Išskirtinis baseino dizainas su apšvietimu naudojant Vetrite apdailą

Išskirtinis baseino dizainas su apšvietimu naudojant Vetrite apdailą

Išskirtinis baseino dizainas su apšvietimu naudojant Vetrite apdailą

Išskirtinės baseino ir SPA patirties sukūrimas viešbutyje yra svarbi viešbučio prekės ženklo kūrimo ir išskirtinumo strategijos dalis. Todėl norėsite įsitikinti, kad viešbučio baseino dizainas ir išvaizda atitinka prabangos standartus, kurių tikisi potencialūs svečiai.

Norint tai padaryti, būtina, kad gražiai ir išskirtinei baseino zonai sukurti skirtumėte tiek pat dėmesio, kiek ir likusiai pastato daliai. Yra daugybė būdų, kaip savo baseino zoną išskirti iš kitų viešbučių baseinų, pradedant naudojamomis plytelėmis ir baigiant sodu ar kita zona aplink baseiną.

Šiame straipsnyje pasidalinsime vienu būdu kaip galite paįvairinti baseino dizainą.

Po pristatymo Salone del Mobile 2022, Marbeljos dizaino savaitėje oficialiai pristatė pirmąjį pasaulyje apšviestą baseiną naudojant Vetrite apdailą.

Sicis by Vetrite backlit pool

Ir ne tik paprastas baseinas! Visų pirma, jo unikali apdaila, kuri tikrai neliks nepastebėta. Su Vetrite by SICIS, naujoviškomis dekoratyvinėmis stiklo plokštėmis, galite padaryti bet ką arba beveik bet ką… Plačiau apie Vetrite apdailos naudojimą interjere galite rasti ČIA: https://www.sanilux.lt/sicis-sienu-apdaila-ir-dekoras/

Su Vetrite apdailą galima padengti ir baseinus, nes jie yra optimaliai atsparūs drėgmei, chemikalams, saulei ir smūgiams (jie yra 3 klasės sertifikuoti pagal UNI11678:207).

Paprasto baseino gal ir pakaktų, bet gamintojas norėjo nustebinti. Taigi, pridėjus LED apšvietimą už plokščių, „Vetrite“ opalinė apdaila pakeitė visą baseino dizainą. Tai ne tik taškinis povandeninis apšvietimas, o vienas šviesos šaltinis. Šio baseino dizainas sukuria lyg panirimą į magišką portalą.

Jeigu sudomino ši Vetrite by Sicis apdaila, kviečiame susisiekti su mumis. Gal sukursime kažką išskirtinio kartu?

Plačiau apie Sicis

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsigyti plyteles ir mozaiką Jūsų baseinui, fasadui, grindims, SPA zonai, virtuvei ar namuose?

Mūsų komanda mielai patars ir padės parinkti plyteles ir mozaiką, pasiūlys papildomus priedus bei parengsime Jums individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]