Prabangus vonios kambario dizainas su GESSI dušo kabinų furnitūra

Prabangus vonios kambario dizainas su GESSI dušo kabinų furnitūra

Prabangus vonios kambario dizainas su GESSI dušo kabinų furnitūra

Dušo kabinos yra ne tik praktiškas vonios kambario elementas, bet ir svarbi dizaino detalė, kurios pasirinkimas gali suteikti Jūsų vonios kambariui prabangos ir elegancijos. GESSI, Italijos vonios kambario baldų, santechnikos ir vonios kambario aksesuarų gamintojas, pristatė naują produktų kategoriją – GESSI SHOWER G dušo kabinų furnitūrą. Kartu su šia naujausia dušo kabinos techninių priedų kolekcija galima sukurti individualų bei unikalų dušo kabinos dizainą, atitinkantį Jūsų asmeninius poreikius.

   Gessi Shower G dušo kabinų furnitūra

Dušo kabinos vyriai, dušo stiklo laikikliai, rankenos ir dekoratyviniai dušo trapai yra dėmesio vertos detalės, kurios dėl spalvos ir apdailos derinimo su GESSI standartiniais produktais suteikia Jūsų vonios kambariui vientisumo ir harmonijos.

Gessi Shower G dušo kabinos priedus sudaro:

  • Dušo kabinų vyriai;
  • Dušo kabinų stiklo tvirtinimo laikikliai;
  • Dušo kabinų rankenos;
  • Dekoratyviniai dušo latakai ir trapai kanalizacijai.

Gessi Shower G dušo kabinų furnitūra

Dušo durų užsidarymo ir atidarymo sistemos gali būti fiksuotos arba atidaromos, o skirtingi dušo vyrių tipai palengvina montavimą. Skirtingi vyrių tipai, vienos ar dviejų vyrių, taip pat “stiklas-siena” ar “stiklas-stiklas” tvirtinimai, leidžia pasirinkti saugią ir patikimą montavimo sistemą. Jei dušo durų aukštis viršija 220-240 cm, rekomenduojama naudoti 3 dušo vyrius, kad užtikrinti jų tinkamą veikimą.

GESSI dušo kabinos furnitūra pasižymi išskirtine kokybe, dizainu ir meistriškumu. Atnaujintos gryno metalo dušo detalės yra meistriškai pagamintos ir suteikia vonios kambario dizainui puošnumo ir elegancijos. Bei suteikia kasdieninį malonumą rūpinantis savo vonios kambario tvarka. Dušo rankenas iš gryno metalo galima įsigyti įvairių dydžių ir formų, o rankšluosčių laikikliai suteikia funkcionalumą.

Gessi Shower G dušo kabinų furnitūra

GESSI Shower G dušo kabinos techniniai priedai leidžia Jums kurti unikalius dizainus, atitinkančius Jūsų individualius poreikius ir stilių. Kad sukurti išskirtinį vonios kambario dizainą, galite pasirinkti iš įvairių dušo kabinos vyrių tipų, spalvų ir apdailos variantų.

Gessi dušo kabinos furnitūra taip pat gali būti lengvai derinama su kitais Gessi vonios kambario gaminiais, maišytuvais, vonios kambario aksesuarais, vonios kambario baldais. Tai suteikia Jums galimybę sukurti vientisą ir harmoningą vonios kambario dizainą, kuris atspindinti individualų skonį ir stilių.

Gessi Shower G dušo kabinų furnitūra

Norint užsisakyti Gessi gamintojo dušo kabinos furnitūrą ir vonios kambario aksesuarus, galite kreiptis į mūsų Sanilux.lt komandą arba daugiau informacijos apie produktų variantus, galimus spalvų pasirinkimus, galite rasti oficialioje Gessi internetinėje svetainėje. Pasirinkdami Gessi dušo kabinos furnitūrą, galite būti tikri dėl produkto kokybės, dizaino ir funkcionalumo, kurie pridės vertės Jūsų vonios kambariui ir suteiks malonumo jausmą kiekvieną dieną.

Gessi Shower G dušo kabinų furnitūros katalogą galite pavartyti PASPAUDĘ ČIA https://issuu.com/sanilux/docs/gessi-shower-g-duso-kabinu-furnitura

Plačiau apie Gessi

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įrengti vonios kambario įrangą, santechniką ar vonios aksesuarus nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, dušo kabinų furnitūrą, vonios kambario maišytuvus, apdailą, plyteles ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]