Atsidarė Karl Lagerfeld viešbutis Makao mieste | Sanilux

Atsidarė Karl Lagerfeld viešbutis Makao mieste

Atsidarė Karl Lagerfeld viešbutis Makao mieste

Atsidarė Karl Lagerfeld viešbutis Makao mieste

Auksas ir Art Deco unikalus dizaino derinys 

   

Atsidarė itin prabangus ir išskirtinis viešbutis Makao mieste, vienas iš didžiausių kazino pasaulyje – Grand Lisboa Palace kurortas. Tai buvo vienas iš Karl Lagerfeld sumanytų projektų. Mados legenda suprojektavo viešbučio SPA ir restorano detales. Tai ne vienintelis jo projektas, kiti garsiausi jo interjero kūriniai yra „Hôtel de Crillon“ Paryžiuje ir „Sofitel So Singapore“.

Šiame interjere išradingam dizaineriui pavyko išreikšti šiuolaikišką dizainą, kuris mados industrijoje jį visada ir išskirdavo, kartu su rytietiško įkvėpimo elementais. Dizainerio stilius derinamas su rytietiškais elementais – savita mados genijaus vizija. Šioje ambicingoje ir drąsioje vizijoje, buvo naudojama Itališkos Sicis fabriko meniška mozaika. Sicis įmonė yra žinoma dėl išskirtinių mozaikos dizainų interjere – apartamentuose, bendrose patalpose, baruose, restoranuose ir net SPA centruose ar baseinuose.

Viešbučio “Mesa” restorano puskupoliai dekoruoti auksine mozaika. Įspūdingiausia dalis tai uždaro vidaus baseino sienos. Kruopščiai išdėliota nuostabi juodai balta mozaika su moteriškų veidų portretais, kuri ir primena prancūzišką Art Deco. Šis figūrų subtilumas ir elegancija traukia akį. Čia mozaikos menas interpretuoja freskos retro žavesį ir išryškina kiekvieną detalę. Taip pat, baseino dugnas buvo padengtas Sicis gamintojo mozaika.

Rūpestingai ir atsakingai Sicis mozaikos gamintojo meistrai įrengė ir išklojo daugiau nei 4300 kvadratinių metrų murano stiklo mozaikos ir aukso bei kitų ikoninių kolekcijos medžiagų, marmuro ir kitų medžiagų.

Šis Karl Lagerfeld‘o interjero kūrinys Grand Lisboa Palace viešbutyje tapo išties unikali vieta, kuriame galima pastebėti neįprastą dėmesį detalėms ir neįtikėtiną rankų darbo kokybę.

Kviečiame Jūs apsilankyti Sanilux salone ir įsigyti Sicis mozaiką savo lauko ar vidaus baseinui.

Plačiau apie Sicis

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsigyti plyteles ir mozaiką Jūsų baseinui, fasadui, grindims, SPA zonai, virtuvei ar namuose?

Mūsų komanda mielai patars ir padės parinkti plyteles ir mozaiką, pasiūlys papildomus priedus bei parengsime Jums individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: