Sicis

Sicis

Sicis

Sicis mozaikinės plytelės iš stiklo, murano glazūros, medžio.Italija 

SICIS įmonė gamina aukščiausios kokybės modernią mozaiką sienų ir grindų dangoms, baldams ir interjerui. Sicis įmonė pradėjo dirbti jau nuo 1987 metų ir greitai tapo lyderiu savo rinkoje. 

Įmonė daugiausia dėmesio skiria technologijai ir praktikai, siekiant sukurti puikius, nepakartojamo stiliaus produktus, derinant itališką kūrybiškumą ir stilių. SICIS specializuojasi meno mozaikos technikoje, kurioje kiekviena plytelė yra supjaustoma ir rankomis įdedama mozaikos meistrų Ravenos mieste. 

SICIS mozaika yra komunikacijos priemonė, tendencijų išraiška. Vadovaujantis šiuo dinamiškumu, buvo priimti nauji įmonės iššūkiai, sukuriant naujus skyrius:  Mozaika, SICIS Next Art – baldų ir interjero dizaino objektai, SICIS Art Gallery – išskirtinio dizaino paveikslai, SICIS Jewels – prabangios brangenybės ir laikrodžiai, kurie yra pažymėti unikalia tūkstančių nanotezeračių auksu, prabangiais brangakmeniais ir mikromozaika. 

Kiekviena SICIS kolekcija gimsta iš prekės ženklo kūrybingumo. SICIS yra įmonė, kuri daugelį metų sukaupė daugybę žinių, kuri leidžia įmonei kurti savo stilių, techniką ir medžiagas, kad realizuoti avangardo produktus. Marmuro ir akmens mozaikos meno išradimas pramoninėje gamyboje yra gerai žinomas ir kiekvienas SICIS įmonės produktas yra 100% pagamintas Italijoje. 

Sicis mosaic stilius yra pagamintas iš murano glazūros, marmuro, stiklo, akmens ir keraminių plytelių ir tai suteikia unikalią savybę. Mozaikinis plytelių stilius papildo dimensiją, spalvą ir tekstūrą ir kiekviena iš šių mozaikų yra unikali ir graži. Sicis įmonė siūlo plyteles, mozaiką skirtingomis spalvomis, blizgesiais ir spinduliavimais, todėl galite išsirinkti mozaiką, kuri puikiai atitiks Jūsų stilių ir interjerą. Šias plyteles yra paprasta naudoti įvairių patalpų apdailai, virtuvėje, svetainėje ir aplamai interjere. Taip pat, SICIS įmonės mozaika gali būti naudojama baseinų, pirčių, vonios kambarių, SPA, grožio centrų ir dušų apdailai. Šios medžiagos turi neslystančias “anti-slip” savybes.

Plačiau gamintojo tinklalapyje: https://www.sicis.com/

Sicis gamintojo kolekcijos:

sicis-mosaic

Floors Wall and more

FLOWER POWER COLLECTION 

The Flower Power collection has intense chromatics with a background painting of huge flowers that go from sunflowers, narcissuses, daisies, noble roses etc…

HOME COLLECTION

Incredible furniture

Incredible furniture that combines luxurious fabrics and mosaic details, intensifying the shared heritage of ancient craftmanship techniques. Sicis creates unique, refined, fresh furnishings that are the outcome of the best traditions of upholsterers, cabinet-makers, decorators, cavers and carpenters. The evolution of this line combines masterful craftmanship with contemporary design.

sicis-home-collection

sicis-ar-gallery

ART GALLERY

ICONS Art & Design

Mannequins are sculptures; as fashion has, with time, adapted their characteristics to transform them into messengers of style. Sicis has interpreted this form of art dressing them with fantastic mosaic, different according to every taste and space. 

Exclusive Jewellery by Micro-Mosaic

Sicis manufactures high-end contemporary jewelry collection, marked by the unique setting of thousands of tesserae in micro-mosaic and gold, and precious gems. Micro and nano-mosaic are one of the most ancient and elaborate techniques in jewelry manufacturing, which got almost lost. Sicis studied micros-mosaic jewels collections of the ‘700 and ‘800 preserved in the Hermitage Museum in St. Peterburg or in the Vatican Museums for over 25 years of historical research, leading to the establishment of an atelier for the study of micro-mosaic art. 

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau apie Sicis

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti Sicis gamintojo apdailą nuosavame būste, baseinams?

Mūsų komanda mielai padės jums parinkti tinkamiausią Sicis mozaikos apdailos spalvą, raštą, tekstūrą, išmatavimus, variantus ir daug kitų papildomų aksesuarų.

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]