62-oji Saloni del Mobile 2024 paroda: Gessi pristatė maišytuvų, vonios kambario įrangos kolekcijas

62-oji Saloni del Mobile 2024 paroda: Gessi pristatė maišytuvų, vonios kambario įrangos kolekcijas

62-oji Saloni del Mobile 2024 paroda: Gessi pristatė maišytuvų, vonios kambario įrangos kolekcijas

SALONE DEL MOBILE 2024 parodoje „Gessi“ gamintojas pristatė naujus dizaino maišytuvus, vonios kambario įrangos „Haute Couture“ kolekcijas ir “Incastri maišytuvų kolekciją, kurią sukūrė Archistar Kengo Kuma architektas.

        Gessi Salone del Mobile 2024 stendas

62-osios parodos Salone del Mobile renginyje „GESSI“ pasirinko drugelių stiliaus stendą, kuris atspindi lengvą grožį, rafinuotumo simbolį, nustebino ir pradžiugino savo kūriniais bei „Haute Couture“ filosofija. „GESSI“ gamintojas yra svarbus prekinis ženklas „Wellness“ sveikatingumo pasaulyje, sugebėjęs pakeisti vonios kambarį į svarbiausią gyvenimo erdvę. Milano parodoje pristatė platų ir stebinantį naujų produktų asortimentą namams, vonios kambariams ir virtuvėms.

GESSI IR NAUJAUSIOS „HAUTE COUTURE“ KOLEKCIJOS

„GESSI LUDOVICA“ maišytuvų kolekcija išreiškia harmoniją, grožį ir norą būti estetinio stiliaus nešėja. „Gessi“ gamintojo meistriškumas ir juvelyrikos menas sukuria puikų balansą. Kaip ir išskirtinis papuošalas, „LUDOVICA“ maišytuvai praturtinti brangiais elementais: įrėminti rankų darbo mikrokristalai – tai itin dailaus juvelyrinio darbo rezultatas.

Gessi Ludovica vonios praustuvo maišytuvai

„GESSI PELLE“ maišytuvai – pagaminti iš įvairių naujoviškų medžiagų ir meistriškumo -taip gimsta maišytuvų kolekcija „Pelle“. Yra naudojama oda, kaip stiliaus šedevras, įkvėptas itališkų odos gaminių. Odos medžiaga sukuria neprilygstamą trimatį efektą, kuris atkartoja austą odą, apima lytėjimo pojūčius ir žavi akį. Skirtingi atspalviai madingų spalvų paletėje, pavyzdžiui, raudonos vyšnios, juodos ar kreminės spalvos, sukuria unikalų „Gessi“ maišytuvų efektą.

Gessi Pelle vonios praustuvo maišytuvai

Naujausia maišytuvų kolekcija „GESSI SENSAZIONI“, arba kitaip jutimas, yra vandens ir dekoratyvinės šviesos pradininkė. „GESSI“ gamykla sukūrė tobulos formos ir funkcijos derinį. Švelnus dušo charakteris su sferiniais stiklo rutuliais ir metaliniu paviršiumi, kuris sustiprina šviesos atspindį ir sukuria unikalią atmosferą vonios kambaryje ar SPA erdvėje.

Gessi Sensazioni dušo furnitūra

Dušo maišytuvų kolekcija „GESSI IMMERSIVA“. Dušo įrangoje įdiegti naujausi ekranai ir skaitmeninių skaičių ekranai, „Immersiva“ kolekcija, sujungia ergonomiką ir naujoves, naudodama hiperekrano efektą. Skirtingi vandens šaltiniai ir dušo valdikliai sukuria išskirtinę patirtį, kurioje Jūs esate centras, atlikdami rutinos gestus.

Gessi Immersiva dušo furnitūra

„GESSI JAQUELINE“ vonios maišytuvų kolekcija buvo įkvėpta mados, kaip meistriškumo išraiška. Pirmą kartą į vonios kambario įrangą buvo įdiegtas bambukas. O maišytuvų kolekcijoje „GESSI PERLE“naudojama meninė technika ir tūkstantmetės tradicijos, tokios kaip Murano stiklo ir marmuro apdirbimas.

Gessi Jacqueline vonios praustuvo maišytuvai

Naujausias „GESSI“ kūrinys – „INCASTRI“ vonios kambario maišytuvas, dizainas sukurtas bendradarbiaujant su Kengo Kuma architektu. „GESSI“ išplečia savo viziją į visą vonios kambario interjerą. Maišytuvo dizaino įkvėpimas ateina iš japonų Chidori tradicijos kodų – senovinio jungčių, susikirtimų ir sutapimų žaidimo. Kengo Kuma kūryboje tyrinėja medžiagas, pagrįstas jų emociniu potencialu, susijusiu su jų būdingomis savybėmis ir japonų tradicijų išmintimi. Kolekcija įkvėpta „Chōzu“ koncepcijos – ritualo, kuris apima rankų plovimą vandeniu prieš įeinant į Japonijos šventoves, kaip apsivalymo ir pagarbos veiksmą.

Gessi Incastri vonios praustuvo maišytuvai

Taip pat buvo eksponuojama dušo kabinų „GESSI SHOWER G“ furnitūra ir durų rankenos. Visi šie elementai spalva ir apdaila priderinami prie standartinių „Gessi“ gaminių: maišytuvai, vonios reikmenys, rankšluosčių laikikliai ir kt. Taigi, galima suprojektuoti bet kokios konfigūracijos dušo kabiną.

Galite rinktis tokio pat stiliaus ir spalvos dušo kabinos vyrius, dušo kabinos laikiklius, dušo kabinos rankenas ir dekoratyvines dušo nutekėjimo plokštes.

Vaizdo įrašas iš „Gessi“ stendo Salone del Mobili 2024 parodos

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau apie Gessi

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, spalvas, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]