Savaitės pasiūlymas – Jacuzzi J-335 Comfort masažinis baseinas už €12491 su pvm!

Savaitės pasiūlymas – Jacuzzi J-335 Comfort masažinis baseinas už €12491 su pvm!

Savaitės pasiūlymas – Jacuzzi J-335 Comfort masažinis baseinas už €12491 su pvm!

MASAŽINIO BASEINO KAINA SU NUOLAIDA

SENA KAINA €21260

NAUJA KAINA €12491 su PVM + baseino uždengimas

Masažinis baseinas J-335 Comfort su kompaktiška poilsio sėdyne: Jūsų išskirtinė atsipalaidavimo oazė!

NUOLAIDOS GALIOJIMAS 19.06.2023-25.06.2023

Įsivaizduokite, kad grįžtate namo po ilgos darbo dienos ir pasinardinate į šiltą, burbuliuojantį nuosavą „Jacuzzi“ J-335 masažinį baseiną. Šis vidutinio dydžio modelis, sukurtas taip, kad suteiktų Jums atsipalaidavimą nuo galvos iki kojų.

Jacuzzi J-335 masažinis baseinas

„Jacuzzi“ J-335 turi daug funkcijų, dėl kurių jis yra geriausias pasirinkimas ieškantiems aukštos kokybės masažinio baseino. Viena iš išskirtinių jo savybių yra kompaktiškas masažinis  gultas „Petite ProAir Lounge“. Ši unikali masažinio baseino sėdynė yra suformuota taip, kad puikiai atitiktų Jūsų kūną, suteikdama tikslinį kaklo, pečių, nugaros ir pėdų vandens masažą. Su galingais „PowerPro“ masažo purkštukais, kuri išdėstyti visame masažiniame baseine, galite pritaikyti savo masažo patirtį pagal savo skonį, nesvarbu, ar norite švelnaus, ar labiau gaivinančio masažo.

„Jacuzzi“ J-335 ne tik pasižymi puikiu našumu, bet ir elegantiška ir sudėtinga „ProFinish“ korpusu, kuri bet kuriai lauko ar vidaus erdvei suteikia elegancijos. Akcentinis baseino apšvietimas gali dar labiau sustiprinti Jūsų sūkurinio baseino atmosferą, sukurdamas ramią ir  atsipalaiduojančią atmosferą.

Jacuzzi J-335 Masažiniai baseinai

„Jacuzzi“ J-335 taip pat paprasta naudoti, su intuityviu valdymo pulteliu, kuris leidžia reguliuoti temperatūrą, srovės intensyvumą ir apšvietimą vos keliais bakstelėjimais. Jo „HydroSoothe“ masažinė pagalvė suteikia komforto ir atramos kaklui ir pečiams, todėl galėsite visiškai atsipalaiduoti.

1324,89 l ir 342 kg svorio „Jacuzzi“ J-335 suteikia pakankamai vietos iki 6 asmenų. Dėl kompaktiškų matmenų 93,0 cm (aukštis), 214,0 cm (gilis) ir 214,0 cm (plotis) jis yra universalus pasirinkimas įvairioms lauko ar vidaus erdvėms.

Jacuzzi J-335 masažinio baseino komplektacija:

 • Išmatavimai: 214x214x94cm (PxGxA)
 • Vietų kiekis 5-6 vietų
 • Gulima vieta: 1 vieta.
 • Masažinių purkštukų kiekis: 42 vnt.
 • Vandens kaskadas su apšvietimu – 1 vnt.
 • Masažinė pagalvėlė “Hydrosoothe” – 1 vnt.
 • Pagalvėlės – 3 vnt.
 • Spalvotas LED apšvietimas
 • LED valdymo pultas ant baseino borto
 • Išorinis apšvietimas SPA kampuose
 • “ClearRay Active Oxygen” ozonavimo įrenginys su UV-C lempa
 • Vidaus baseino kevalo spalva: “Platinum”
 • Išorinė baseino korpuso spalva: “Brushed Grey”
 • Svoris: 350 kg
 • Viso svoris su baseinu 2125 kg
 • Maks. el poreikis 6,7 kW, 220-240 VAC 50Hz 29A
 • Grindų apkrova: 557 kg/kv.m.

Jacuzzi J335 masažinis baseinas

„Jacuzzi J-335 Comfort“ masažinį baseiną galima įsigyti už ypatingą kainą. Ribotas laiko pasiūlymas suteikia unikalią galimybę potencialiems pirkėjams investuoti į šią aukščiausios kokybės masažo baseiną su nuolaida. Nesvarbu, ar esate patyręs džiakuzi entuziastas, ar naujokas hidroterapijos pasaulyje, ši speciali kaina „Jacuzzi“ J-335 padaro dar patrauklesnę ir prieinamesnę tiems, kurie nori pagerinti savo atsipalaidavimo rutiną. Nepraleiskite šio išskirtinio pasiūlymo ir pasinaudokite specialia „Jacuzzi“ J-335 kaina.

Atnaujinkite savo atsipalaidavimo oazę su šiuo išskirtiniu masažiniu baseinu su nuolaida!

Jacuzzi J-335 Masažiniai baseinai

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Jacuzzi J-335 Comfort“ su kompaktiška poilsio sėdyne yra aukščiausios kokybės masažinė sūkurinė vonia, siūlanti daugybę funkcijų, skirtų suteikti Jums geriausią atsipalaidavimo patirtį. „Jacuzzi“ J-335 yra geriausias pasirinkimas ieškantiems aukštos kokybės ir prabangios sūkurinio baseino – nuo ​​galingų purkštukų ir kompaktiškos poilsio sėdynės iki dizaino ir lengvai naudojamų funkcijų.

Nepraleiskite progos įsigyti šį išskirtinį masažinį baseiną!

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA įrangą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtį.

SUSISIEKTI

Plačiau apie Jacuzzi

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti lauko ar vidaus baseiną, masažinį ar džakuzi baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]