KLAFS pirtis Easy nauja pirties apdaila

KLAFS pirtis Easy nauja pirties apdaila

KLAFS pirtis Easy nauja pirties apdaila

„KLAFS“ SPA įrangos ir pirčių gamintojas pristatė naują „KLAFS Easy“ saunos apdailą su 360° panoraminiais Šveicarijos kalnų vaizdais.

KLAFS pirtis Easy

„KLAFSpirtis „Easyidealiai tinka mažoms erdvėms ir leidžia greitai ją įrengti bei, prireikus, perkelti į kitą butą ar namą.

Unikalus pirties dizainas supaprastina pirties įrengimo procesą. „KLAFS“ gamintojas iš anksto paruošia techninius instaliacijos elementus, kurie leidžia atlikti pirties surinkimą greičiau nei tradicinės pirties, kur surinkimas gali būti varginantis ir klaidų kupinas procesas.

FSC konstrukcijos tipas yra naudojamas ir anksčiau sukurtoje „KLAFS S1“ pirtyje. Yra gaminamos itin stabilios sienų konstrukcijos, kurios yra 40 % lengvesnės nei tradicinės pirties.

Nepaisant to, daugybės testavimų rezultatai parodė, kad ši konstrukcija lengvai įveikia didelius temperatūros ir drėgmės svyravimus. Pirties klimatas šioje konstrukcijoje yra toks pat malonus kaip ir tradicinėje pirtyje.

KLAFS pirtis Easy

„KLAFS Easy“ pirtyje yra naudojama moderniausia laisvai pastatoma pirties krosnelė „KLAFS Fero“, kuri užtikrina greitą pirties įšilimą. Pirties krosnelėje galima integruoti „Sanarium“ funkciją, kuri leidžia mėgautis penkiais skirtingais maudymosi režimais vienoje pirtyje: klasikinė sauna, šilto oro pirtis, tropinė pirtis, aromatinė pirtis ir minkštų garų pirtis.

Ši pirties krosnelė „Fero“ vizualiai deras su nauja „KLAFS Easy“ pirties koncepcija, puikiai atspindi modernų, aiškų ir kokybišką dizainą. „Softboard“ nugaros atramos elementas suteikia jaukumo ir patogumo kartu su „Mollis“ pagalvėlių bei kilimėlių serija.

KLAFS Easy“ pirties dizainas pasižymi lankstumu ir įvairių dydžių bei dizaino sprendimais. Individualiai galima išsirinkti išorinę pirties apdailą, kuri suteikia galimybę sukurti asmeninį interjerą savo namuose.

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau apie KLAFS

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti KLAFS sauną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]