Išrinktas inovatyviausias 2018-ųjų tarptautinis prekės ženklas - įmonė OSPA! | Sanilux

Išrinktas inovatyviausias 2018-ųjų tarptautinis prekės ženklas – įmonė OSPA!

Išrinktas inovatyviausias 2018-ųjų tarptautinis prekės ženklas – įmonė OSPA!

Išrinktas inovatyviausias 2018-ųjų tarptautinis prekės ženklas – įmonė OSPA!

Puiki OSPA įmonės naujiena – tarptautinis baseinų ir SPA įrangos gamintojas gavo prestižinį apdovanojimą “Plus X Award”!

plus-x-award

Kiekvienais metais, “Plus X Award” išskirtinis konkurso apdovanojimas yra įteikiamas tik tam tikroms įmonėms. Dėl to, įmonė OSPA didžiuojasi nuostabia naujiena! 2018 metais, konkurse dalyvavo daugiau negu 500 dalyvių ir tik 12 išrinktų įmonių, kurios pripažintos kaip “Most Innovative Brand 2018”. 2017 metais buvo išrinktos didžiausios įmonės Grohe ir Leicht. Šiais metais ir įmonė OSPA. 

“The Most Innovative Brand” apdovanojimas suteikia laimėtojui nemažai privalumų. Dabar “Plus X Award” antspaudas atsiras and kiekvieno įmonės produkto. O tai yra tarptautinis prekės ženklo pripažinimas.

plus-x-award-ospa

Auksinis trofėjus “Plus X Award” sveriantis apie 7 kilogramus buvo įteiktas Michael ir Stefan Pauser nuo premijos prezidento Donat Brandt. 

Atskirose kategorijose OSPA produktai 2018 m. gavo šiuos apdovanojimus:

Norime priminti, jog Ospa Schwimmbadtechnik (Vokietija) gamina pasaulinio lygio professionalią visuomeninių ir privačių baseinų filtravimo įrangą, baseinų chemijos dozavimo įrenginius bei baseino vandens atrakcionus.

OSPA Schwimmbadtechnik baseinų filtravimo ir dezinfekavimo įrangos privalumai:

Higieniška. Baseino vandens apdorojimui naudojami tik aktyvūs komponentai patvirtinti geriamojo vandens apdorojimui.

Gaivu. OspaBlueClear sistema suteikia baseino vandeniui gaivumo ir šviežumo. Jūsų baseino vanduo ir patalpa neturės nepageidaujamo chloro kvapo.

Natūralu. Iki 75 procentų mažiau cheminių medžiagų. Vandenyje nėra jokių žalingų balastinių kieto ar skysto pavidalo medžiagų, jokie elektrolizės šalutiniai produktai nepatenka į baseino vandenį. Todėl savo baseine turėsite maksimaliai natūralų ir sveiką vandenį.

Be dumblių. Dumbliai deka inovatyvios OSPA BlueClear sistemos yra sunaikinami. Tai užkerta kelią susidaryti slidžioms baseino sienoms ir dugnui.

Patogu. OSPA BlueClear baseino filtravimo ir dezinfekavimo sistema yra pilna automatizuota ir saugi.

Saugu. Baseino vandenį apdorojant su OSPA BlueClear filtravimo sistema nebereikia tiesiogiai kontaktuoti su kenksmingomis cheminėmis medžiagomis ar jas sandėliuoti. Viskas ką turite padaryti tai papildyti druskos talpą.

Patikima. Ilgametė Ospa Schwimmbadtechnik gamintojo įrangos kūrimo ir gamybos ir tobulinimo patirtis užtikrina didžiulį šios įrangos  patikimumą.

Draugiška aplinkai. “OSPA” energetinė koncepcija yra nukreipta į eksploatacinių išlaidų mažinimą ir aplinkos apsaugą kartu išsaugant vandens kokybę ir reikiamo lygio komfortą.

Taupu. Vienas gramas aktyvaus chloro, kurį sugeneruoja Ospa BlueClear sistema kainuoja vos dalį tos sumos kurią sumokėtumėte pirkdami skystą chloro tirpalą.

Kur galite įsigyti OSPA baseinų įrangą Vilniuje?

Įmonės OSPA įrangą galite įsigyti Vilniuje, iš oficialaus OSPA atstovo Baltijos šalyse – Sanilux. Mūsų ekspertai lydės Jus nuo Jūsų baseino projekto iki eksploatacijos pradžios. Be to, siūlome ir tolimesnę OSPA baseino įrangos priežiūrą ir aptarnavimą po įrengimo.

Plačiau KLAFS gamintojo tinklalapyje

www.ospa-schwimmbadtechnik.de

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

 

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino formą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba tel. +370 699 18403