Sicis mozaika baseinams, SPA centrams, pirtims

Sicis mozaika baseinams, SPA centrams, pirtims

Sicis mozaika baseinams, SPA centrams, pirtims

Sicis Mosaic plytelių, mozaikos, sienų ir grindų apdailos, vetrite didelių išmatavimų plytelių ir baldų gamintojas yra žinomas visame pasaulyje. Jų gamybos plyteles ir mozaiką rasite prabangiuose kurortuose, viešbučiuose ir poilsio zonose, SPA centruose ir baseinuose, net ir mažiausiuose privačiuose baseinuose. Sicis mozaika ar kiti Sicis gamintojo gaminiai tampa išskirtine interjero detale namuose, viešbučiuose, restoranuose ar SPA centruose.

sicis-pool-mosaic

Neribotas Sicis plytelių ir mozaikos pasirinkimas

Tai ne tik paprasta Sicis mozaika ar plytelės. Tai yra būdas išreikšti stilių bei asmenybę interjere. Todėl Sicis Mosaic gamintojas turi nuostabią spalvų ir dekorų įvairovę bei įvairius plytelių ir mozaikos išmatavimus. Ir tai nėra tik vienspalvės spalvos, gali būti meniniai dekorai ar ornamentai.

  1. Baseinų Sicis mozaika leidžia laisvai išreikšti savo vaizduotę ir kurti nuostabius dekorus, kuriuos galima grožėtis tiek vandenyje, tiek stebint iš šono.
  2. Sicis mozaika yra tinkama visoms drėgnoms patalpoms, SPA centrams, baseinams, persirengimo kabinoms, dušo erdvėje, ar garinėje pirtyje, nes ji yra ne tik estetiškai graži, bet ir higieniška bei atspari atsilupimui ar skilinėjimui.
  3. Sicis mozaika yra padengta Sicis GRIP danga, kuri yra sukurta būtent drėgnoms patalpoms. Tai reiškia, kad net esant drėgmei arba ar atsiradus vandeniui, tikimybė paslysti yra labai minimali. Sicis GRIP plytelių danga neturi įtakos medžiagos išvaizdai, bei atitinka Europos standartą DIN51097.
  4. Sicis mozaika baseinams gali būti stiklo ar marmuro pavidalu bei klasikinio ar ilgaamžiško stiliaus.

Užburianti estetika ir nepalyginama kokybė tai yra Sicis gamintojo tikslas kuriant baseinų mozaiką ar plyteles. Pirmiausia, galima pasirinkti iš daugiau nei 800 spalvų ir begalinio dekoro variantų. Bei baseinų mozaika yra padengiama specialią GRIP neslidžia apdaila. Sicis mozaika yra ilgaamžiška dėl jų kokybės ir Sicis garantuoja mozaikos atsparumą atsilupimui ar skilinėjimui.

Sicis baseinų mozaikos ir plytelių gamintojo katalogą galite rasti PASPAUDĘ ČIA

Sicis baseinų mozaikos ir plytelių gamintojo katalogą galite rasti PASPAUDĘ ČIA

Testavimas

Kontroliuojamomis sąlygomis bandymai atlikti ant jau esamos senos medžiagos parodė tinkamą SICIS mozaikos stabilumo lygį ant tinklelio, baseino sąlygomis.

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau gamintojo tinklalapyje

https://www.sicis.com

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti Sicis gamintojo apdailą nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai padės jums parinkti tinkamiausią Sicis mozaikos apdailos spalvą, raštą, tekstūrą, išmatavimus, variantus ir daug kitų papildomų aksesuarų. 

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba tel. +370 699 18403