Wibre | Apšvietimas baseinams, garinėms ir saunoms | Sanilux

Wibre | Apšvietimas baseinams, garinėms ir saunoms

Wibre | Apšvietimas baseinams, garinėms ir saunoms

Wibre | Apšvietimas baseinams, garinėms ir saunoms

wibre gamintojas lauko, baseinų apšvietimas

Vokietija

Wibre įmonė gamina platų apšvietimo asortimentą pastatams, tiltams, bei vitrinų apšvietimą, povandeninį apšvietimą baseinams ar fontanams, apšvietimą SPA centrams – garinėms ar saunoms, lauko apšvietimą.

Pripažinkime faktus: yra sukurta nemažai apšvietimo idėjų. Viena įspūdingiausių idėjų yra gerai žinoma visame pasaulyje ir yra maždaug 4,5 milijardo metų senumo: SAULĖ. WIBRE įmonė nėra tokia sena, bet universalesnė ir lengviau pasiekiama. WIBRE įmonė specializuojasi į apšvietimo kūrybą. Techninis tobulumas ir naujoviškos idėjos yra stipriosios pusės, kuriomis gamintojo klientai gali pasitikėti.

  wibre gamintojas lauko, baseinų apšvietimas

Tiesą sakant, įmonė pradėjo veiklą visiškai kitame sektoriuje. 1919 m. Vokietijos Meklenburgo mieste Wilhelmas Breuningeris įkurė WIBRE, kuris iš pradžių gamino produkciją kasdieniam naudojimui skirtus buitinės technikos gaminius. Elektriniai virduliai, šildytuvai, skrudintuvai, lygintuvai ir plaukų džiovintuvai. Įmonė jau tuo metu buvo žinoma kaip techninio tobulumo ir naujoviškos dvasios sinonimas. 1953 m. įmonė persikėlė iš Meklenburgo-Pomeranijos į Badeną-Viurtembergą. Perkėlimas vyko kartu su įmonės įėjimu į apšvietimo technologijų rinką. Įmonės buitinės technikos gamybą paliko sukurtas pirmasis fontano prožektorius ir įvairūs prožektoriai vitrinų apšvietimui. Tačiau vienas dalykas nepasikeitė: vis dar gamina savo gaminius su aistra tobulumui.

wibre gamintojas lauko, baseinų apšvietimas

Galų gale, kokybė yra svarbiausia! Gamintojo nuolatinis augimas atspindi tvirtą laikymąsi kokybės principo. Leingarteno būstinėje ir daugybėje nacionalinių bei tarptautinių agentūrų dirba 50 darbuotojų, todėl gali pasiūlyti lengvą gaminių asortimentą. Ar tai būtų baseinų, fontanų, dekoratyvinių vandens ekranų, tiltų, parkų, pastatų ir fasadų apšvietimo programos, ar profesionalus lauko ir povandeninio apšvietimo projektavimas – lauko ir povandeninių šviestuvų, pagamintų iš V4A nerūdijančio plieno su apsaugos sistemomis IP67 ir IP68, gamintojas, WIBRE tapo tarptautinės rinkos lydere.

wibre gamintojas lauko, baseinų apšvietimas

Tačiau WIBRE nelaiko savo sėkmės savaime suprantamu dalyku. Dėl nuolatinio optimizavimo ir tobulinimo gamintojo produktai tapo dar patogesni priežiūrai ir patvaresni. Kūrybiškų apšvietimo sprendimų dėka gali dar efektyviau patenkinti itin individualius klientų pageidavimus, tuo pačiu laikydamiesi visų saugos taisyklių ir standartų. Štai kodėl vis daugiau nacionalinių ir tarptautinių architektų, apšvietimo dizainerių, didmenininkų ir specializuotų mažmenininkų pasitiki WIBRE įmonės kokybe. Kiekvieną vakarą užsidega WIBRE lemputės: fontanuose, ant pastatų ar baseinuose. WIBRE šviestuvai buvo pritaikyti daugeliui projektų nuo Skandinavijos iki Šiaurės Afrikos, taip pat Artimuosiuose Rytuose ir Azijos regione. WIBRE turi puikų prožektorių kiekvienai apšvietimo koncepcijai – taip pat ir jūsų.

wibre gamintojas lauko, baseinų apšvietimas

Plačiau gamintojo tinklalapyje: https://www.wibre.de/en/start.html

Mūsų Sanilux.lt komanda nori būti Jūsų SPA poilsio erdvės kūrybos procese, dirbdami kartu galime sukurti ilgaamžišką, funkcionalų bei atpalaiduojantį dizainą! Užsuk į mūsų saloną, kur gali įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei kitus vonios kambario aksesuarus, praustuvo, vonios maišytuvus, dušo sistemas, plyteles, mozaiką, baseino įrangą ar SPA įrangą, bei KLAFS sauną.

SUSISIEKTI

Plačiau apie Wibre

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste, SPA centre ar viešbutyje?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus, povandeninį apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: