Agrob Buchtal | Plytelės baseinams, apdaila fasadams | Sanilux

Agrob Buchtal

Agrob Buchtal

Agrob Buchtal

Vokietija

Keraminės plytelės baseinams, gyvenamosioms patalpoms, klinkerio plytelės lauko terasoms ir fasadams. 

Keraminės plytelės gali keisti ne tik erdvių išvaizdą, bet ir jų funkcionalumą. Šioje srityje išsiskiria “Agrob Buchtal”, Vokietijos keramikos pramonės lyderis, žinomas dėl aukščiausios kokybės plytelių pritaikymo įvairioms aplinkoms.

Sukurtas 1992 metais, “Agrob Buchtal” prekės ženklas yra sėkminga dviejų gerbiamų įmonių, „Deutsche Steinzeug Cremer & Breuer AG“ ir „AGROB Wessel Servais AG“, susijungimo rezultatas. Šios įmonės vadovaujasi XVIII a. pradžioje pradėtomis tradicijomis, kurios suteikia “Agrob Buchtal” produkcijai tvirtą pagrindą.

Kokybė, inovacijos ir meistriškumas

“Agrob Buchtal” keraminės plytelės turi ne tik ilgalaikę patirtį, bet ir nuolatines inovacijas. Ši įmonė yra lyderė, pasitelkdama aukščiausias technologijas ir naujoves. Jos gaminiai atitinka modernaus gyvenimo būdo reikalavimus ir tai labai aiškiai matyti jų „Pagaminta Vokietijoje“ ženkle.

Įvairios plytelių taikymo sritys

“Agrob Buchtal” plytelės tinka ne tik baseinams, bet ir gyvenamoms patalpoms, lauko terasoms bei fasadams. Jos unikaliai apdorojamos HT danga, kuri užtikrina ne tik vizualų grožį, bet ir lengvą techninę priežiūrą. Tai suteikia galimybę sukurti nuoseklų ir tvirtą dizainą.

Išskirtinės plytelės baseinams

“Agrob Buchtal” specializuojasi ir baseino plytelėse. Plaukimo baseinams, gyvenamosioms ir visuomeninėms patalpoms – jų plytelės turi ne tik estetinę vertę, bet ir aukštą funkcionalumą. Su unikalia „Hytect“ technologija, kuri užtikrina antibakterinį poveikį ir lengvą valymą, “Agrob Buchtal” plytelės įrodė savo pranašumą.

Harmonija tarp dizaino ir funkcionalumo

Šis gamintojas žino, kaip suderinti dizainą su funkcionalumu. “Agrob Buchtal” plytelės turi platų asortimentą, pradedant nuo didelio formato keramikos iki tvirtos pramoninės plytelės. Tai leidžia sukurti nuoseklų dizainą tiek patalpose, tiek lauke.

Pasinerkite į Vokiečių meistriškumo pasaulį

“Agrob Buchtal” keraminės plytelės – tai ne tik vizualus grožis, bet ir technologijų ir funkcionalumo derinys. Jei siekiate išskirtinio dizaino, ilgaamžiškumo ir aukštos kokybės, šios plytelės yra nepriekaištingas pasirinkimas. Leiskite “Agrob Buchtal” pakeisti Jūsų erdvės viziją ir praturtinti jų funkcionalumą.

„Agrob Buchtal“ gamintojo plyteles galite naudoti:

 • Lauko baseino erdvėje
 • Vidaus baseino erdvėje
 • Baseino krašto apdailai
 • Baseino borto apdailai
 • Baseino apvadams
 • Baseinų apdailai
 • Grindims ir apvadams baseinams
 • SPA ir sveikatingumo centruose
 • Restoranuose ir viešbučiuose
 • Visuomeniniuose baseinuose
 • Dušo ir persirengimo zonoje
 • Lauko fasadams
 • Vonios kambaryje

“Agrob Buchtal” gamintojo “Hytect” Plytelės: Naujoviškas Žingsnis į Higieną ir Patogumą

Namai yra mūsų prieglobstis, tad jie turėtų būti ne tik gražūs, bet ir saugūs bei higieniški. “Agrob Buchtal Hytect” plytelės žengia naują žingsnį šioje srityje, suteikdamos ne tik estetinę vertę, bet ir išskirtinį higieninį paviršių.

Agrob Buchtal Hytect plytelės

„Hytect“ technologija aukštoje temperatūroje visam laikui įdegama į keraminį paviršių. Kai šviesa patenka ant padengtų plytelių, fotokatalizės būdu išsiskiria aktyvusis deguonis. Tai suteikia poveikį prieš bakterijas ir pelėsį. Tuo pačiu metu „Hytect“ plytelės visiškai natūraliai neutralizuoja ore esančius teršalus. Kadangi jie taip pat yra hidrofiliniai, nešvarumams ar riebalams sunku įsitvirtinti. Kiekvienas iš šių efektų išlieka per visą plytelių gyvavimo ciklą. O dėl plataus gaminių asortimento „Hytect“ keramiką galima naudoti įvairiose srityse.

Išskirtinės plytelių savybės: mikrobų žudikai

Grindų apdailos higiena yra svarbi visų namų gyventojų sveikatai. „Hytect“ plytelės, kurios yra didelės dalies gaminių asortimento dalis, pasižymi natūralia higienos savybe. Jos veikia kaip mikrobų žudikai, aktyvuodamos tiesiog šviesos poveikį. Tai reiškia, kad paviršiuje esantčios bakterijos, pelėsiai ir mikroorganizmai yra suardomi tiesiog šviesos aktyvavimo dėka.

Lengvas valymas ir patogumas

Viena iš „Hytect“ plytelių savybių yra hidrofilinis paviršius. Tai padeda lengviau valyti ir išlaikyti paviršių švarų. Vanduo ant plytelės sudaro ploną plėvelę, kuri nuplauna nešvarumus ir kalkių nuosėdas. Tai sumažina pastangas, reikalingas valant, ir padeda išlaikyti švarią aplinką.

Pagerintas patalpų klimatas

Be mikrobų naikinimo, „Hytect“ taip pat pagerina patalpų klimatą. Ji neutralizuoja teršalus ir nemalonius kvapus, padeda iš oro pašalinti kenksmingas medžiagas. Tai ypač svarbu užtikrinant sveiką ir patogų gyvenamąjį plotą.

“Hytect” plytelių danga tai daugiau nei paprastas paviršius

„Agrob Buchtal Hytect“ plytelės yra daugiau nei paprasta grindų ir sienų danga. Jos yra puikus žingsnis link švaros, higienos ir patogumo namuose. Ši inovatyvi technologija padeda išlaikyti namus sveikus ir švarų paviršių. Įsivaizduokite sveikatingumo ir komforto oazę namuose – su „Agrob Buchtal Hytect“ plytelėmis tai yra įmanoma.

Agrob Buchtal Hytect plytelės

Taigi, jei ieškote ne tik gražių, bet ir higieniškų bei lengvai valomų plytelių savo namams, „Agrob Buchtal Hytect“ plytelės yra puikus pasirinkimas. Leiskite technologijai padaryti Jūsų gyvenamąją erdvę dar komfortiškesnę ir saugesnę.

Baseino plytelės – nuoseklus dizainas visose baseino zonose 

Šiuolaikinis dizainas ir funkcionalumas tapo neatsiejama visų baseinų tipų koncepcijos dalimi. Sporto, laisvalaikio ar nuotykių baseinai, terapiniai baseinai, privatūs, visuomeniniai ar viešbučių baseinai, treniruočių ir varžybų baseinai – visi jie turi būti saugūs, lengvai valomi ir nebrangūs priežiūros požiūriu. „Agrob Buchtal“ baseino plytelės, kurios išsiskiria ne tik estetika, bet ir aukščiausiu kokybės standartu, yra puikus pasirinkimas siekiant sukurti unikalų ir nuoseklų baseino aplinkos dizainą.

Agrob Buchtal baseino plytelės

Higiena ir lengvas valymas

Drėgnas baseino klimatas gali kelti pavojų dėl mikrobų ir nemalonaus kvapo plitimo. Šiuo atveju „Agrob Buchtal Hytect“ technologija tampa neįkainojama. Šios plytelės, turinčios antibakterinį poveikį ir palengvinančios valymą, užtikrina aukštą higienos standartą ir komfortą visoms baseino zonoms.

Skirtingi baseino plytelių tipai 

Nepriklausomai nuo baseino tipo – ar tai sporto, pramogų, sveikatos arba viešbučio baseinas – „Agrob Buchtal“ turi sprendimus, atitinkančius skirtingus reikalavimus. Ne tik grindiniams paviršiams, bet ir baseino krašto apdailai, baseino apvadams, bei aplinkinei erdvei svarbu rasti tinkamą dizainą ir valymo galimybę.

Agrob Buchtal baseino plytelės

Didelio formato natūralaus akmens dizaino apdaila – tai, ko dažniausiai ieško architektai ar interjero dizaineriai. Neslidžios plytelės, kurios padeda išvengti paslydimų – tai yra baseino standartai. Yra svarbu atkreipti dėmesį, nes tą gali pasiūlyti tik aukštos kokybės keramika.

Pasirinkimo laisvė su „ChromaPlural“ sistema

„Agrob Buchtal“ plytelės pasižymi plačiu dizaino, spalvų ir formato pasirinkimu. Jų modulinė „ChromaPlural“ sistema leidžia kurti įvairiapusius sprendimus, pritaikytus dušo, persirengimo ir kitoms erdvėms. Nuoseklus dizainas sukuriamas laisvai derinant spalvas ir formatus.

Agrob Buchtal baseino plytelės

SPA ir sveikatingumo centrų plytelės

SPA ir sveikatingumo centrų erdvė turi būti ne tik relaksacijos oazė, bet ir higienos šaltinis.
„Agrob Buchtal Hytect“ plytelės su natūraliu antibakteriniu poveikiu užtikrina ne tik išskirtinį dizainą, bet ir aukštus higienos standartus. Tai taip pat padeda išlaikyti švarą ir apsaugoti nuo mikrobų dauginimosi.

„Agrob Buchtal“ baseino plytelės – tai ne tik estetinis grožis, bet ir technologijų ir funkcionalumo derinys. Jei siekiate sukurti neįprastą, saugią ir lengvai valomą baseino aplinką, „Agrob Buchtal“ plytelės yra neatsiejama dalis nuoseklaus ir išskirtinio dizaino.

Daugiau informacijos apie „Agrob Buchtal“ gamintoją galite rasti jų tinklalapyje

Keraminės plytelės

Vonios kambariui, virtuvei, koridoriui ar kitoms gyvenamosios erdvėms.

Architektūrinės keraminės plytelės

Keraminės plytelės skirtos baseinams ir kitiems komerciniams pastatams.

 

Fasadų sistemos

Keraminės fasado plokštės ir apdaila naujiems pastatams.

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau apie Agrob Buchtal

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsigyti plyteles ir mozaiką Jūsų baseinui, fasadui, grindims, SPA zonai, virtuvei ar namuose?

Mūsų komanda mielai patars ir padės parinkti plyteles ir mozaiką, pasiūlys papildomus priedus bei parengsime Jums individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

tel. +370 685 12284

arba parašykite mums: