WEDI

WEDI

WEDI

wedi statybinės plokštės, turkiškos pirtys, garinės, dušai, vonios, padėklaiVokietija

Wedi įmonė gamina statybines plokštes, kurios yra skirtos drėgnoms patalpoms – jų renovacijai, apdailai ar išskirtiniam interjerui sukurti. Šios plokštės yra atsparios vandeniui, garui bei formuojamos labai paprastai ir greitai. Tai gali būti dušo kabinų padėklai, individualūs dušai, turkiškų-garinių pirčių elementai (stogas, sienos, individualūs gultai), spa ir wellness projektams skirti individualūs sprendimai, hamamai, individualūs baseinai bei jų formos, masažiniai SPA baseinai, šildomi gultai, skirtingi gultų elementai ar kiti statybiniai sprendimai naudojant WEDI statybines plokštes.

Įmonė įkurta prieš 35 metus, WEDI grupė šiandien vis dar yra šeimos įmonė, kuri bendradarbiauja su savo partneriais, aptarnauja projektuotojus, architektus, statybininkus, mažmenininkus ir galutinius vartotojus. 

Wedi produkcijos asortimentas pasižymi šiomis savybėmis – dizaino įvairovė, modulinis paprastumas montuojant, patikimumas, sandarumas ir tvirtumas. Įmonė siūlo aukščiausios kokybės hidroizoliacijos plokštes. 

Plačiau gamintojo tinklalapyje: www.wedi.de/en/

Wedi gamintojo kolekcijos: