Sensoriniai vonios praustuvo maišytuvai

Sensoriniai vonios praustuvo maišytuvai

Sensoriniai vonios praustuvo maišytuvai

„Zucchetti Group“ visada daug dėmesio skyrė rinkos poreikiams ir tai daro ir šiandien. Įrodydama, kad gali greitai pasiūlyti sprendimus naujiems poreikiams ir užklausoms. 

Zucchetti sensoriniai maišytuvai

Dėl šios priežasties prekės ženklas atnaujino sensorinių maišytuvų kolekciją. Siūlydami daugybę naujų modelių, geriausiai parduodamų maišytuvų, bei platų gaminių asortimentą, atitinkantį šiuolaikinio gyvenimo poreikius. Vandens paleidimui iš maišytuvo tiesioginis kontaktas daugiau nebereikalingas. Šiuose sensoriniuose maišytuvuose įrengta išmani funkcija, fiksuojantis judesį: norint jį suaktyvinti, pakanka tiesiog pajudinti ranką.

Zucchetti sensoriniai maišytuvai

„Zucchetti“ pristatė naujausią technologiją, bei praktišką sprendimą. Ši produkcija idealiai tinka visuomeniniams projektams ir net individualiems klientams. Sensoriniai maišytuvai, taip pat padeda sutaupyti vandens kiekį. Dėl integruotos baterijos sensoriniai maišytuvai yra patvarūs, ilgaamžiški ir efektyvūs. Bei užtikrina jų saugumą, lengvą įrengimą ir paprastą priežiūrą.

Zucchetti sensoriniai maišytuvai

Apie kitus Zucchetti gamintojo praustuvo maišytuvus galite skaityti plačiau ČIA.

Mūsų Sanilux.lt komanda nori būti Jūsų namų erdvės interjero kūrybos procese, dirbdami kartu galime sukurti ilgaamžišką, funkcionalų bei išskirtinį dizainą! Užsuk į mūsų saloną, kur gali įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei kitus vonios kambario aksesuarus, praustuvo, vonios maišytuvus, dušo sistemas, plyteles, mozaiką, baseino įrangą ar SPA įrangą namams, bei KLAFS sauną.

Susisiekti

Plačiau apie Zucchetti

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]