KLAFS Microsalt Salt ProX – puikus priedas Jūsų saunai! | Sanilux

KLAFS Microsalt SaltProX – puikus priedas Jūsų saunai!

KLAFS Microsalt SaltProX – puikus priedas Jūsų saunai!

KLAFS Microsalt SaltProX – puikus priedas Jūsų saunai!

Sausos druskos įkvėpimas yra naudingas mūsų organizmui, tai papildomas kvėpavimo takų gydymas ir prevencinė priemonė prieš kai kurias ligas. KLAFS įmonė patobulino ir sukūrė sveikatos druskos inhaliacijos priedą naudojimui pirtyje ar tiesiog namuose! KLAFS Microsalt SaltProX – druskos inhaliacijos priedas skirtas pirčiai ar infraraudonųjų spindulių kabinai. SaltProX lengvas, kompaktiškas, paprastas bei patogus naudoti, šis prietaisas gali keliauti su Jumis visada, netgi Jūsų rankiniame bagaže.

klafs-microsalt-gydymas-sausa-druskaDeja, ne visada turime galimybę nuvažiuoti prie jūros ar tiesiog nueiti į druskos kambarį SPA centre. KLAFS šiuo atveju pasirūpino ir pristatė mažiausią rankinį haloterapijos įrenginį, kuris atneš druskos kambarį į Jūsų namus. KLAFS Microsalt SaltProX saunoje arba infraraudonųjų spindulių kabinoje tolygiai paskirsto aukštos kokybės sausos druskos aerozoli po visa kabinos patalpą. Microsalt SaltProX yra smulkių druskos kristalų smulkinimo įrenginys “Micronizer”, kuris paruošią druską įpurškimui į patalpą. Susidaręs sausos druskos aerozolis pasiekia plaučius bei kvėpavimo takus, kuris yra tinkamas kvėpavimo takų gydymui naudojant inhaliacijos procedūrą.

klafs-Sauna-S1-Microsalt-SaltProX

Kaip veikia KLAFS Microsalt SaltProX?

KLAFS Microsalt SaltProX veikia labai paprastai, saugiai ir patogiai. Prikaitinkite sauną ar infraraudonųjų spindulių kabiną nuo 300C iki 500C temperatūros, į SaltProX esančiame druskos indelį įpilkite druskos, įdėkite indelį atgal į prietaisą ir įjunkite pagrindinį jungiklį ir jau po 10 min. įrenginys pradės tiekti sausos druskos aerozolį į pirtį. Vienos porcijos druskos kiekis yra skirtas 60 min sesijai. Svarbu atsiminti, kad saunos santykinė drėgmė neturėtų viršyti 40%, nes tik prie šių sąlygų yra užtikrinamos sausos druskos aerozolio gydomosios savybės. SaltProX įrenginys turėtų būti naudojamas jau prikaitintoje patalpoje – patalpos dydis neturėtų viršyti 15 m3.

Žiūrėkite Klafs Microsalt SaltProX video bei naudojimo instrukciją!

KLAFS Microsalt SaltProX prietaisą galite įsigyti iš KLAFS atstovo – Sanilux. Patirkite druskos kambario terapijos malonumus nuosavoje pirtyje!

160€ nuolaida Microsalt SaltProX inhaliacijos įrenginiui.

PLAČIAU

Sužinokite daugiau apie „SaltProX“ – naudingas druskos procedūras

pirtyje, infraraudonųjų spindulių kabinose.

Skaitykite čia:

Plačiau KLAFS gamintojo tinklalapyje

www.klafs.com

Gamintojo el. katalogą anglų k. galite pasižiūrėti čia.

Gamintojo el. katalogą rusų k. galite pasižiūrėti čia.

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti KLAFS sauną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba tel. +370 699 18403