Vonios kambario įrangos kolekcija – Zucchetti iSaloni 2022 | Sanilux

Vonios kambario įrangos kolekcija – Zucchetti iSaloni 2022

Vonios kambario įrangos kolekcija – Zucchetti iSaloni 2022

Vonios kambario įrangos kolekcija – Zucchetti iSaloni 2022

„Zucchetti Group“ didžiausioje baldų parodoje iSaloni 2022, Milane pristatė vonios kambario įrangos 2022 metų kolekciją. Parodoje „Zucchetti“  ir „KOS“ prekės ženklas pasidalino savo naujaisiais vonios įrangos ir baseinų gaminiais bei kolekcijomis.

Zucchetti praustuvo maišytuvai

„Zucchetti“ gamintojas pristatė „ISY22“ vonios maišytuvus su pažangia technologija, „Hoop“ termostatines dušo sistemas mygtuko paspaudimu, populiariausius sensorinius praustuvo maišytuvus. Taip pat, „Medameda“ maišytuvų kolekciją sukurta Alberto ir Francesco Meda. Pristatė „Helm“ kolekciją, kuri yra sukurta David Lopez Quincoces, ši kolekcija yra skirta lauko vonios kambario naudojimui. „KOS“ prekės ženklas pristatė „Wide“ pastatomų ant žemės mini baseinų kolekciją, „Rise“ ir „Beam“ kolekcijos vonios praustuvus.

Isy22 maišytuvų kolekcija

Zucchetti Isy22 praustuvo maišytuvai

„ISY22“ praustuvų maišytuvų dizaineriai Matteo Thun ir Antonio Rodriguez.

Praustuvo maišytuvų tipai:

 • praustuvo maišytuvas su viena svirtimi,
 • potinkinis maišytuvas,
 • klasikiniai trijų dalių praustuvo maišytuvai su svirtimis,
 • klasikiniai trijų dalių praustuvo maišytuvai su rankenėlėmis,
 • klasikiniai trijų dalių praustuvo maišytuvai su marmuro rankenėlėmis

Praustuvo maišytuvai su viena svirtimi siūlomi kartu su keraminiu kartridžu, kurio skersmuo yra 25cm. Potinkiniame maišytuve integruotas ¼ keraminis kartridžas, kurio skersmuo yra 25cm. Trijų dalių maišytuvai su ¼ keraminių kartridžu. Visi kartridžai yra sertifikuoti pagal griežčiausius tarptautinius standartus. „Ad hoc“ įrenginiai reguliuoja ir riboja vandens srautą pagal griežčiausius standartus, kuris užtikriną vandens ir energijos taupymą.

Zucchetti Isy22 praustuvo maišytuvai

Maišytuvo medžiagos: mažai švino turintis žalvaris, komponentai iš kitų medžiagų yra atsparūs korozijai ir nusilupimui.

Maišytuvo apdaila: chromas, šlifuotas nikelis, PVD šlifuotas britų auksas, juodas metalas, juodas šlifuotas metalas, PVD šlifuotas varis. Matinė juoda arba Viduržemio jūros mėlynos spalvos dažų apdaila.

Dvispalvė potinkinė maišytuvo versija: PVD šlifuotas britų auksas + tamsiai geltona spalva, šlifuotas juodas metalas + kobalto žalia, PVD šlifuotas varis + ryškiai tamsinta raudona spalva.

Maišytuvas dviejų rankenėlių su marmuru versija: juodas metalas + „Aver“ žalio onikso marmuras, PVD šlifuotas varis + „Calacatta“ auksinis marmuras, matinė juoda + „Noir doré“ paauksuotas juodas marmuras.

Hoop sistemos dušui su mygtuku

 Zucchetti Hoop dušo maišytuvai

Dušo sistemos dizaineriai Matteo Thun ir Antonio Rodriguez.

Dušo sistemos tipas: termostatinė dušo ir vonios sistema su mygtuku.

Su maišytuvo rankenėle galima užfiksuoti vandens 38°C  temperatūrą, taip pat galima pasiekti aukštesnę vandenstemperatūrą.

Zucchetti Hoop dušo maišytuvai

Dušo sistemos medžiagos: mažai švino turintis žalvaris, komponentai iš kitų medžiagų yra atsparūs korozijai ir nusilupimui.

Dušo maišytuvų apdaila: chromas, nikelis, šlifuotas nikelis, auksas, šlifuotas auksas, juodas metalas, juodas šlifuotas metalas, PVD rožinis auksas, PVD šlifuotas britų auksas, PVD šlifuotas varis. Matinė juoda, reljefinė matinė juoda, reljefinis matinis baltas arba Viduržemio jūros regiono mėlynos spalvos dažų apdaila.

„Helm“ lauko praustuvo maišytuvų kolekcija

Zucchetti Helm praustuvo maišytuvai

„Helm“ lauko praustuvo maišytuvų kolekcijos dizaineriai David Lopez Quincoces.

Praustuvo maišytuvų tipai:

 • praustuvo maišytuvas su viena svirtimi,
 • trijų dalių praustuvo maišytuvai su kryžminėmis rankenėlėmis,
 • trijų dalių praustuvo maišytuvai su viena svirtimi.

Praustuvo maišytuvai su viena svirtimi siūlomi kartu su keraminiu kartridžu, kurio skersmuo yra 25cm, sertifikuota pagal tarptautinius standartus. Trijų dalių maišytuvai su svirtimi su ¼ keraminių kartridžu arba maišytuvo versija su kryžminėmis rankenėlėmis su ½ keraminiu kartridžu. „Ad hoc“ įrenginiai reguliuoja ir riboja vandens srovę pagal griežčiausius standartus, kuris užtikriną vandens ir energijos taupymą.

Zucchetti Helm praustuvo maišytuvai

Maišytuvo medžiagos: kolekcija pagaminta iš nerūdijančio plieno AISI 316L, maišytuvo komponentai pagaminti iš bešvinio žalvario, atsparumas korozijai ir nusilupimui.

Maišytuvo apdaila: šlifuotas nerūdijantis plienas, PVD šlifuotas britų auksas, PVD šlifuotas auksas, PVD šlifuotas visiškai juodas, PVD šlifuotas varis. Trijų dalių maišytuvas su rankenėlėmis versija taip pat galima įsigyti su raštais rankenos apačioje, lygiagrečiais arba kryžminiais raštais.

„Wide“ mini pastatomas baseinas

Zucchetti Kos Wide mini baseinai

Baseino išmatavimai: 2700x2100mm

Baseinas tinka 5 asmenims.

Standartinė baseino įranga:

 • 15 masažo purkštukų,
 • 4 nugaros masažo purkštukai,
 • kojų masažo purkštukai,
 • vandens cirkuliacija su kartridžo filtru,
 • RGB LED apšvietimas,
 • vandens elektrinis šildymas arba baseino šilumukaitis.

Papildoma baseino įranga:

 • ozonatorius,
 • nuotolinio valdymo pultelis,
 • Bluetooth garso sistema,
 • termosu izoliuotas baseino uždanga arba lengva baseino uždanga.

Mūsų Sanilux.lt komanda nori būti Jūsų namų erdvės interjero kūrybos procese, dirbdami kartu galime sukurti ilgaamžišką, funkcionalų bei išskirtinį dizainą! Užsuk į mūsų saloną, kur gali įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei kitus vonios kambario aksesuarus, praustuvo, vonios maišytuvus, dušo sistemas, plyteles, mozaiką, baseino įrangą ar SPA įrangą namams, bei KLAFS sauną.

KONTAKTAI

Plačiau apie Zucchetti

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: