Pirties lankymas vasaros metu – KLAFS lauko saunos | Sanilux

Pirties lankymas vasaros metu – KLAFS lauko saunos

Pirties lankymas vasaros metu – KLAFS lauko saunos

Pirties lankymas vasaros metu – KLAFS lauko saunos

Savanoriškas prakaitavimas vasaros metu? Daugelis mūsų mano, saunos lankymas vasarą yra nenaudingas. Viena iš priežasčių, sauna yra skirta įšilti žiemos periodu ir nėra prasmės lankyti saunos vasarą. Tačiau, tokia nuomonė yra klaidinga ar net vienas iš saunos naudojimo mitų. Pirties lankymas vasarą yra naudingas mūsų metabolizmui ir imuninei sistemai.

KLAFS saunos chalatas

Reguliarus pirties lankymas  kartu su šeima ar antra puse gali pakeisti Jūsų saunos įpročius. Daugelis mūsų nežino, tai kad karštis įprastą vasaros dieną skiriasi nuo saunos karščio. Oras saunoje yra gana sausas, o lauke esantis oras turi aukštą drėgmės lygį. Reguliariai lankydami pirtį vasaros metu, turėsite daugiau naudos savo sveikatai ir savijautai.

Pirtis vasarą – treniruotė visam kūnui ir puikiai nuotaikai

Lankyti pirtį vasarą yra ne tik smagu bet ir gaivus malonumas. Skirtumas tarp prakaitavimo karštame drėgname vasaros ore ir sauna yra ne tik sausumas. Visų pirmą, šilumos ir šalčio pakaita sustiprina mūsų sveikatą. Pavyzdžiui, Skandinavijos šalyse daugelis gyventojų įsirengia nuosavą sauną sode šalia ežero ar upės. Vasaros metu jie mėgaujasi gerai įkaitinta sauna, o po to atsigaivina ežere.

KLAFS lauko saunos

Dažnas saunos lankymas treniruoja visą kūną ir pripratina prie karščio. O to pasekmė – stabilizuojasi kraujotaka, kraujagyslės išsiplečia ir raumenys atsipalaiduoja. Mūsų kūnas greičiau pripranta prie aukštos temperatūros, kuri leidžia lengviau toleruoti karštas vasaros dienas. Taigi jeigu karštą vasaros dieną sutrinka cirkuliacija, dėl šių priežasčių yra rekomenduojama lankyti pirtis dažniau.

Nepamirškite gerti skysčių

KLAFS Sway siūbuojanti lova

Palaikyti prakaitavimą yra rekomenduojama gerti pakankamai skysčių prieš pirties procedūras, poilsiaudami tarp pirties seansų ir po paskutinės saunos sesijos. Tai yra svarbu dėl padidėjusio prakaitavimo.

Sauna namo viduje ar lauke? – patogiausia namuose!

KLAFS TALO sauna

Geriausia mėgautis pirties malonumais yra namuose. Nesvarbu ar pirtis įrengta namie ar sode. Tačiau daugeliui lauko saunos naudojimas turi ypatingo žavesio. KLAFS įmonė siūlo kelis šiuolaikiškus lauko pirties modelius TALO ir TORNI. Šie KLAFS lauko pirčių modeliai ideali sodybos ar sodo pažiba. KLAFS TALO ir TORNI saunos dizainas yra elegantiško stiliaus bei puikiai įsiintegruoja į sodo interjerą.

Detalesnę informaciją apie KLAFS TALO sauną galite rasti čia:

TALO SAUNA

KLAFS TALO sauna

Taip pat apie kitus KLAFS saunos modelius galite rasti čia:

KLAFS SAUNA

Pasižvalgykite lauko saunų nuotraukų galerijoje. Nuotraukose KLAFS saunų projektai įrengti privačiuose namuose, viešbučiuose ar SPA centruose.

Plačiau apie KLAFS

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti KLAFS sauną ir SPA nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: