Pirties ir sausos druskos inhaliacinės procedūros prieš virusus? | Sanilux

Pirties ir sausos druskos inhaliacinės procedūros prieš virusus?

Pirties ir sausos druskos inhaliacinės procedūros prieš virusus?

Pirties ir sausos druskos inhaliacinės procedūros prieš virusus?

Kovojant su virusu vyrauja bejėgiškumo jausmas. Daugelis žmonių nerimauja dėl savo sveikatos. Svarbu ir teisinga sustiprinti savo kūną tokioje situacijoje, kaip ši. Pirties procedūros ir sausos druskos inhaliacija stiprina imuninę sistemą, todėl gali apsaugoti jus nuo infekcijos bei lengviau jas įveikti.

KO VIRUSAI NEMĖGSTA: KARŠTO ORO PIRTYJE

„[…] Virusui nepatinka, kai yra labai šilta, o taip pat, kai nėra labai drėgna“, – tai savo interviu Europos Vandens Parkų asociacijai pasakė  atogrąžų, kelionių ir profilaktikos specialistas Dr. Christoph Specht, kartu pabrėždamas pirties procedūrų rekomendacijas.

Todėl KLAFS rekomenduoja naudotis aukštos temperatūros (80–90°C) pirtimi ir kvėpuoti karštu oru. Reguliarus lankymasis pirtyje stiprina jūsų imuninę sistemą, todėl jūsų kūnas gali geriau apsaugoti jus nuo virusų ir kitų galimų ligų.

Kad sužinoti, kokios priemonės gali padėti, verta atidžiau pažvelgti į tipinę ligos eigą, kokią mes iki šiol žinome: koronavirusai, kaip ir gripo virusai, pirmiausia dauginasi gerklės ir kaklo srityje. Patogenas pažeidžia apatinių kvėpavimo takų ląsteles ir pažeidžia plaučius trimis etapais: pirmiausia virusas dauginasi, tada, antrame etape, gali sukelti stiprų imuninį atsaką ir tam tikromis aplinkybėmis sunaikinti plaučių audinį. Infekcijos metu gali atsirasti pneumonija.

Sausos druskos inhaliacinės procedūros su Microsalt įranga pirtyje gali padėti to išvengti.

Plačiau apie produktą

Druska suaktyvina ir skatina plaučių savaiminį valymąsi ir, kaip taisyklė, turi priešuždegiminį poveikį. Jis modeliuoja plaučių kraujotaką ir valo juos, o taip pat ir visus kvėpavimo takus nuo virusų, bakterijų ir alergenų, tokių, kaip dulkės ar žiedadulkės.

Todėl pirties ir sausos druskos inhaliacijos procedūros gerai tinka intensyviam imuninės sistemos stiprinimui ir paruošimui kovai su virusais.

KLAFS įmonės Microsalt SaltProX  išskirtinis sausos druskos inhaliacijos įrenginys dabar su nuolaida.

Sužinokite daugiau apie „SaltProX“ – naudingas druskos procedūras

pirtyje, infraraudonųjų spindulių kabinose.

Skaitykite čia

Microsalt SaltProX galite įsigyti Sanilux salone.

Vaizdo ir straipsnio šaltinis: KLAFS GmbH & Co. KG

Plačiau apie KLAFS

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti KLAFS sauną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: