Didžiausias Sicis mozaikos gamintojo projektas | Sanilux

Didžiausias Sicis mozaikos gamintojo projektas

Didžiausias Sicis mozaikos gamintojo projektas

Didžiausias Sicis mozaikos gamintojo projektas

Didžiausias Sicis įmonės projektas – Garuda Wisnu Kencana parke!

Sicis mozaikos, plytelių ir sienų apdailos gamintojas dalyvavo viename iš didžiausių statulų pasaulyje statybų projekte! Statula vaizduoja Dievą Wisnu ant legendinio Garuda paukščio. Šis kūrinys bus pastatytas Garuda Wisnu Kencana parke, netoli Ngurah Rai oro uosto, Balio saloje, Indonezijoje.

Garuda_Wisnu_Kencana_Indonesia-1

Sicis specialiai šiam projektui sukūrė unikalią ir išskirtinę stiklo mozaikos kolekciją – Glimmer ir Iridium. Ši mozaikos plytelių kolekcija suteiks blizgų efektą ant statulos galvos ir pečių. Planuojama, kad bendras skulptūros aukštis sieks net  121 metrą, o galvos dydis bus beveik  12-13 metrų aukščio.

Garuda-wishna-kencana-sicis-glimmer-iridium

Garuda-wishna-kencana-sicis-glimmer-iridium- 1

Pasigrožėti šia skulptūra galite nuo 2018 metų Spalio mėnesio, pristatymas vyko IMF World Bank Anuual Meeting Balyje, kuriame  dalyvavo apie 20 tūkstančių svečių iš viso pasaulio.

Norite pasigrožėti Sicis mozaika? Jums nereikia laukti Spalio mėnesio ir keliauti į Balį. Kviečiame Jūs apsilankyti Sanilux salone ir įsigyti Sicis mozaiką savo namams – baseinams, grindims, sienoms ar vonios kambario ar virtuvės baldams. Taip pat, jau galite užsisakyti kolekciją iš iSaloni 2018.

Garuda-wishna-kencana-sicis-glimmer-iridiu-2

Plačiau Sicis gamintojo tinklalapyje

www.sicis.com

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti Sicis gamintojo apdailą nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai padės jums parinkti tinkamiausią Sicis mozaikos apdailos spalvą, raštą, tekstūrą, išmatavimus, variantus ir daug kitų papildomų aksesuarų.

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba tel. +370 699 18403