Jacuzzi baseinas: Kaip pakeisti filtrą mini baseine?

Jacuzzi baseinas: Kaip pakeisti filtrą mini baseine?

Jacuzzi baseinas: Kaip pakeisti filtrą mini baseine?

Jacuzzi baseinas yra puikus būdas pasimėgauti relaksuojančiu ir gaivinančiu masažu tiesiog savo namuose. Tačiau kaip ir visi baldai reikalauja priežiūros.

Jacuzzi mini masažinio baseino filtro keitimas baseine yra gan paprastas ir elementarus procesas, tačiau kartais galime dvejoti dėl vienos ar kitos priežasties. Todėl nusprendėme pasidalinti trumpais ir greitais žingsniais kaip galite patys pakeisti Jacuzzi baseino filtrą. Taip pat straipsnio apačioje rasite video filmuką, kuris aiškiai vaizduoją paprastą filtro keitimą.

Baseino filtro keitimas yra svarbus etapas, dėka jo jūsų baseino vanduo yra švarus, skaidrus ir saugus maudymuisi.

Norėdami pakeisti filtrą Jacuzzi mini baseine, paprastai turėtumėte atlikti šiuos žingsnius:

  1. Išjunkite mini baseiną.
  2. Atidarykite filtravimo dangtelį, kur yra paslėpti filtrai. Tai gali reikšti atidaryti filtravimo dėžę arba kitą filtravimo sistemos dalį, priklausomai nuo jūsų konkretaus Jacuzzi modelio.
  3. Išimkite seną filtrą. Dauguma filtrų yra lengvai išimami, tiesiog išsukami.
  4. Įsukite naują filtrą. Įsitikinkite, kad jis tinka jūsų Jacuzzi modeliui.
  5. Uždarykite filtravimo sistemos dangtelį.
  6. Įjunkite jūsų Jacuzzi masažinį baseiną.
  7. Patikrinkite, ar naujas filtras tinkamai veikia.

Svarbu atkreipti dėmesį į savo Jacuzzi modelio aptarnavimo instrukcijas, kad būtumėte tikri, jog atliekate šį procesą teisingai, nes gali būti šiek tiek skirtumų tarp skirtingų modelių.

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau apie Jacuzzi

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]