrina patogumą ir malonumą kūnui. Gultas šildo ir skleidžia švelnius garsus, kurie sustiprina atpalaiduojantį efektą ir pajuda harmoningi virpesiai kūne. Toks pojūtis atneša ramybę ir nuramina net pačius nervingiausius žmones. Tai yra puikus būdas atsipalaiduoti ir pamiršti dienos rūpesčius. Šis gultas gali būti naudojamas įvairiose erdvėse, tokiose kaip SPA paslaugų centruose, viešbučių kambariuose ar net namuose. Tai yra puiki investicija gerai savijautai ir prabangiam poilsiui.

„Thermo-Spa“ ir „Lady-Spa“ plūduriuojančios masažinės lovos

„Thermo-Spa ir Lady-Spa yra plūduriuojančios masažinės lovos, kurios suteikia neapsakomą nesvarumo jausmą ir giliai atpalaiduojančią patirtį. Šios lovos siūlo daugybę plūduriavimo privalumų, viena iš jų yra nereikia persirengti. Be to, jos taip pat lepina garso bangomis ir sausu vandens masažu, o atsigulus ant jų, klientai patiria harmoningas vibracijas per visą kūną. „Thermo-Spa yra didesnė ir gali būti naudojama SPA, viešbučiuose, kosmetikos institutuose ir fizinės terapijos centruose, o mažesnių matmenų „Lady-Spa yra idealus variantas mažiems kambariams. Šios plūduriuojančios masažinės lovos suteikia atsipalaidavimo ir gerovės jausmą, kuris padeda atsikratyti streso ir kasdienių rūpesčių. Tai unikali ir inovatyvi sprendimo priemonė, kuri padeda atsigauti ir atgauti jėgas, leidžianti klientams pasinerti į “Trautwein” sveikatingumo pasaulį.

„Aqua ThermoJet Large

„Aqua ThermoJet Large yra didelių išmatavimų veiksminga ir raminanti gydymo priemonė, kuri yra sukurta tam, kad atpalaiduotų kūno raumenis nuo pėdų iki kaklo. Šis masažo prietaisas turi 32 besisukančius vandens purkštukus, kurie ergonomiškai integruoti į 7 zonas ir gali būti derinami su 5 slėgio lygiais ir 12 programų, kurias galima lengvai pasirinkti naudojantis patogia valdymo panelė. Šis prietaisas yra lankstus, saugus ir patogus, nes jis yra suprojektuotas su išmaniąja, patentuota technologija, kuri leidžia vartotojui palikti jį bet kuriuo gydymo metu, nepakenkiant įrenginio veikimui. Be to, „AquaThermoJet yra lengvai naudojamas ir yra patraukli, pagrįsta ir nebrangi alternatyva rankiniam masažui bet kuriuo metu ir kada tik norite, kuri padeda pagerinti sveikatą. Šis prietaisas yra idealus tiems, kuriems reikia greito, lengvo ir patogaus masažo.

„Aqua ThermoJet“ masažinė vonia

„Aqua ThermoJet“ yra aukščiausios kokybės hidroterapijos prietaisai, kurie suteikia malonumą ir naudą kūnui. Tai yra patikima ir veiksminga priemonė, kuri padeda pašalinti įtampą, gerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, sutraukia jungiamąjį audinį, stimuliuoja limfinę sistemą, sumažina stresą ir gerina savijautą. „Aqua ThermoJet masažuoja nuo šlaunų iki kaklo, o vandens čiurkšlės yra reguliuojamos temperatūros, todėl galima patirti gydomąją vandens galią. Šis prietaisas turi 24 reguliuojamus vandens purkštukus, kuriuos galima naudoti šešiose kūno zonose, kad pagerintų savijautą ir sumažintų skausmą. „AquaThermoJet yra lankstus ir patogus, tinka naudoti sveikatingumo, SPA paslaugų ir grožio centruose ar medicinos praktikose. Tai yra idealus pasirinkimas norint gauti hidroterapijos malonumą bet kuriuo metu, be to, „Touchtronic valdymo sistema yra lengvai valdoma. Įrenginys taip pat turi galimybę būti valdomas monetų aparatu, o „1300 Vichy-Regenbogen-Dusche galima pasukti 180 laipsnių kampu, kad būtų patogu valdyti net gulint ar stovint. Įrenginys yra lankstus, saugus ir patogus, taigi klientas gali mėgautis relaksuojančiu hidroterapijos masažu bet kuriuo metu.

„Vichy“ lietaus dušai

„Vichy“ lietaus dušai yra puikus pasirinkimas norintiems patirti atpalaiduojančią ir gaivinančią viso kūno procedūrą. Reguliarus, tolygus viso kūno masažo dušas gali pagerinti kraujo apytaką, išvalyti ir detoksikuoti odą ir vidaus organus, padėti atsipalaiduoti ir suteikti stangrumo odai.

„Trautwein Vichy Rainbow“ dušas yra visiškai nauja ir unikali dušo patirtis, kuri naudoja sudėtingas technologijas ir išskirtinį dizainą. Dušo galvutėje įmontuoti mikro purkštukai, surinkti dviem eilėmis, kuriuos valdo kompiuteris. Jis siūbuoja pirmyn ir atgal, apliedamas kūną nuo pėdų iki kaklo, imituodamas jūros bangas, švelnų lietaus dušą ar intensyviai stimuliuojančius lašus. Į vandenį galima įberti ištirpintos druskos arba maitinamųjų aliejų. Vanduo teka per putojančius Swarovski kristalus, kurie skleidžia nemirksinčią spalvotą LED šviesą ant kūno, kuri leidžia gyliau atsipalaiduoti. Vienai procedūrai reikia 150–250 litrų vandens, tiek pat, kiek ir voniai.

„Wet massage tables“ „Ergolima“ šlapio masažo stalas

„Wet massage tables“ „Ergolima“ šlapio masažo stalas yra aukščiausios kokybės ir patogus stalas, kuris suteikia neprilygstamą komfortą atliekant drėgnas procedūras. Šio stalo paviršius yra šildomas ir malonus, o galvos atrama yra reguliuojama ir gali būti pritaikyta individualiems poreikiams. Stalas turi kanalus šone, kurie leidžia lengvai pasiekti termostatą, keitimo vožtuvą, rankinį dušą ir išpylimo žarną. Be to, specialios formos rankų atramos padeda klientui atsipalaiduoti ir ergonomiška laikysena sumažina terapeuto sužalojimų riziką. „Ergolima“ yra pagaminta iš aukštos kokybės, tekstūruoto akrilinio stiklo ir yra patentuota. Galima pasirinkti tarp juodos arba baltos spalvos, o išskirtines spalvas galima užsakyti pagal pageidavimą. Šis masažo stalas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori atlikti aukščiausio lygio drėgnas procedūras, tokių kaip muilo masažas, pilingas, hamamas ar ajurvedinis gydymas.

“Floating Room”

Galų gale, „Floating Room“ plūduriuojantis kambarys yra naujas ir inovatyvus produktas, kuris leidžia klientams patirti svajonių būseną, panašią į svajones, kai jie plaukioja ant vandens paviršiaus.

„Trautwein GmbH“ yra gerai žinoma dėl savo aukštos kokybės produktų ir bendradarbiavimo su gydytojais ir terapeutais, kurie padeda jai išlaikyti pasaulinę sėkmę.

 Daugiau informacijos apie „Trautwein GmbH“ galite rasti jų tinklalapyje trautwein-gmbh.com.

Plačiau apie Trautwein GmbH

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įrengti SPA paslaugų centrą, sauną ar baseiną?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų SPA, saunos ar baseino projektu, padės parinkti tinkamiausią SPA ir baseino įrangą, mozaiką ir plyteles, pirties įrangą ir pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]