Zehnder | Radiatoriai, gyvatukai, | Sanilux

Zehnder

Zehnder

Zehnder

Zehnder Logo Vokietija

Zehnder radiatoriai: šiluma ir stilius namuose

Namai yra ne tik vieta, kur mes ilsimės ir miegosime, bet ir mūsų asmeninė oazė, kurioje norime jaustis saugūs ir komfortiški. Tam svarbu turėti ne tik patogią temperatūrą, bet ir stilingus bei efektyvius šildymo sprendimus. Gamintojas “Zehnder” siūlo ypatingo dizaino radiatorių kolekcijas, kurios suteiks Jūsų namams ne tik šilumos, bet ir unikalumo.

Inovatyvūs sprendimai

„Zehnder Group AG“ yra pramonės lyderis šildymo ir vėdinimo sistemų srityje. Jų radiatorių kolekcijos, įskaitant „Runtal“, „Acova“, „Bisque“, „Paul“ ir „Greenwood“, atspindi inovacijas ir aukštą kokybę. Radiatoriai tapo ne tik technine būtinybe, bet ir dizaino elementu, kurį galima subtiliai priderinti prie namų interjero.

Zehnder radiatoriai

Unikalus radiatorių dizainas

„Zehnder“ radiatorių kolekcijos yra įvairiapusiškos, nuo klasikinių iki ypatingo dizaino variantų. Įmonė suvokia, kad šiluma yra daugiau nei tik temperatūros matavimas – tai jaukumo, komforto ir šeimos saugumo simbolis. Radiatoriai, pritaikyti gyvenimo būdui ir interjero stilistikai, gali papildyti ir pabrėžti namų charakterį.

Zehnder radiatorių kolekcijos:

  • Klasikiniai radiatoriai – Zehnder Nova Neo, Zehnder Radiapanel, Zehnder Nova, Zehnder Kleo, Zehnder Charleston
  • Ypatingo dizaino radiatoriai – Zehnder Timia, Zehnder Nova Jet, Zehnder Excelsior, Zehnder Nova Mirror, Zehnder Charleston Mirror
  • Vonios radiatoriai ir gyvatukaiZehnder Aura, Zehnder Folio Belt, Zehnder Deseo Verso, Zehnder Chime, Zhender Arteplano, Zehnder Archibald, Zehnder Alban, Zehnder Zenia, Zehnder Kazeane, Zehnder Fain, Zehnder Toga, Zehnder Subway, Zehnder Roda Twist Spa Air, Zehnder Metropolitan Spa, Zehnder Metropolitan bar, Zehnder Forma Spa, Zehnder Yucca, Zehnder Yucca Asym
  • Specialūs radiatoriaiZehnder Excersior, Zehnder Charleston Mirror

Zehnder radiatoriai

Šiluma ir stilius

Naujoviški energiją taupantys mikroklimato sprendimai padeda pasiekti ne tik komfortišką temperatūrą, bet ir sutaupyti energijos sąnaudas. “Zehnder” radiatorių kolekcijos, įskaitant specializuotus vonios kambario radiatorius, sujungia šilumos išsklaidymą su moderniu dizainu. Tai puikus būdas patobulinti namus ir pasirūpinti praktiškumu, bei stiliaus detalėmis.

Radiatorių pasirinkimas turėtų būti ne tik techninis sprendimas, bet ir galimybė išreikšti savo asmeninį stilių. “Zehnder” radiatorių kolekcijos tai suvokia ir siūlo platų pasirinkimą. Sukurkite patogų, energiją taupantį mikroklimatą savo namuose su “Zehnder” radiatorių kolekcijomis.

Zehnder radiatoriai

Daugiau informacijos apie „Zehnder“ gamintoją galite rasti jų tinklalapyje

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau apie Zehnder

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti radiatorius ar šildymo įrenginius nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų projektu bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: