Didžiausias Sicis įmonės projektas – Garuda Wisnu Kencana parke! | Sanilux

Didžiausias Sicis įmonės projektas – Garuda Wisnu Kencana parke!

Didžiausias Sicis įmonės projektas – Garuda Wisnu Kencana parke!

Didžiausias Sicis įmonės projektas – Garuda Wisnu Kencana parke!

Garuda_Wisnu_Kencana_Indonesia-1

Gamintojas Sicis dalyvauja vienos didžiausių statulų pasaulyje statybų projekte! Statula vaizduoja Dievą Wisnu ant legendinio Garuda paukščio. Šis kūrinys bus pastatytas Garuda Wisnu Kencana parke, netoli Ngurah Rai oro uosto, Balio saloje, Indonezijoje.

Sicis specialiai šiam projektui sukūrė unikalią ir išskirtinę stiklo mozaikos kolekciją – Glimmer ir Iridium. Ši mozaikos plytelių kolekcija suteiks blizgų efektą ant statulos galvos ir pečių. Planuojama, kad bendras skulptūros aukštis sieks net  121 metrą, o galvos dydis bus beveik  12-13 metrų aukščio.

Garuda-wishna-kencana-sicis-glimmer-iridium

Garuda-wishna-kencana-sicis-glimmer-iridium- 1

Pasigrožėti šia skulptūra galėsite jau 2018 metais Spalio mėnesį, pristatyme IMF World Bank Anuual Meeting Balyje, kuriame tikimasi sulaukti apie 20 tūkstančių svečių iš viso pasaulio.

Norite pasigrožėti Sicis mozaika? Jums nereikia laukti Spalio mėnesio ir keliauti į Balį. Kviečiame Jūs apsilankyti Sanilux salone ir įsigyti Sicis mozaiką savo namams. Taip pat, jau galite užsisakyti kolekciją iš iSaloni 2018.

Garuda-wishna-kencana-sicis-glimmer-iridiu-2

Plačiau Sicis gamintojo tinklalapyje

www.sicis.com

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti Sicis gamintojo apdailą nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai padės jums parinkti tinkamiausią Sicis mozaikos apdailos spalvą, raštą, tekstūrą, išmatavimus, variantus ir daug kitų papildomų aksesuarų.

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba tel. +370 699 18403