KLAFS GESA sauna skandinaviško ir japoniško stiliaus miksas

KLAFS GESA sauna skandinaviško ir japoniško stiliaus miksas

KLAFS GESA sauna skandinaviško ir japoniško stiliaus miksas

KLAFS pristatė naują pirties modelį – KLAFS GESA. KLAFS GESA sauna yra skandinaviško ir japoniško stiliaus miksas. GESA sauna yra suomiška sauna su japonišku stiliumi, kurią sukūrė dizainerė Gesa Hansen. Baltos saunos gulto juostos ir juodos spalvos saunos sienų apdaila – suteikia jaukią šilumą ir gaivų dizainą.

KLAFS SPA ir pirties įrangos gamintojas dirbo kartu su Gesa Hansen dizainere, kuri sukūrė tikrai išskirtinį saunos dizainą bei kontrastingo stiliaus interjerą.

KLAFS Gesa sauna

KLAFS GESA saunos charakteris atsispindi naudojant tiesias linijas saunos gulto ir sienų apdailoje. Gesa Hansen dizainerė įgyvendino savo svajonę – sukurti sauną iki šiandienos dar nematyto dizaino. Saunoje įrengtas platus bei didelis stiklinis fasadas kartu su lentyna skirta daiktams susidėti. Tokio saunos dizaino dar niekur nepamatysite! Unikalus pirties dizainas sukuria išskirtinę eleganciją kambaryje bei suteikia tikrą SPA erdvės jausmą.

KLAFS Gesa sauna

Gesa Hansen taip pat sukūrė GESA pirties aksesuarus – indigo mėlynos spalvos ir juodai baltas MOLLIS GESA saunos pagalves, kurios pakeičia visą saunos bendrą vaizdą. Patogios KLAFS MOLLIS pagalvės – Japandi stiliaus su tipiniu japonišku Shibori stiliumi naudojant batikos techniką, kurios tikslas yra tobulas jaukumas.

KLAFS GESA Nature saunos modelio interjeras

KLAFS Gesa sauna

KLAFS GESA sauną galima taip pat įrengti naudojant saunos gultus iš Abachi medienos, vidinė saunos apdaila iš alksnio dailylenčių ir saunos lubos iš Hemlock medienos. Šis pirties dizainas gali būti individualiai komplektuojamas su įvairiomis saunos detalėmis ir aksesuarais pagal individualius pageidavimus – taip kaip ir visos kitos KLAFS saunos.

KLAFS Gesa sauna

Pagrindinis šios saunos dizaino elementas yra juodos sienų plokštės, kurios buvo sukurtos naudojant Japonišką Yakisugi medienos deginimo technologiją. Baltos lubos, baltos spalvos medinis saunos gulto paviršius ir baltos spalvos saunos krosnelės apdaila sukuria ryškų kontrastą.

GESA saunos krosnelė

KLAFS Gesa sauna

Diskretiška baltos spalvos medinė saunos krosnelė kontrastuoja kartu su juoda saunos sienų apdaila. Šioje saunoje galima įrengti laisvai pastatomas pirties krosneles FERO arba MAJUS, bei galima išsirinkti įvairių dydžių su atitinkamais matmenimis, šildymo galia ir akmenų kiekiais. Originalūs suomiški olivino akmenys leidžia mėgautis autentiška saunos patirtimi, bei saunos krosnelę galima įsigyti kartu su  SANARIUM ir Turboheat funkcija.

KLAFS GESA pirtis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia atsipalaidavimo ir nori išskirtinio stiliaus saunos dizaino – skandinaviško ir japoniško stiliaus miksas.

KLAFS pirčių gamintojo katalogą galite rasti čia https://www.calameo.com/books/005027925a193a072eaba

Mūsų Sanilux.lt salone įsigysite vonios kambario baldus, santechniką bei kitus aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA įrangą namams, SPA įramga sveikatingumo centrui, KLAFS sauną.

Dalyvausime interjero dizaino kūrybos procese, bei sukursime ilgaamžišką, funkcionalų ir išskirtinį dizainą! 

SUSISIEKTI

Kiti KLAFS gamintojo straipsniai:

Plačiau apie KLAFS

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įrengti KLAFS sauną ir SPA įrangą?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]