Kaip parduoti Hydroxeur masažines procedūrų vonios SPA paslaugą? | Sanilux

Kaip parduoti Hydroxeur masažines procedūrų vonios SPA paslaugą?

Kaip parduoti Hydroxeur masažines procedūrų vonios SPA paslaugą?

Kaip parduoti Hydroxeur masažines procedūrų vonios SPA paslaugą?

Auganti ir tobulėjanti sveikatingumo ir SPA paslaugų industrija, nuolat ieško naujų būdų, kaip pagerinti savo klientų SPA patirtį. Viena iš tokių naujovių yra Hydroxeur“ vonia – unikali povandeninio masažo SPA įranga, kurią sukūrė ir gamina Trautwein GmbH gamintojas. Šiame straipsnyje mes išnagrinėsime „Hydroxeur“ vonias SPA paslaugų procedūros naudą ir aptarsime strategijas, kaip veiksmingai reklamuoti ir parduoti šią naujovišką SPA įrangą.

Kas yra „Hydroxeur“ vonia ir kokias procedūras galite pasiūlyti savo SPA klientams -> Skaitykite paspaudę ČIA -> Hydroxeur SPA įranga SPA paslaugų ir sveikatingumo centrams

PLAČIAU

„Hydroxeur“ vonios SPA procedūra, gali žymiai padidinti pajamas. Prieš naudojant „Hydroxeur“ procedūras yra rekomenduojama klientams pasiūlyti paruošti odą procedūrai. Galima pasiūlyti tokias procedūras, kaip kūno pilingas ar šveitimas, Hamam ir muilo masažus, kurie padeda detoksikuoti ir išvalyti odą. Po vonios naudojimo rekomenduojama pasiūlyti masažą kartu su terapeutu, kuris gali padėti sustiprinti procedūros naudą. Klientus gali paskatinti išsirinkti „Hydroxeur“ vonios masažą, procedūrų gundantys pavadinimai bei reklaminiai pasiūlymai, pavyzdžiui, baseine ar persirengimo kabinose, paruošti skrajutę. Tai gali pritraukti daugiau dėmesio į šią unikalią SPA proccedūrą.

Trautwein Hydroxeur

Efektyvi vadyba yra labai svarbi bet kurio SPA paslaugų ar sveikatingumo centro sėkmei, todėl būtina turėti puikiai apmokytą ir kvalifikuotą komandą. SPA registratūra yra pagrindinė dėmesio sritis, kurioje dirba išmanantys pardavėjai, galintys pasiūlyti tinkamas alternatyvas pagal kliento pageidavimus. SPA personalas turi draugišką požiūrį, išpuoselėtą išvaizdą, malonų balsą, ramų būdą. Tačiau, svarbu bet kokia kaina vengti kūno kvapo, blogo burnos kvapo, cigarečių ar česnako kvapo.

Trautwein Thermal Spa

Sėkminga SPA patirtis apima keletą svarbių žingsnių, pradedant procedūrų kambario paruošimu su silpnu apšvietimu, malonia muzika ir gaiviu kvapu. Norint pasiekti norimą efektą, „Hydroxeur“ vonia turi būti užpildyta tinkamos temperatūros ir pridėti vonios priedų. Klientas turi būti sutiktas nuoširdžiai, o procedūros programa turėtų būti pritaikyta pagal jo individualius poreikius. Reikėtų paaiškinti „Hydroxeur“ vonios procedūros principą ir klientui duoti nurodymus, kaip saugiai naudotis vonia. Nedidelė staigmena, pavyzdžiui, gėrimai ir užkandis, gali padėti pagerinti bendrą SPA patirtį. Po maudymosi klientui reikia leisti pailsėti 10-15 minučių, per tą laiką galima išvalyti ir dezinfekuoji vonią kitam svečiui. Klientui reikia paaiškinti procedūros naudą, o parduodant įvairius produktus galima suplanuoti kitą procedūros susitikimą.

Trautwein Vichy Shower

Įtraukiant „Hydroxeur“ vonią į SPA paslaugų procedūras reikia atkreipti dėmesį sąnaudų ir naudos analizę, personalo atlyginimas, baldų ir įrangos išlaidos, kapitalo sąnaudos, medžiagų naudojimas, investicijų ir priežiūros išlaidas.

Hydroxeur vonia yra unikali SPA įranga, galinti žymiai pakeisti klientų SPA patirtį. Įtraukus šią vonios įrangą į procedūrų pasiūlymus ir efektyviai parduodant šią SPA paslaugą, sveikatingumo centrai gali pritraukti daugiau klientų ir padidinti pajamas. Efektyvi vadyba ir puikiai apmokyta komanda yra labai svarbūs bet kurio SPA paslaugų ar sveikatingumo centro sėkmei. O pritaikytos procedūrų programos, kartu su Hydroxeur vonia, pasiūlymas gali padėti sukurti įsimintiną ir atpalaiduojančią SPA patirtį klientams.

Plačiau apie Trautwein

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įrengti SPA paslaugų centrą, sauną ar baseiną?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų SPA, saunos ar baseino projektu, padės parinkti tinkamiausią SPA ir baseino įrangą, mozaiką ir plyteles, pirties įrangą ir pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: