4 masažinio dušo procedūros viename: Aquaform įspūdžių dušai

4 masažinio dušo procedūros viename: Aquaform įspūdžių dušai

4 masažinio dušo procedūros viename: Aquaform įspūdžių dušai

„Aquaform“ gamintojo tikslas yra pakeisti paprastą dušą į Aquaform įspūdžių dušą, kuris gali pakelti nuotaiką, suteikti naujas emocijas bei atpalaiduoti. Tai išskirtinė dušo patirtis, kuri gali būti įrengta vonios kambaryje, atskiroje SPA erdvėje ar šalia baseino, bei viešbučiuose ir SPA sveikatingumo centruose.

Aquaform įspūdžiai dušų - horizantalus dušas

„Aquaform“ gamintojas siūlo platų dušo sistemų asortimentą: dušo galvutes privatiems sektoriams, horizontalius masažinius dušus, dušo valdymo pultus, dušus su įvairiais purkštukais, LED apšvietimu, garsais ir kvapais, kūno purkštukus SPA zonai, lietaus dušus, tropinius dušus, modulines dušo sistemas pagal individualų užsakymą, dušo sistemas su vandens terapija ir chromoterapija, dušo sistemas asmeniniam ir profesionaliam naudojimui, dušo sistemos viešbučiams ir SPA centrams.

Apžvelkime „Aquaform“ gamintojo įrengtą lietaus dušo sistemą naudojimo būdą 4 skirtingoms procedūroms.

Tai salos pasivaikščiojimas buvo sukurtas tam, kad pasiūlytų įdomesnę poilsio patirtį net ir tada, kai SPA centras neturi didelės erdvės. Šie vandens formos purkštukai puikiai prisitaiko prie bet kokios sienos ir lubų, ypač lenktų paviršių.

Šiame video dušo asortimentą sudaro keturi skirtingi purkštukų tipai. Visi įspūdžio dušo purkštukai integruoti su RGBW LED apšvietimu, tam, kad suteikti išskirtinę patirtį.

Pavyzdžiui, jei SPA centre norite pasiūlyti raumenų atsipalaidavimo procedūrą, sistema turi būti sukonfigūruota su purškimo srovėmis, žalias apšvietimas ir 40°C vandens temperatūra.

Norint pasiekti energingą efektą, įjungiama lietaus srovė, raudonas apšvietimas ir 38°C vandens temperatūra.

Galiausiai, regeneruojanti procedūra atliekama naudojant naujoviškus purškimo purkštukus su mėlynu apšvietimu ir apie 26 °C vandens temperatūra.

Naujausias „Aquaform“ kolekcijos papildymas yra tropinis oro purkštukas, kuris puikiai tinka raminančiai procedūrai. Ši procedūra yra derinama su baltu apšvietimu ir 36°C vandens temperatūra.

„Aquaform“ gamintojas gali pasiūlyti daugybę įvairius įspūdžių dušo sistemas vonios kambaryje, SPA erdvėje ar net SPA centrams. Plačiau apie gamintoją ir dušo masažinius purkštukus galite skaityti ČIA. https://www.sanilux.lt/aquaform-ispudziu-dusai-ir-dusu-sistemos/

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtį.

Plačiau apie Aquaform

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti SPA erdvę namuose, SPA zoną viešbutyje ar vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, dušo sistemas, santechniką, spalvas, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]