Zucchetti Helm lauko maišytuvų sistema

Zucchetti Helm lauko maišytuvų sistema

Zucchetti Helm lauko maišytuvų sistema

„Helm“ lauko praustuvo bei dušo maišytuvų kolekcija, sudaryta iš autentiškų detalių, kuri atsirado dėl rinkos paklausos. Ši maišytuvų kolekcija tenkina architektūros ir dizaino pramonės poreikius, nes dėl nerūdijančio plieno ji yra tinkama naudoti lauke.

Zucchetti Helm praustuvo maišytuvai

David Lopez Quincoces architektas ir dizaineris sukūrė „Helm“ kolekciją. Tai yra pirmoji „Zucchetti“ nerūdijančio plieno maišytuvų linija, kurią galima įsigyti su viena svirtimi ir trijų dalių maišytuvus su kryžminėmis rankenomis.

 Praturtintas spalvų, tekstūromis, raštais, kurie paįvairina gaminio estetiką, „Helm“ yra ypač stilingas ir modernus maišytuvas. Jis įtrauktas į prekės ženklo lauko produkciją, kuris tiks ir privačių namų ir visuomeniniams projektams. Dėl savo medžiagų savybių „Helm“ puikiai tinka lauko projektams.

Praustuvo maišytuvų tipai:

  • praustuvo maišytuvas su viena svirtimi,
  • trijų dalių praustuvo maišytuvai su kryžminėmis rankenėlėmis,
  • trijų dalių praustuvo maišytuvai su viena svirtimi.

Daugiau apie “Zucchetti” naują vonios kambario maišytuvų kolekciją rasite čia.

Plačiau

Mūsų Sanilux.lt komanda nori būti Jūsų namų erdvės interjero kūrybos procese, dirbdami kartu galime sukurti ilgaamžišką, funkcionalų bei išskirtinį dizainą! Užsuk į mūsų saloną, kur gali įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei kitus vonios kambario aksesuarus, praustuvo, vonios maišytuvus, dušo sistemas, plyteles, mozaiką, baseino įrangą ar SPA įrangą namams, bei KLAFS sauną.

Susisiekti

Plačiau apie Zucchetti

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]