KLAFS Microsalt SaltProX haloterapija pirtyje | Sanilux

KLAFS Microsalt SaltProX haloterapija pirtyje

KLAFS Microsalt SaltProX haloterapija pirtyje

KLAFS Microsalt SaltProX haloterapija pirtyje

Haloterapija pirtyje su KLAFS SPA įrangos ir pirčių gamintojo Microsalt SaltProX. Tai modernus įrenginys skirtas haloterapijai, jis gamina mikroskopines druskos daleles įkvėpimui.

haloterapija saunoje, saunos iranga

KLAFS Microsalt SaltProX tai druskos inhaliacijos įrenginys skirtas naudojimui pirtyje, infraraudonųjų spindulių kabinoje ar tiesiog vonios kambaryje.

Kaip veikia Microsalt SaltProX?

Jis susmulkina druskos daleles ir išsisklaido po visą pirties patalpą. Kvėpuodami procedūros metu, šios labai smulkios druskos dalelės patenka nuo nosies, sinusitų, gerklės iki pat plaučių ir taip atlieka gilų kvėpavimo takų valymą nuo virusų, bakterijų ar alergenų.

KLAFS Microsalt haloterapija pirtyje

Haloterapija pirtyje gali padėti įvairiems kvėpavimo takų gydymui ir odos problemoms, tokioms kaip:

1. Bronchinė astma: Haloterapija gali padėti pagerinti kvėpavimą ir mažinti uždegimą kvėpavimo takuose astmos pacientams.
2. Lėtinis obstrukcinis bronchitas: Druskos įkvėpimas gali padėti palengvinti lėtinio obstrukcinio bronchito simptomus, tokius kaip kosulys ir sunkumai kvėpuojant.
3. Alerginis rinitas: Haloterapija gali padėti mažinti uždegimą ir nosies užgulimą alerginio rinito pacientams.
4. Lėtinis sinusitas: Druskos įkvėpimas gali padėti sumažinti lėtinio sinusito simptomus, įskaitant nosies užgulimą ir galvos skausmus.
5. Dermatologinės problemos: Haloterapija gali turėti teigiamą poveikį odai, padedant mažinti uždegimą ir niežėjimą įvairioms dermatologinėms problemoms, tokioms kaip ekzema, odos raudonis ir psoriazė.
6. Rūkymas ir antrinė dūmų įtaka: Druskos įkvėpimas gali padėti pagerinti plaučių būklę rūkantiems ar tiems, kas yra veikiami antrinės dūmų įtakos.

Naudojant reguliariai padeda palaikyti imuninę sistemą bei išvalo ir atgaivina odą. KLAFS Microsalt SaltProX inhaliacijos įrenginys pavers bet kokią sauną, pirtį ar infraraudonųjų spindulių kabiną į tikrą druskos kambarį Jūsų namuose.

KLAFS Microsalt haloterapija pirtyje

Svarbu pažymėti, kad haloterapija pirtyje nėra pakeičianti tradicinės medicininės terapijos, tačiau ji gali būti papildomu simptomų palengvinimo ir paramos būdu. Prieš pradėdami bet kokią terapiją, įskaitant haloterapija, rekomenduojama pasikonsultuoti su gydytoju.

KLAFS pirčių gamintojo katalogą galite rasti PASPAUDĘ ČIA 

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau apie KLAFS

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įrengti KLAFS sauną ir SPA įrangą?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: