SPA ir pirties įrengimas viešbučio kambaryje

SPA ir pirties įrengimas viešbučio kambaryje

SPA ir pirties įrengimas viešbučio kambaryje

Gal jau teko apsistoti viešbutyje pandemijos metu ar net po, bet SPA, pirčių ir baseino erdvė yra uždaryta arba ribojamas žmonių kiekis erdvėje. KLAFS SPA ir saunų įrangos gamintojas dalinasi savo nuomonę apie pirties įrengimą viešbučio kambaryje.

Klafs sauna hotel room

Pandemija pakeitė mūsų atostogų, kelionių bei wellness planavimo įpročius. Saugumas ir privatumas ne tik tapo mūsų kasdienio gyvenimo dalimi bet ir persikėlė į viešbučių sektorių ir manoma, kad išsilaikys tam tikrą laiką.

Kur ir kokiomis sąlygomis viešbučio svečiai jausis saugiai ir patogiai ateityje?

Ateityje, viešbučių savininkai turės atsakyti į šį klausimą. Tačiau, mėgautis sauna ir sveikatingumo malonumais savo viešbučio kambaryje, o ne sveikatingumo zonoje yra vienas iš galimų sprendimų. Sveikatingumo apartamentai yra visiškai privati vieta, kur svečiai gali netrukdomi atsipalaiduoti. Nesvarbu, ar mėgaujatės pirtimi kambaryje ar mėgaujatės kvapą gniaužiančiais vaizdais mirkydami vonioje, sveikatingumo apartamentai yra ramybės ir saugumo privilegija.

Klafs sauna in a bathroom

Kai viešbučio kambarys tampa sveikatingumo oaze

Laikas kambaryje nebeapsiriboja tik greitu dušu, tarp miesto pažinimo ir naudojimosi sveikatingumo zona – kambarys vis labiau tampa nuosava sveikatingumo erdvė. Viešbučio kambaryje įrengta sauna, erdvus dušas arba pastatoma vonia, gali pasiūlyti viską ko reikia poilsiui, bei visapusišką ramybę. Atsižvelgiant į Covid-19 pandemiją, pirtis viešbučio kambaryje, tiek vienam asmeniui, su partneriu ar šeima suteikia saugumo jausmą.

Pirties įrengimas viešbučio kambaryje 

Be pirties balkone ar terasoje, viešbučio kambaryje taip pat galima įrengti nedidelę, bet sauną su galinga pirties krosnele. KLAFS SPA ir saunų įrangos gamintojas įrengia saunas pagal užsakymą. Saun galima pritaikyti pagal kambario matmenys, kampus, nišas ir nuožulnias lubas. Dabar, bet kokią kambario erdvę galima išnaudoti kaip SPA erdvę saunai ar net garinei pirčiai.

Planuojate įsirengti sauną savo namuose, bet nežinote nuo ko pradėti? Galite susisiekti su mūsų Sanilux.lt komanda, kuri patars dėl saunos įrengimo Jūsų namuose.

SUSISIEKTI

klafs saunos vidinė apdaila

Protingai išnaudoti erdvę  su KLAFS sauna S1

KLAFS sauna S1 pristatė naujas galimybes kaip ir kur galima įrengti sauną privačiam naudojimui. Dažniausiai viešbučio kambariai neturi pakankamai erdvės saunos įrengimui. Tačiau, būtent ši saunos S1 sistema išnaudoja erdvę kambaryje labai protingai puikiai įsirengia kaip paprastas spintos baldas. Kol sauna yra nenaudojama, saunos gylis yra 60cm. Norint įjungti sauną tereikia paspausti mygtuką ir sauna pilnai išsiskleidžia per 20 sekundžių.

„Įrengus privačią bei prabangią SPA zoną su pirtimi individualiuose apartamentuose ar viešbučio kambariuose, taps išskirtiniai ar net dizaino apartamentai.“ Sako Michael Bauer, KLAFS įmonės projektų pardavimo vadybininkas, kuris dažnai bendrauja su viešbučiais bei padeda išspręsti įvairius įrengimo sprendimus. „Be privačios pirties, SPA centre dažnai svečiams siūloma garinė pirtis ar sūkurinė vonia kambaryje. Norėdami sukurti dar daugiau sveikatai palankaus atsipalaidavimo galimybių individualiame sveikatingumo pasaulyje, pirties kabinoje rekomenduojame papildomų funkcijų. Pavyzdžiui, infraraudonųjų spindulių sėdynė arba Sanarium funkciją, kuri leidžia naudoti penkias skirtingas klimato zonas saunoje.“

klafs sauna viešbučio kambaryje

Trumpai apie Sanarium sauną 

Su KLAFS SaunaPUR ir SANARIUM‘u  galite turėti net penkis saunos tipus viename: klasikinio stiliaus, šilto oro pirtis, tropinė pirtis, aromatinė pirtis ir švelni garinė pirtis (SOFT STEAM BATH). Pavyzdžiui, įjungiant švelnią garinę pirtį (SOFT STEAM BATH), automatiškai sureguliuojama pirties drėgmė nuo 40 iki 55 proc. ir temperatūra nuo 40 iki 60°C.

PLAČIAU

Rietberge gyvenančiam verslininkui Benjaminui Sari buvo aišku viena: jo naujai pastatytas motelis turėjo pasiūlyti aukštą komforto lygį. Taip pat buvo išsaugoti žinomi motelio pranašumai, pavyzdžiui, patogus susisiekimas miesto pakraštyje, o visą parą veikiantis kambarių rezervavimo sistema verslo keliautojams suteikia daugiau lankstumo.

klafs sauna viešbučio kambaryje

Tačiau, Motel24 išsiskiria interjero įrengimas, leidžiantis svečiams visiškai atsipalaiduoti po ilgos darbo dienos. Kad atsipalaidavimas pakiltų į kitą lygį, kambariuose yra KLAFS sauna, pagaminta iš riešutmedžio ir laisvai pastatoma vonia. „Svečiams siūlome patogiausią ir sklandžiausią viešnagę, neatsisakydami kokybės ir komforto. Todėl ir pasirinkome KLAFS pirtis“ – pasakoja Sari.

Sanilux.lt salone galite įsigyti SPA, baseino ir pirties įrangą, taip pat padėsime parinkti Jūsų namams. Taip pat galime pasiūlyti tiek viešajam, tiek ir privačiam sektoriui santechniką, vonios kambario baldus, grindų ar sienų plyteles ir mozaiką.

Kaip viešbučių svečias kokia yra Jūsų nuomonė apie privačią pirtį viešbučio kambaryje? Pasidalinkite Jūsų nuomonę mūsų socialiniuose tinkluose:

Rekomenduojami straipsniai:

Plačiau apie KLAFS

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įrengti KLAFS sauną ir SPA įrangą?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]