Tylo Helo

Tylo Helo

Tylo Helo

TYLO pirtys, garinės, turkiškos pirtys, garo generatoriai, krosnelėsŠvedija

Tylo gamintojas pirmaujantis pirčių ir garinių pirčių rinkoje. 2017 metais įmonė susijungė su Helo gamintoju, ir sukūrė TyloHelo įmonę. Jų tikslas tapti viena iš didžiausių SPA ir pirčių įrangos gamintoju pasaulyje. 

Tylo

Tylo įmonės įkūrėjas, Sven-Olof Janson, buvo elektrikas, kurio išradingumas ir motyvacija leido jam sukurti mažas ir efektyvias krosnis, kurie buvo skirti specialios paskirties mašinoms.  1951 metais, jis gavo pasiūlymą ir priėmė vietinio verslininko iššūkį sukurti pigesnę, bet kokybišką pirtį. Nuo tada, įmonė buvo pavadinta Tylo. Atliktų darbų projektai augo ir dabar įmonė kuria aukščiausios kokybės SPA ir pirčių įrangos asortimentą. Kurdami šiuos įrenginius įmonė atsižvelgia į pirties tradicijas ir ritualus prisitaikydami prie klientų poreikių. 

Helo

Helo įmonė buvo įkurta 1919 metais, Suomijoje, o pirma saunos elektrinė krosnelė buvo pristatyta 1949 metais. Nuo 1960 metų įmonė pakeitė savo pavadinimą į “Helo Tehtaat” (“Helo gamykla”). 

1990 metais įmonė pakeitė savo pavadinimą į Oy Saunatec Ltd.. Taip pat, įsigijo pasaulio didžiausią pirties kabinos gamintoją Knüllwald Sauna GmbH, Vokietijoje ir įkūrė du naujus filialus, Saunatec Inc. – Jungtinėse Valstijose ir Helo (UK) Ltd. Didžiojoje Britanijoje (Jungtinė Karalystė). 1990-ųjų metų pabaigoje Oy Saunatec Ltd.  įsigijo saunų ir garinių pirčių verslą Amerec (Nasscor Inc.) Sietle, JAV, ir suomiškų pirties krosnelių gamintoją Viki Sauna Oy. Taip pat, 2008 metais Rusijoje įsteigė pardavimų ir rinkodaros centrą. 

Taigi TyloHelo įmonė siūlo saunas, pirtis, dušus, garines pirtis, turkiškas pirtis, garo dušus, infraraudonųjų spindulių pirtis, infra pirtis, elektrinės pirties krosneles, garo generatorius, valdymo pultelius, pirties aksesuarus, pirties duris, garinių pirčių duris, pirčių kvapus, malkomis kūrenamos pirties krosneles, profesionalias krosneles ir garo generatorius, individualias pirtis ir pirties apšvietimą.

Plačiau gamintojo tinklalapyje: https://tylo.com/

TyloHelo gamintojo kolekcijos:

Infraraudonųjų spindulių kabinos