Scarabeo Ceramiche Bucket praustuvas

Scarabeo Ceramiche Bucket praustuvas

Scarabeo Ceramiche Bucket praustuvas

“Scarabeo Ceramiche” 2012 m. Cersaie keramikos mugėje Bolonijoje dizainerė GIOVANNA TALOCCI pirmą kartą pristatė „Bucket“ praustuvų modelį ir laimėjo „Frankfurt Design Plus“ apdovanojimą. Šis praustuvas tapo sėkmingu dizainu, o vėliau dizainerė papildė kolekciją naujais dekorais.

      Scarabeo Ceramiche Bucket praustuvas

„Bucket“ praustuvas išsiskiria kibirą primenančia forma ir gaminama įvairių dydžių ir dizaino. Jis simbolizuoja žaidimą ir paprastumą, o praustuvo rankena atlieka rankšluosčių laikiklio funkciją.

„Scarabeo“ platų „Bucket“ praustuvo dekorų asortimentą galima įrengti ne tik namuose, bet ir viešose vietose, tokiose kaip sporto salės, restoranai, barai, klubai. Taip pat puikiai tiks vaikų vonios kambariui ar mėgstantiems drąsius ir neformalius dizainus.

Vaikų serijoje rasite specializuotą praustuvų dekorą “Raketa” ir “Žvejyba”. Taip pat “Bucket” serijoje yra standartinio dydžio unitazas ir bidė, bei vaikiškas tualetas.

Scarabeo Ceramiche Bucket praustuvas

BUCKET _ AROUND THE WORLD dekorų liniją reprezentuoja stilizuoti reikšmingų pasaulio sostinių vaizdai: Maskva, Dubajus, Sidnėjus, Tokijas, Niujorkas, Paryžius, Roma, Londonas ir Šanchajus. Rankšluosčių laikiklis gali būti juodas matinis, baltas matinis arba chromuotas.

Jei norite užbaigti savo vonios kambarį vienu dizainu, Scarabeo Ceramiche siūlo keraminius “Bucket” serijos priedus: pakabinamą muilinę, dantų šepetėlio laikiklį, rankšluosčių laikiklį, kabliukus, tualetinio popieriaus laikiklį ir ant grindų statomą tualeto šepetėlį.

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Kiti santechnikos ir vonios kambario baldų straispniai:

Plačiau apie Scarabeo Ceramiche

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, spalvas, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]